2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت کاربران انجمن... من یه مشکلی داشتم که خیلی وقتمو گرفته و نمی‌تونم حلش کنم!

مشکل: توی عکسی که قرار دادم می‌بینید که فیلدهای مشخص شده نشون داده نمیشن... افزونه checkout manager و... رو هم امتحان کردم ولی کار ساز نبود! می‌خواستم ببینم راهی هست که این فیلد هارو نشون بدیم؟

احتمال می‌دم تو کد های قالب این قابلیت رو پنهان کرده باشن چون روی قالبای دیگه خوب کار می‌کنه... اسم قالب هم woohoo است.

البته تمام تنظیمات ووکامرس رو هم درست انجام دادم.

ممنون میشم کمک کنید :)

Untitled.png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

به انجمن خوش‌اومدید

لطفا قوانین انجمن رو بخونید

نقل قول

15- هرگونه پرسش و بحث درباره محصولهای تجاری در انجمن ممنوع است. پشتیبانی محصولهای تجاری به عهده سازنده/فروشنده آن است.

بایگانی شد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط t-51
      با سلام خدمت همه .
      بنده یه مشکل کوچیک داشتم قسمت فهرست سازی اونم عبارت از نامعتبر بودن صفحات ورود و ثبت نام به دلیل نامعلوم به شرح عکس زیر کسی میدونه باید چیکار کرد یا اضلا چرا اینطوری شده ؟

• توسط heydarfhp
      با عرض سلام
      من صفحه ساز Elementor Pro رو همراه فروشگاه ساز woocommerce نصب کردم که در این صورت باید در بخش template های المنتور تب های archive product و single product اضافه بشه. اما واسه من این اتفاق نیوفتاد و با آپدیت کردن هم تغییری نکرد. ممنون میشم کمکم کنین
    • توسط nima419
      سلام دوستان عزیز من قالب business-kit رو نصب کردم و خود قالب ظاهراا ی سری پلاگین مربوطه برای قسمت تیم ما و خدمات ما داره نصب کردم ولی در صفحه اصلی نشون نمیده 
      بنظرتون مشکل از چیه؟
    • توسط Negar7
      سلام روز بخیر
      پس از کلی جستجو در وب فارسی و عدم نتیجه درست و درمون  روی به جستجوی فرا منطقه ای بردم اما بازم نتیجه ای نیافتم و درمانده ماندم 

دوستان حتما دیدین که ، پنل کاربری ووکامرس (بخش دانلود ها) همه فایل ها همینجوری زیر هم میاد تا آخر ، مثلا اگه یه فروشگاه دیجیتالی داشته باشی کلاً کاربرات قاطی میکنن کی به کیه

چیکار کنم جدول بندی بشه؟ افزونه ای ؟ راهی ؟ فحشی ؟ ناسزایی؟
      میخوام مثلا هر محصولی که میخره اول نامش رو بنویسه بعد تمام لینک های دانلود زیرش باشه نه اینکه همه رو بریزه زیر هم
    • توسط ارتور زم
      سلام دوستان خسته نباشید
      بنده از افزونه لایسنس منیجر استفاده میکنم Software License Manager
      از این افزونه برای بحث لایسنس قالب استفاده میشه یا هر محصول دیگری ...
      اما مشکلی که هست اینه که بعد از اینکه کدلایسنس توسط مشتری فعال شد و کار هم به خوبی انجام میشه و قالب فعال میشه
      اما مشکلی که هست در هر بار لود سایت باید این تایید اعتبار صورت بگیرد ،
      میخام ببینم طوری میشه کرد که فقط بعد از اولین تایید اعتبار (بعد خرید) فعال بشه و دیگر تا زمانی که از سمت سرور (سایت من) برای مشتری در بحث لایسنس ارسال نشد ، به هر دلیلی اگر سایت سرور هم قطع شد ، دیگه خاموش نشه
      چون مشکلی که هست اینه که اگر سایت من قطع بشه کلیه سایت های لایسنس شده مشتریان قطع میشه و این مشکل بزرگی هست.
      از توسعه دهنده پلاگین سوال کردم ، گفت باید کد سمت کلاینت تغییر کنه ، شما راه حلی دارید برای این کد:

<?php define('YOUR_LICENSE_SERVER_URL','https://localhost'); $api_params=array('slm_action'=>'slm_check','secret_key'=>'245454545445','license_key'=>get_option('sample_license_key'),); $response=wp_remote_get(add_query_arg($api_params,YOUR_LICENSE_SERVER_URL),array('timeout'=>20,'sslverify'=>false)); $license_data=json_decode(wp_remote_retrieve_body($response)); global $active,$message;if($license_data->result=='success'){ ?> <?php } else{?> <?php wp_die(__('قالب شما لایسنس شده نمی باشد.'));?><?php }?>  

منظور اینه بعد از هر لود ، تایید اعتبار میخام صورت نگیره ، الان به صورت پیشفرض با هر لود سایت ، درخواست میده به سمت سرور که تایید اعتبار بگیره ، خود سایت به صورت خودکار منظورمه ،
      میخام طوری بشه که بعد از اولین تایید اعتبار ، دیگه نیاز نداشته باشه با هر بار لود تایید بشه و تا زمانی که از سمت سرور دیگه پیغامی مبنی بر انقضا شدن لایسنس یا مثلا بلاک شدن بهش فرستاده نشه (ازداخل پنل افزونه این امکان وجود دارد)
      نیاز به تایید اعتبار پس از هر بار لود نشه …