رفتن به مطلب

مشکل پاپ آپ و احتمال هک شدن

Keylab

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

بتازگی متوجه شدم روی سایت من پاپ آپ فعال شده بدون اینکه افزونه ای نصب بشه یا دستکاری انجام بشه

روی هر قسمت از سایت کلیک میکنیم پاپ آپ باز میشه

چطور میتونم مشکل رو برطرف کنم؟

لینک به ارسال

سلام

اخیرا چه قالب و افزونه‌ای نصب کردید؟

ممکنه کدهای تبلیغاتی داخل قالبتون بوده باشه!

برای بررسی بیشتر آدرس سایتتون رو قرار بدید.

لینک به ارسال
در 55 دقیقه قبل، Keylab گفته است :

سلام دوستان

بتازگی متوجه شدم روی سایت من پاپ آپ فعال شده بدون اینکه افزونه ای نصب بشه یا دستکاری انجام بشه

روی هر قسمت از سایت کلیک میکنیم پاپ آپ باز میشه

چطور میتونم مشکل رو برطرف کنم؟

سلام 

این یکی از شایع ترین مشکلاتی هست که اغلب زمانی به وجود میاد که در سایت از پلاگین یا قالب غیراورجینال یا نال شده استفاده کرده باشید. البته دلایل دیگه ای هم میتونه داشته باشه.

لطفا لیست پلاگین های خودتون رو چک کنید و از اورجینال بودن قالب اطمینان حاصل کنید.

لینک به ارسال

باسلام

اگر مسئله ی غیراصل و اورجینال بودن قالب باشه که میبایست از ابتدا وجود می داشت اما اگر به تازگی دیدید که خب با احتمال بیشتری میشه روی غیراورجینال بودن قالبتون تمرکز کرد.

اگر سورس قالبتون رو دارید اون رو در حالت غیرفشرده روی سیستمتون بررسی کنید.برای اینکار میتونید لینکی که در پاپ ها بهش ارجاع داده میشید رو کپی کنید و با استفاده از نرم افزار Notpad++ عبارت لینک رو در کل سورس بگردید و پیداش کنید. اگر لینکی وجود داشته باشه پیدا میشه. 

همچنین میتونه این کد بصورت کدشده باشه که در این صورت میتونید با جستجوی عبارت base64 به با روش بالا؛ فایل های کد شده رو پیدا کنید.

موفق باشید و سربلند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...