رفتن به مطلب

فروختن شارژ در سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام من می خواستم بدونم این سایت هایی که میان توی سایتشون اسکریبت فروش شارژ میزارن چه فایده ای برای خودشون داره --- توی گوگل سرچ کردم اسکربیتش بود ولی چیزه دیگه ای توضیح نداده بودند -- کلا میرزه همچین کاری کنی

لینک به ارسال

میرزه اما نه در مقیاس کوچک ، اگر تعداد مشتریانت زیاد باشه میتونی سود کنی ( حدس من اینه که اونها شارژ رو با قیمت کمتری میخرند )

البته توی سایت های ایرانی ماشالله از همه جا تبلیغ میریزه ، میتونید از تبلیغات هم درآمد داشته باشید

لینک به ارسال

همون طور كه دوستمون اشاره كرد اين كار براي شما انقد سود نداره كه بخاي انجام بدي راه هاي بهتري مثل تبليغات هست ...

شما فرض كن روزي 10 نفر از سايتت شارژ بخرن خيلي هم سود كني سر يه ماه ميشه 30 تومن !

در ضمن كاربرا هم به چنين سايت هايي معمولا اعتماد نمي كنن و اگر هم اعتماد كنند از سايت هاي معروف مي خرن ...

لینک به ارسال

اگر تلاش کنید می ارزه, البته بهتره در کنار سایت اصلیتون شارژ هم بفروشید.

بهتره ابتدا قیمت اولیه خرید شارژ رو پیدا کنید, بعضی از سایتها هم نمایندگی میدن که اگر اشتباه نکنم تاپیکش توی انجمن پارس تولز بود.

سود شما بستگی به نوع خرید شما هم داره مثلا بعضی از سایت های فروش ساک.س و... فروش رو بر پایه کارت شارژ قرار میدن تا خودشون بتونند بدون رد و... کارت شارژ ها رو در سایت های دیگه بفروشند شما میتونید با اینگونه سایتها قرارداد ببندید و سودتون رو چندبرابر کنید.البته پیشنهاد میکنم از نام اصلی خودتون استفاده نکنید.....

لینک به ارسال

من کلا نفهمیدم این سایت ها چجوری کارت شارژ رو تهیه می کنند :blink: ممکن هست کمی توضیح بدید؟ :D

لینک به ارسال

من کلا نفهمیدم این سایت ها چجوری کارت شارژ رو تهیه می کنند :blink: ممکن هست کمی توضیح بدید؟ :D

منظور شما کدوم سایتهاست ؟!!!!! :)

*خلاصه بخش انتها:

فروشنده کارت شارژ بده ساک.س بگیر

خریدار کارت شارژ رو دادم و گرفتن و رفتم

فروشنده خب من الان کارت شارژ شما رو توی سایتم میفروشم....

ویرایش شده توسط xiiiah
لینک به ارسال

نه فک نکنم اونجوری باشه

فک کنم به درگاه بانک میبندن و شارژ از سایت بانک یا نمایندگی میخرن

بله از نمایندگی میخرن, من منظورم همه نیست منظورم یک در میلیونه..

*دیگه دارید مجبورم میکنید به گذشتم اعتراف کنم :)

ویرایش شده توسط xiiiah
لینک به ارسال

بله از نمایندگی میخرن, من منظورم همه نیست منظورم یک در میلیونه..

*دیگه دارید مجبورم میکنید به گذشتم اعتراف کنم :)

نمی ترسیدی طرف خودش استفاده کنه شارژ رو؟؟

:)

آدم چیزا که میشنوه

واقعا ایده خوبیه ها...

;)

لینک به ارسال

خیلی ساده تهیه میکنن - شما فردا صبح به یکی از نمایندگان اپراتورها تماس بگیر بگو 2 میلیون تومن اعتبار دیجیتالی میخوام - به همین سادگی

لینک به ارسال

نمی ترسیدی طرف خودش استفاده کنه شارژ رو؟؟

:)

آدم چیزا که میشنوه

واقعا ایده خوبیه ها...

;)

بهتره موضوع فروش ساک.س رو بیشتر ادامه ندیم...

ولی درکل فروش کارت شارژ اگر علاقه همراهش باشه سود زیادی داره

من که از همین راه تا سال دیگه برای اینترنت موبایل بسته خریدم و.... :)

*حسابی حال میده آدم سیمکارتش 30 گیگ اعتبار داشته باشه... :)

ویرایش شده توسط xiiiah
لینک به ارسال

سلام من می خواستم بدونم این سایت هایی که میان توی سایتشون اسکریبت فروش شارژ میزارن چه فایده ای برای خودشون داره --- توی گوگل سرچ کردم اسکربیتش بود ولی چیزه دیگه ای توضیح نداده بودند -- کلا میرزه همچین کاری کنی

سلام، اغلب این سایت ها با نمایندگان ایرانسل در فروش شارژ همکاری می کنن؛ نماینده ایرانسل یک سایت فروش شارژ (با دامنه دلخواه شما) به شما میده و شما از فروش شارژ، پورسانت 1-2 درصدی میگیری. (روزی 20 تا شارژ، تقریباً ماهی 30 تومن سود)

اما در مورد اینکه می ارزه یا نه باید بگم درسته این نوع همکاری زحمت خاصی نداره، اما باید در نظر داشت چقدر باید بازدید سایت و اعتماد کاربر رو بالا برد که سایت به چنین فروشی دست پیدا کنه.

مطمئناً سایتی که توانایی فروش 20 تا شارژ در روز رو داره، می تونه خیلی بیشتر از ماهی 30 تومن عایدی داشته باشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...