2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام، وقت بخیر. دوستان من یک فروشگاه اینترنتی قاب موبایل دارم. تا الان تمام کارهای وب‌سایت فروشگاه انجام شده و فقط مونده اضافه کردن محصولات، و از اونجا که من آنچنان با ووکامرس آشنائیت ندارم متاسفانه نتونستم محصولات رو اضافه بکنم. محصول مورد نظر من به این شکله که اول کاربر باید نوع قاب رو انتخاب بکنه، بعد برند که نسبت به نوع متغیره و بعد مدل موبایل که اون هم نسبت به دو مورد قبلی متغیره. لطفا در صورت امکان من‌رو راهنمایی بکنید در رابطه با این موضوع، یا زحمت ایجاد محصول در سایت‌رو بکشید برام (هزینش رو هم متقبل می‌شم:) ). آی‌دی تلگرام من برای هماهنگی: @phoenix_info هست. ایمیل هم pooriyarostamii@gmail.com هست.

آدرس سایت: phoenixcover.net

ممنون:)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، Origin گفته است :

سلام، وقت بخیر. دوستان من یک فروشگاه اینترنتی قاب موبایل دارم. تا الان تمام کارهای وب‌سایت فروشگاه انجام شده و فقط مونده اضافه کردن محصولات، و از اونجا که من آنچنان با ووکامرس آشنائیت ندارم متاسفانه نتونستم محصولات رو اضافه بکنم. محصول مورد نظر من به این شکله که اول کاربر باید نوع قاب رو انتخاب بکنه، بعد برند که نسبت به نوع متغیره و بعد مدل موبایل که اون هم نسبت به دو مورد قبلی متغیره. لطفا در صورت امکان من‌رو راهنمایی بکنید در رابطه با این موضوع، یا زحمت ایجاد محصول در سایت‌رو بکشید برام (هزینش رو هم متقبل می‌شم:) ). آی‌دی تلگرام من برای هماهنگی: @phoenix_info هست. ایمیل هم pooriyarostamii@gmail.com هست.

ممنون:)

سلام 

به انجمن خوش اومدید.

لطفا قبل از هر کاری قوانین را مطالعه کنید.

11- ارائه شماره تماس و ایمیل جهت همکاری و یا خرید و فروش و یا هرگونه مورد دیگر بصورت عمومی در انجمن ممنوع است. جهت تبادل موارد ذکر شده از طریق پیام خصوصی اقدام کنید.

بایگانی شد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط Origin
      سلام، وقت بخیر. دوستان من یک فروشگاه اینترنتی قاب موبایل دارم. تا الان تمام کارهای وب‌سایت فروشگاه انجام شده و فقط مونده اضافه کردن محصولات، و از اونجا که من آنچنان با ووکامرس آشنائیت ندارم متاسفانه نتونستم محصولات رو اضافه بکنم. محصول مورد نظر من به این شکله که اول کاربر باید نوع قاب رو انتخاب بکنه، بعد برند که نسبت به نوع متغیره و بعد مدل موبایل که اون هم نسبت به دو مورد قبلی متغیره. لطفا در صورت امکان من‌رو راهنمایی بکنید در رابطه با این موضوع، یا زحمت ایجاد محصول در سایت‌رو بکشید برام (هزینش رو هم متقبل می‌شم:) ). برای ارتباط با من لطفا از طریق پیام خصوصی در اکانتم اقدام بکنید. ممنون.
    • توسط masoudmosleh267
      سلام دوستان خسته نباشید. من وقتی محصول متغیر تو فروشگاهم میذارم، موقع خرید اخطار میده یکی از گزینه ها رو انتخاب کن با این که من انتخاب کردم. ورژن های مختلف ووکامرس رو ریختم اما مشکل حل نمیشه. مشکل از کجا میتونه باشه؟
    • توسط mesteramir
      سلام
      من توی محصولای متغیر که براشون رنگ تعریف کردم، وقتی که رنگو انتخاب میکنم دکمه افزودن به سبد خرید نمیاد
      تا دو روز پیش درست بود الان نمیدنم چی شده!!