رفتن به مطلب

سوال در رابطه با راه اندازی سایت خدماتی

پست های پیشنهاد شده

من میخوام یه سایت خدماتی راه بندازم. میخوام مشتری سفارش بده و پول رو واریز بکنه تا من کار رو براش انجام بدم. چجوری اینکار رو بکنم؟ افزونه ای برای اینکار لازمه؟ با ووکامرس میشه اینکارو کرد؟ موقع سفارش یه باکس توضیحات هم میخوام داشته باشه.

چند روز بعد از انجام کار به مشتری ایمیل میدم و میگم کار انجام شد و گزارش کار رو براش میفرستم.

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، parvizb7 گفته است :

من میخوام یه سایت خدماتی راه بندازم. میخوام مشتری سفارش بده و پول رو واریز بکنه تا من کار رو براش انجام بدم. چجوری اینکار رو بکنم؟ افزونه ای برای اینکار لازمه؟ با ووکامرس میشه اینکارو کرد؟ موقع سفارش یه باکس توضیحات هم میخوام داشته باشه.

چند روز بعد از انجام کار به مشتری ایمیل میدم و میگم کار انجام شد و گزارش کار رو براش میفرستم.

باسلام

نیازی به ووکامرس نیست ، اگر از pay.ir استفاده کنید فاکتور پرداخت میزنین و فرم پرداخت رو زیر پست یا برگه قرارمیدین.

بله شدنی هست .

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در 11/28/2017 at 21:35، parvizb7 گفته است :

سلام؛

بله با ووکامرس میتونید این کار رو انجام بدید.

در صورتی که قیمت هاتون متغییر هست؛ باید روش دیگه ای رو انتخاب کنید.

میتونید از افزونه فرم ساز گراویتی فرم و سایر افزونه های مشابه هم برای این کار استفاده کنید.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام چون کار خیلی ساده ست روش های زیادی هم داره...

مثلا میتونید با ووکامرس اینکارو بکنید و برای هر خدماتی که دارید یک محصول ایجاد کنید.

میتونید با کمک فرم سازهای وردپرس اینکار رو بکنید و درخواست بگیرید و پرداخت داشته باشید.

و روش های مختلف دیگه که فکر کنم همین دو مورد کاربرد بیشتری برای شما داشته باشه!!!

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...