رفتن به مطلب

آموزش وردپرس به صورت تخصصی

پست های پیشنهاد شده

اگر به زبان php مسلط هستید پشنهاد می کنم به جای اینکه دنبال کسی باشید که بهتون نوشتن افزونه یاد بده سورس های ساده و آماده ی افزونه ها رو ببینید و با سرچ کردن توی گوگل یاد بگیرید :)

من اولین افزونم رو با دیدن و سرچ کردن متد های درون افزونه های بقیه ساختم.

اما اگه به php مسلط نیستید افزونه نویسی رو رها کنید و php یاد بگیرید :)

لینک به ارسال

نه ببینید من ی سایت وردپرسی قرارراه بندازم که باید جزییات زیادی روش انجام بشه و تا توکار وردپرس حرفه ای نباشه نمیشه...من برای کار یا کسب درامد نمیخوام یاد بگیرم و نمیتونم زمان زیادی رو برای یادگیری بزارم

لینک به ارسال

با سلام و احترام

در ادامه توضیحات geeksesi عزیز اگه زبان php رو در حد متوسط بلد هستید که مشکلی نداره

در غیر این صورت باید حتما قبلش به زبان php مسلط بشید و اینکه برای یادگیری یک زبان برنامه نویسی شما نیاز به درک برنامه نویسی دارید که این روند یک پروسه زمانبر هست

در یادگیری یک زبان برنامه نویسی هیچ راه میانبری وجود نداره.

شما باید زمان بزارید و یاد بگیرید و در این مسیر داشتن یک راهنما که راه رو بلد باشه میتونه به شما کمک زیادی بکنه.

لینک به ارسال

خب من هم الان نیاز به همین راهنما دارم ....و میدونم نیاز به یادگیری پی اچ پی هست اما من باید دقیقا سرفصلهای کلیش  همراه با فیلم های آموزشی معتبر که تو نت هست رو داشته باشم که موارد بیشتری از پی اچ پی رو دنبال نکنم و در زمان کمتری بتونم وردپرس کار حرفه ای شم ....اگر بگید برای وردپرس کدوم بخش های php را نیاز هست یاد بگیرم و منبع خوبی هم مثل پارس کلیک معرفی کنید ممنون میشم و اینکه بعد اینکه من پی اچ پی دونستم چطور میتونم افزونه ای بنویسم یا افزونه ای رو ویرایش کنم ...و در کل بتونم از ی قالب وردپرس سایتی با تمام امکاناتی که مورد نیازمه بسازم

لینک به ارسال

کافیه تو گوگل جستجو کنید آموزش وردپرس یسری سایت ها رو میاره که کارشون آموزش هست

اما همونطور که دوستان گفتند اول باید php رو یاد بگیرید بعد اون دیگه میتونید بگید به وردپرس کاملا مسلط هستید چون یه وردپرس یکی از ساده ترین مدیریت محتواهایی هست که تا حالا دیدم یادگیریش کاری نداره ولی اگه میخواید حرفه ای باشید همونطور که دوستان گفتند اول php

بنظر من به جای آموزش وردپرس ، اموزش php رو جستجو کنید

لینک به ارسال

آموزش رایگان پارسی درست و حسابی که نیست

اگه انگلیسی شما خوبه میتونین از لینک زیر استفاده کنید

https://developer.wordpress.org/plugins/intro/

لینک به ارسال

و البته هنوز آموزش جامع و مناسبی به زبان فارسی در مورد وردپرس نداریم و همه آموزشهای موجود توی نت کپی از آموزشهای انگلیسی هستن.

تولید محتوا فعلا صفر هست....

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...