رفتن به مطلب

کوچک شدن تصاویر محصولات در صفحه جزئیات محصول

پست های پیشنهاد شده

سلام.

تصویر محصولات من در صفحه جزئیات محصول به اندازه ی آیکن کوچک شده.

این مشکل قبلا بوجود آمده بود که دوستان طراح قالب گفتن باید پارامتری به اسم Rechange Photon در هاست غیر فعال باشه و خود پشتیبانی قالب با کد نویسی این مشکل رو حل کرده.(البته خودشون گفتن کد نوشتیم!)

حالا بعد از 7 ماه هاست ما به سرور جدید منتقل شده و همزمان مجددا عکس ها در صفحه ی جزئیات محصول به اندازه آیکن کوچک شده.پشتیبانی هم زیر بار نمیره. به نظر شما مشکل از کجاست و چه طوری میتونم برطرفش کنم؟

سوال دوم این که من در هیچ آموزشی درباره rechange photon ]چیزی پیدا نکردم. شما منبعی سراغ دارین که بدونم چیه؟

لینک صفحه جزئیات محصول

ویرایش شده توسط s.koohfar
لینک به ارسال

سلام

هاستینگ شما حق داره :-) چون همچین چیزی وجود نداره اصلا :-)

مشکل شما در کدهای قالب (html,css,js) بخش نمایش تصاویر محصول هستش!

لینک به ارسال

افزونه‌های اضافی رو غیر فعال کنید ببینید مشکلی پیش نمیاد!
دقیق مشکلتون مربوط میشه به کدهای نمایش تصویر! احتمالا با کدهای جاوا اسکریپت یا css افزونه دیگه تداخل داره!

لینک به ارسال
در 48 دقیقه قبل، farhad.in گفته است :

افزونه‌های اضافی رو غیر فعال کنید ببینید مشکلی پیش نمیاد!
دقیق مشکلتون مربوط میشه به کدهای نمایش تصویر! احتمالا با کدهای جاوا اسکریپت یا css افزونه دیگه تداخل داره!

افزونه ها رو غیر فعال کردم و مشکل بر طرف نشد. در زمان لود سایت یه لحظه عکس به اندازه درست نمایش داده میشه بعد کوچیک میشه.

در حالت Quick view  هم هی مشکلی نیست. این مشکل فقط تو صفحه ی جزئیات یک محصول هست

لینک به ارسال
در هم اکنون، s.koohfar گفته است :

افزونه ها رو غیر فعال کردم و مشکل بر طرف نشد. در زمان لود سایت یه لحظه عکس به اندازه درست نمایش داده میشه بعد کوچیک میشه.

در حالت Quick view  هم هی مشکلی نیست. این مشکل فقط تو صفحه ی جزئیات یک محصول هست

مشکل همونطور که گفتم از کدهای قالب که احتمالا مربوط به راست چین سازی میشه؛ در کل باید طراح یا مترجم قالبتون پاسخگو باشه!

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، farhad.in گفته است :

مشکل همونطور که گفتم از کدهای قالب که احتمالا مربوط به راست چین سازی میشه؛ در کل باید طراح یا مترجم قالبتون پاسخگو باشه!

من یه قالب دیگه رو سایت سوار کردم باز هم این مشکل وجود داشت!!!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...