رفتن به مطلب

روند تغییر دامنه در سایت ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ، ببخشید واسه من یه مشکل خیلی جدی پیش اومده که ممنون میشم کامل راهنمایی کنید .

دامنه اصلی سایت وردپرسی من ، دات کام هست ولی متأسفانه به دلیل تحریم های پی در پی این دامنه ، به مشکل خوردم و شرکت واسطی که دامنه دات کام سایت من روش بوده ، میگه ثبت کننده قبلی کاربران ایرونی رو تحریم کرده و امکان تمدید دامنه نیس و باید چرخه حیات دامنه به پایان برسه و مجدد از نو ثبتش کنم .

خب اینجوری هرچی زحمت در این چندسال واسه دامنه و سایت کشیدم از بین میره و هرچی رنک و رتبه داره هم از بین میره !

توروخدا بگید چیکار کنم ؟

لینک به ارسال

سلام

شما چرا الان اقدام میکنید اوایل تیرماه همه شرکت‌ها اطلاعیه زدند که منتقل کنید!

اگر چند ماه تا انقضای دامنه مونده یک دامنه جدید ثبت کنید و سایتتون رو منتقل کنید رو اون و ریدایرکت کنید دامنه قبلی رو به دامنه جدید.

در غیر اینصورت باید منتظر باشید تا دامنتون آزاد بشه اگر دامنتون روند و دارای رنک بالا باشه بلافاصله پس از آازد شدن توسط ربات‌ها ثبت میشه! بنا براین بهتره دامنتون رو در سرویس های دیگه بصورت بک اوردر تهیه کنید تا دامنه پس از ازاد شدن بلافاصله براتون ثبت بشه (اینکار یخورده هزینش بیشتره)

اگر با مشخصات غیر ایرانی دامنه رو ثبت کرده باشید میتونید دامنتون رو منتقل کنید.

لینک به ارسال
در 20 دقیقه قبل، farhad.in گفته است :

شما چرا الان اقدام میکنید اوایل تیرماه همه شرکت‌ها اطلاعیه زدند که منتقل کنید!

شرکتی که ازش دامنه گرفتم شرکت تقریبا معتبری هم بوده ولی متأسفانه اطلاع رسانی درستی نداشتن و من دیر متوجه شدم ، البته زمانی که متوجه شدم هنوز دامنه م منقضی نشده بود ولی شرکت واسط ثبت کننده میگفت الان امکان تمدید نیس و باید چرخه حیات دامنه تموم شه و از نو ثبتش کنید

اگر چند ماه تا انقضای دامنه مونده یک دامنه جدید ثبت کنید و سایتتون رو منتقل کنید رو اون و ریدایرکت کنید دامنه قبلی رو به دامنه جدید.

اگه چند ماه مونده بود که دامنه م منقضی بشه که نیاز به ریدایرکت نداشت و میتونستم همون رو تمدید کنم ، مشکل اینجاست که دامنه م الان منقضی شده و سایت با دات کام بالا نمیاد ، البته دات آی آر دامنه م رو هم همون موقع که دات کام رو گرفته بودم ، ثبت کرده بودم ولی متأسفانه نه رتبه داره و نه هیچی !

اگر با مشخصات غیر ایرانی دامنه رو ثبت کرده باشید میتونید دامنتون رو منتقل کنید.

یعنی چی با مشخصات غیرایرانی ؟ مشخصات واقعی خودم رو موقع ثبت دامنه داده بودم ، الکی که نمیتونستم بدم

خواهشا یه راهی پیش پام بزارید ، چیکار کنم الان ؟ هیچ راهی نداره ؟ باید بیخیال اینهمه زحمت بشم ؟

ویرایش شده توسط آرشام . رادمهر
لینک به ارسال

الان اگر دامنتون کمتر از یک ماه باشه که منقضی شده شما میتونید  با پرداخت جریمه (دوبرابر هزینه) اقدام به تمدید نمایید.

دقیقا چه مدت از انقضای دامنتون میگذره؟!

تا آزاد شدن کامل دامنتون دامنه رو میتونید تمدید کنید منتها طبق قوانین ICANN می‌بایست مبلغی رو به عنوان جریمه پرداخت کنید!

لینک به ارسال
در 19 دقیقه قبل، farhad.in گفته است :

الان اگر دامنتون کمتر از یک ماه باشه که منقضی شده شما میتونید  با پرداخت جریمه (دوبرابر هزینه) اقدام به تمدید نمایید.

دقیقا چه مدت از انقضای دامنتون میگذره؟!

تا آزاد شدن کامل دامنتون دامنه رو میتونید تمدید کنید منتها طبق قوانین ICANN می‌بایست مبلغی رو به عنوان جریمه پرداخت کنید!

والا من از تاریخ تمدید دامنه م کاملا مطلع بودم و تاریخ انقضاش امروز بود که من دیروز به پنل شرکت ثبت کننده واسط در ایران ، مراجعه کردم تا دامنه م رو قبل از سررسید انقضا تمدیدش کنم ، ولی با کمال تأسف دیدم رو به روی دامنه م زده " منقضی شده " و تنظیمات دامنه هم واسم غیرفعال بود ، که همون دیروز بهشون پیام دادم و تیکت زدم و گفتم چرا قبل از اینکه دامنه م سررسید تاریخ انقضاش بیاد ، شما زدید غیرفعال و منقضی شده ؟ که گفتن ما بهتون اطلاع رسانی کردیم و باید قبلا دامنه تون رو تمدید میکردید و اینقدر لفتش دادن و فاکتور تمدید صادر نکردن ، که دامنه م امروز ( در تاریخ اصلی خودش ) منقضی شد و سایتم دیگه با اون دامنه بالا نمیاد و زده expire .

لینک به ارسال

خب؛ الان میتونید دقیقا با پرداخت دوبرابر هزینه دامنتون رو تمدید کنید (طبق قوانین).

پنل دامنه دارید؟

شرکت ثبت کننده دامنتون رسیلو هست؟

مشخصاتی که در پنل دامنه ثبت شده رو بررسی کنید ببینید کشور و شماره موبایل مربوط به کدام کشوره (اگه ایران باشه کار یخورده سخت میشه)

بهتره خودتون مستقیما با شرکتی که دامننتون درش ثبت شده مذاکره کنید چون این هاستینگا واسطه هستند و الان هم که همه شرکت رجیسترشون رو تغییر دادند علاقه‌ای به پشتیبانی دامنه‌های ثبت شده در رسیلو ندارند!

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، farhad.in گفته است :

خب؛ الان میتونید دقیقا با پرداخت دوبرابر هزینه دامنتون رو تمدید کنید (طبق قوانین).

من موندم این شرکت ثبت کننده چه حقی داره که قبل از تاریخ سررسید تمدید دامنه ، میاد دامنه رو منقضی اعلام میکنه . میشه ازش شکایت کرد ؟

در 11 دقیقه قبل، farhad.in گفته است :

پنل دامنه دارید؟

پنل دامنه دارم ولی زده دامنه منقضی شده و غیرفعال

ضمنا طی صحبت هایی که کردم گفتن حتی با پرداخت دوبرابری هزینه هم امکانپذیر نیس که تمدید شه !

همونطور که گفتم من به جز دات کام ، همون ابتدا دامنه IR هم واسه سایتم گرفتم ، اگه بخوام الان با IR بیام بالا و کسایی که وارد سایت میشن با پیام expired  دامنه مواجه نشن باید چیکار کنم ؟ مراحلش رو میشه توضیح بدید که ببینم چجوری میتونم از این مخمصه بیام بیرون ؟ یه دنیا ممنون خدا خیرتون بده .

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، آرشام . رادمهر گفته است :

همونطور که گفتم من به جز دات کام ، همون ابتدا دامنه IR هم واسه سایتم گرفتم ، اگه بخوام الان با IR بیام بالا و کسایی که وارد سایت میشن با پیام expired  دامنه مواجه نشن باید چیکار کنم ؟ مراحلش رو میشه توضیح بدید که ببینم چجوری میتونم از این مخمصه بیام بیرون ؟ یه دنیا ممنون خدا خیرتون بده .

نمیشه همچین کاری کرد!
حتی سایت رو با دامنه ir بالا بیارید گوگل سایتتون روب عنوان کپی کننده میشناسه و اصلا تو نتایج نشون نمیده!

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، farhad.in گفته است :

نمیشه همچین کاری کرد!
حتی سایت رو با دامنه ir بالا بیارید گوگل سایتتون روب عنوان کپی کننده میشناسه و اصلا تو نتایج نشون نمیده!

یعنی ریدایرکت و ... نمیشه کرد ؟ مثلا وقتی که میزنن example.com ریدایرکت بشه به example.ir  ؟

لینک به ارسال
در هم اکنون، آرشام . رادمهر گفته است :

یعنی ریدایرکت و ... نمیشه کرد ؟ مثلا وقتی که میزنن example.com ریدایرکت بشه به example.ir  ؟

نه دیگه چون شما به دامنه com دسترسی ندارید تا ریدایرکت انجام بدید.

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، farhad.in گفته است :

نه دیگه چون شما به دامنه com دسترسی ندارید تا ریدایرکت انجام بدید.

یعنی هیچ راهی نداره ؟ باید بیخیال اینهمه زحمت شم ؟  به همین راحتی همه چی نابود شد ؟

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، آرشام . رادمهر گفته است :

یعنی هیچ راهی نداره ؟ باید بیخیال اینهمه زحمت شم ؟  به همین راحتی همه چی نابود شد ؟

متاسفانه دیر اقدام کردید؛ همونطور که میدونید در اینترنت همه چیز وابسته به دامنه سایت هست و بدون اون نمیشه کاری کرد.
یا با دامنه ir کارتون رو از سر بگیرید و با ترفندهای گوگل وبمستر به گوگل حالی کنید که دامنه تغییر دادید و دامنه قبلی در دسترس نیست یا با تغییر اسم برند دوباره شروع کنید.

باید همیشه حواستون به دامنه، هاست و... باشه در صورت مشاهده جزئی ترین مشکل اقدام به رفع اون بکنید!

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، farhad.in گفته است :

متاسفانه دیر اقدام کردید؛ همونطور که میدونید در اینترنت همه چیز وابسته به دامنه سایت هست و بدون اون نمیشه کاری کرد.
یا با دامنه ir کارتون رو از سر بگیرید و با ترفندهای گوگل وبمستر به گوگل حالی کنید که دامنه تغییر دادید و دامنه قبلی در دسترس نیست یا با تغییر اسم برند دوباره شروع کنید.

باید همیشه حواستون به دامنه، هاست و... باشه در صورت مشاهده جزئی ترین مشکل اقدام به رفع اون بکنید!

خب همین کار رو چجوری انجام بدم ؟ من الان میخوام اولا پنل مدیریت وردپرس با IR بیاد بالا ، درثانی رنک و رتبه .com به IR منتقل شه ، ثالثا مطالب با دامنه IR ایندکس شن و هرکی هم وارد .com شد به صفحه expired نخوره و سایت واسش نمایش داده بشه با IR

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، آرشام . رادمهر گفته است :

خب همین کار رو چجوری انجام بدم ؟ من الان میخوام اولا پنل مدیریت وردپرس با IR بیاد بالا ، درثانی رنک و رتبه .com به IR منتقل شه ، ثالا مطالب با دامنه IR ایندکس شن و هرکی هم وارد .com شد به صفحه expired نخوره و سایت واسش نمایش داده بشه با IR

۱) به هاستینگتون تیکت بدید و درخواست تغییر دامنه سایت بدید.

۲) بعد از تغییر دامنه؛ وارد پنل مدیریت وردپرس بشید و آدرس جدید رو در تنظیمات جایگذاری کنید.

۳) وارد گوگل وبسمتر تولز شوید و سایت قبلی رو حذف کنید

۴) آدرس جدید رو ثبت کنید

۵) آدرس سایت مپ رو جایگزین کنید

۶) مطالبی که با دامنه قبلی در گوگل ثبت شده بود رو در قسمت fetch as google وارد کنید

انتقال رتبه و ایندکس دامنه قبلی ممکن نیست؛ چون دامنتون منقضی شده و نمیشه ریدایرکت کرد به آدرس جدید

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، farhad.in گفته است :

۱) به هاستینگتون تیکت بدید و درخواست تغییر دامنه سایت بدید.

۲) بعد از تغییر دامنه؛ وارد پنل مدیریت وردپرس بشید و آدرس جدید رو در تنظیمات جایگذاری کنید.

۳) وارد گوگل وبسمتر تولز شوید و سایت قبلی رو حذف کنید

۴) آدرس جدید رو ثبت کنید

۵) آدرس سایت مپ رو جایگزین کنید

۶) مطالبی که با دامنه قبلی در گوگل ثبت شده بود رو در قسمت fetch as google وارد کنید

انتقال رتبه و ایندکس دامنه قبلی ممکن نیست؛ چون دامنتون منقضی شده و نمیشه ریدایرکت کرد به آدرس جدید

جناب یه سئوال ؟ من الان تونستم وارد پنل انگلیسی دامنه م بشم و داخل پنل زده expired ولی Authorization code رو تونستم گیر بیارم ، الان اگه برم در یک شرکت دیگه و بخوام دامنه م رو منتقل کنم به اون شرکت ، میشه یا نمیشه ؟ ازاونجاییکه منقضی شده ، میشه منتقل کرد ؟

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، آرشام . رادمهر گفته است :

جناب یه سئوال ؟ من الان تونستم وارد پنل انگلیسی دامنه م بشم و داخل پنل زده expired ولی Authorization code رو تونستم گیر بیارم ، الان اگه برم در یک شرکت دیگه و بخوام دامنه م رو منتقل کنم به اون شرکت ، میشه یا نمیشه ؟ ازاونجاییکه منقضی شده ، میشه منتقل کرد ؟

تا بحال چنین کاری نکردم!

اما تا جایی که یادم میاد باید دامنه در وضعیت فعال باشه تا بشه انتقالش داد.

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، farhad.in گفته است :

تا بحال چنین کاری نکردم!

اما تا جایی که یادم میاد باید دامنه در وضعیت فعال باشه تا بشه انتقالش داد.

خب داخل پنل کاربری انگلیسی ، رو به روی دامنه ، گزینه renew داره ، چجوری باید به دلار تمدیدش کنم ؟ چون به دلار محاسبه میکنه .

لینک به ارسال
در هم اکنون، آرشام . رادمهر گفته است :

خب داخل پنل کاربری انگلیسی ، رو به روی دامنه ، گزینه renew داره ، چجوری باید به دلار تمدیدش کنم ؟ چون به دلار محاسبه میکنه .

اگر مشخصات ایرانیه که کلا بیخیال بشید وگرنه با پرداخت هزینه هم براتون تمدید نمیکنند و پولتون هم هدر میره.

در غیر اینصورت؛ هم خودتون نمیتونید پنلتون رو شارژ کنید  و باید به هاستینگتون بگید در صورت امکان پنلتون رو به دلار براتون شارژ کنند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...