8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان
با صفحه نخست یه مشکلی دارم.اگر لاگین باشم همون صفحه ای رو نشون میده که طراحی کردم ولی اگر لاگین نباشم یه صفحه دیگه نشون میده یعنی دیگران اون صفحه ای که من طراحی کردم رو نمیبینن.لطفا راهنمایی کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ادرس سایتتون رو لطف کنید !

احیانا کدی برای سطح دسترسی خاص توی قالبتون تعریف نکردید ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 15 دقیقه قبل، shobeir.solooki@gmail.com گفته است :

khordebazar.ir

خیر کدی تعریف نکردم.

خب الان یک عکس از قالبتون وقتی وارد پنل هستید و یدونه هم وقتی خارج می شید بدید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شماره 1 برای وقتیه که وارد هستم و شماره 2 وقتی که خارج میشم.و وقتی خارج میشم آخرین مطلب صفحه نخست برای مرداده در حالی که آخر ین مطلب رو آبان نوشتم و وقتی وارد هستم نشونش میده.

Untitled1.jpg

Untitled2.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جدا عجیبه ایا قالب ها رو خودتون نوشتید ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان

کلا همه چیز بهم ریخت.هر صفحه برای خودش یه شکلی داره!!!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ssrstone
      با سلام.ممنون میشم دوستان مرا راهنمایی کنند.من پوسته zerife lite رو نصب کردم ولی در قسمت ویرایش که آنرا تنظیم میکنم تغییرات اصلا اعمال نمیشود و به محض رفتن به صفحه ای دیگر تمام تغییرات از بین میرود.در واقع این پوسته اصلا روی سایت من اجرا نمیشود.چگونه می توانم این مشکل رو حل کنم؟ممنون میشم راهنماییم کنید چون خیلی فوری هستش
    • توسط gutter
      با سلام. بنده یک پوسته آماده تهیه کردم الان برای ویرایشش به راهنمایی نیاز دارم. در بخش محصولات به صورت پیش فرض کلمه ی " توضیحات " با تگ h2 ظاهر میشه. کسی می دونه چجوری و کدوم بخش پوسته رو باید ویرایش کنم؟ لینک زیر رو نگاه کنید دقیق متوجه میشید:
      https://www.gutters.ir/product/parking-gutter-40239/
      یه سوال دیگه هم داشتم. قبلا یه افزونه ای داشتم که باهاش میشد کد مورد نظر رو توی بخشهای مختلف پوسته جستجو کرد. کسی می دونه اسم اون افزونه چیه؟ خیلی ممنون.
    • توسط wpuser
      سلام دوستان من می خوام با قالب profession یک سایت بالا بیارم دوتا مشکل دارم
      اول اینکه نوشته و برگه درست می کنم و توی سایت نوشته هام به صورت زیر هم نشون داده میشه و چطور باید مثل دموی قالب پیچ پیچ کنم مطالبمو و عمودی یا افقی اسکرول بخوره ؟
      و دوم اینکه توی تنظیمات قالب وقتی مهارت هارو پر می کنیم باید چکار کنیم که توی سایت نشون داده بشه ؟
      اینم لینک دمو:    http://mxwp.ir/

• توسط fzamen
      سلام پوسته ی من وقتی با موبایل وارد میشید فهرستش به صورت یه دکمه در میاد که متن دکمه MENU هر جوری سعی کردم عوضش کنم نشد کسی میدونه چجوری میتونم ترجمه کنمش؟؟
      فایل ترجمش .pot با پوادیت و افزونه لوسی امتحان کردم نشد
    • توسط aliebrahimi64
      سلام دوستان . من قالب فارسی evisio corporate رو نصب کردم ولی نقشه گوگل آن لوود نمیشه. از افزونه های مختلف هم استفاده کردم ولی بازم مشکلم حل نشد. چیکار باید بکنم؟؟؟؟
      www.iran-biz.ir