رفتن به مطلب

معرفی استایل جدید به وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

من با این دو روش استایل reset.css رو به پوسته معرفی میکنم ،

1. میخوام برای کش نشدن ver=2.0 به انتهای css اضافه بشه
  2. میخوام این استایل پایین تر از rtl.css قرار بگیره 

در حال حاضر کدهای زیر رو امتحان کردم و جواب نگرفتم !!!

//روش اول
add_action( 'wp_enqueue_scripts', 'custom_styles' );
function custom_styles() {
    wp_register_style( 'reset', get_template_directory_uri().'/my/reset.css', array(), '2.0', 'all' );
        wp_enqueue_style( 'reset' );
}

//روش دوم
add_action( 'wp_enqueue_scripts', 'custom_styles' );
function custom_styles() {
    wp_enqueue_style( 'reset', get_template_directory_uri().'/my/reset.css',false,'2.0','all' );
}

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

سلام و درود

add_action('wp_enqueue_scripts', function() {
	wp_enqueue_style("reset", get_template_directory_uri()."/my/reset.css", array(), "2.0", "all");
}, 999);

موفق باشید

مهران جان اگر استایل مربوط به پلاگین باشه چی؟

لینک به ارسال

درود مجدد

در ۱ ساعت قبل، yaali گفته است :

مهران جان اگر استایل مربوط به پلاگین باشه چی؟

برای افزودن فایل استایل موردنظرمون به خروجی وردپرس (هر جایی غیر از پیشخوان میشه خروجی) از همون کدی که دادم باید استفاده بشه ولی اگر بخوایم همین استایل رو به پیشخوان اضافه کنیم کدش به این شکل میشه:

add_action('admin_enqueue_scripts', function() {
	wp_enqueue_style("reset", get_template_directory_uri()."/my/reset.css", array(), "2.0", "all");
});

موفق باشید

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

سلام و درود

add_action('wp_enqueue_scripts', function() {
}, 999);

موفق باشید

سلام

تغییری نکرد! فکر کنم در آپدیت جدید فرق کرده . من چندساله همینطوری reset style میدم. اینبار کار نمیکنه

کش پاک کردم با سیستم های مختلف هم چک کردم ، نه ver اضافه شد ، هنوز هم قبل از rtl.css لود میشه

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، nazanin123 گفته است :

سلام

تغییری نکرد! فکر کنم در آپدیت جدید فرق کرده . من چندساله همینطوری reset style میدم. اینبار کار نمیکنه

کش پاک کردم با سیستم های مختلف هم چک کردم ، نه ver اضافه شد ، هنوز هم قبل از rtl.css لود میشه

درود مجدد

والا کدهای هسته که عملیات فوق رو انجام میدن تغییری نکرده و مثل قبله.

یعنی شما با کد فوق باید اون خط مربوط به لینک دادن استایل reset.css به تگ head قالبتون با ورژنش اضافه بشه حالا اینکه چرا بعد rtl.css قرار نمیگیره باید بررسی بشه.

موفق باشید

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

درود مجدد

والا کدهای هسته که عملیات فوق رو انجام میدن تغییری نکرده و مثل قبله.

یعنی شما با کد فوق باید اون خط مربوط به لینک دادن استایل reset.css به تگ head قالبتون با ورژنش اضافه بشه حالا اینکه چرا بعد rtl.css قرار نمیگیره باید بررسی بشه.

موفق باشید

سلام

نه ورژن هم اضافه نشد! حتی کد رو برداشتم و نام reset.css رو عوض کردم و دوباره با کد شما معرفی کردم. در head ثبت میشه ولی قبل از rtl.css و بدون ورژن ، در لینک زیر میگه باید rtl رو از کار بندازید چون هیچ css نمیتونه بعد از rtl.css لود بشه!

لینک ، کلیک کنید

ویرایش شده توسط nazanin123
لینک به ارسال

درود مجدد

کد رو تست کردم ورژن رو اضافه میکنه.

در مورد اون قضیه ای که زیر rtl.css اد بشه باید بررسی بشه که rtl.css به چه شکل اضافه شده به قالب شاید مستقیم از داخل header.php اد شده باشه به قالب که اینجا اگر کدش قبل از تابع

<?php wp_head(); ?>

باشه میشه reset.css رو بعدش اضافه کرد ولی اگر بعد از تابع فوق باشه امکان نداره بتونید reset.css رو بعدش ضاافه کنید و در نتیجه باید به تغییر فایل header.php اقدام کنید.

موفق باشید

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
در در 11/27/2017 at 12:42، nazanin123 گفته است :

نه ورژن هم اضافه نشد! حتی کد رو برداشتم و نام reset.css رو عوض کردم و دوباره با کد شما معرفی کردم. در head ثبت میشه ولی قبل از rtl.css و بدون ورژن ، در لینک زیر میگه باید rtl رو از کار بندازید چون هیچ css نمیتونه بعد از rtl.css لود بشه!

function gh_refresh_styles() {

// عدد ۱۰ رو بعد از هربار ویرایش استایل افزایش بدهید.

wp_enqueue_style('gh_refresh_styles', get_bloginfo('template_directory') . '/style.css', false, 10);

}

add_action('wp_print_styles', 'gh_refresh_styles');

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...