3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من یه سایت دارم که با be theme ساختم و صفحات اش رو هم با مافین بیلدر ساختم می خوام تمام اعداد رو رو فارسی کنم چجوری باید انجام بدم ممنون می شم بگید اعداد مثلا countup . count down و.... 

سایت https://applastgroup.com/

Capture.PNG

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 17 دقیقه قبل، hessamasna گفته است :

سلام من یه سایت دارم که با be theme ساختم و صفحات اش رو هم با مافین بیلدر ساختم می خوام تمام اعداد رو رو فارسی کنم چجوری باید انجام بدم ممنون می شم بگید اعداد مثلا countup . count down و.... 

سایت https://applastgroup.com/

Capture.PNG

یکسری فونت ها هست که اینکارو برات انجام میده.

کافیه فونت اعداد مورد نظرتو برابر اون فونت قرار بدی

برای نمونه این فونتی که برات پیوست کردم

BTitrBold.ttf

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

به انجمن خوش‌اومدید

لطفا قوانین انجمن رو بخونید

نقل قول

15- هرگونه پرسش و بحث درباره محصولهای تجاری در انجمن ممنوع است. پشتیبانی محصولهای تجاری به عهده سازنده/فروشنده آن است.

بایگانی شد.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط sajadszm
      سلام؛
      دوستان من قالب exploore رو برای وردپرس خریداری کردم.این قالب خرید و رزرو هتل و تور و هواپیماست.خواستم بدونم چطور میشه که سایت رو به یک api از سایتی مثل چارترز متصل کرد تا به صورت اتوماتیک در سایت مشاهده بشه.اگر کسی میتونه و با هزینه حاضره پیام بده
    • توسط Reza0098
      سلام
      کل قسمت های قالب  REAL HOMES رو فارسی سازی کردم ولی یک بخشش هر چقدر گلنجار رفتم نتونستم فارسی کنم و تصمیم گرفتم سوالم رو اینجا بپرسم شاید کسی تونست راهنماییم کنه
      بعد از اینکه کاربر به سایت لوگین میکنه و وارد پنل کاربریش میشه و املاک های خودش رو مشاهده میکنه چند وضعیت publish و pending و ... برای املاک ثبت شدش مشاهده میکنه ولی من هر چقدر گشتم نتونستم این کلمات رو پیدا و فارسی سازیش کنم که بجای کلمات انگلیسی بنویسه منتشر و بازبینی و در فایل ترجمه زبانش هم نبود ، حالا لطفا اگر کسی میتونه من رو راهنمایی کنه
      در کد PHP این رو نوشته که نشان میده این وضعیت رو از متد get_post_status() میگییره
      2 تا تصویر پیوست کردم تا بیشتر با مشگلم آشنا شید
      منتظر جواب دوستان هستم !

موفق باشید

• توسط nima-kian
      سلام دوستان
      من افزونه bookly رو برای نوبت دهی و رزرو نصب کردم اما تقویمش میلادی هست
      کسی میتونه راهنمایی کنه من تقویم این افزونه رو شمسی کنم؟؟؟
    • توسط sajadszm
      با سلام
      من یک افزونه رو با POEDIT فارسی سازی کردم.داخل اون بخش تاریخ هست که متاسفانه  تاریخ به صورت میلادی هستش.افزونه ی تقویم جلالی هم روی سایت نصبه ولی بازم تاریخ تغییری نکرده.چکار کنم؟
    • توسط shirin010101
      سلام
      میخواستم بدونم وقتی قالب فارسی میشه نوشته‌های ترجمه شده کجا قرار میگیره؟
      مثلا من الان از قالب twenty seventeen استفاده میکنم میخوام یه قسمتی رو عبارتش رو عوض کنم. (قسمت منو در نمایش موبایل. نوشته: «گزینگان». میخوام همون منو بنویسم.)

البته میدونم با افزونه Loco Translate این کار رو میشه انجام داد. بدون افزونه میخوام انجام بدم.