رفتن به مطلب

عدم نمایش تصاویر در سایت پس از اتصال هاست دانلود

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان 

من بتازگی هاست دانلود رو از طریق افزونه ی Hacklog remote attachment به هاست اصلیم وصل کردم

تا قبل از این برای آپلود تصاویر هیچ مشکلی نداشتم ینی مستقیما با بارگزاری از طریق قسمت رسانه بر روی هاست اصلی تصاویر لود میشد و روی سایت هم نمایش داده میشدند

اما پس از اتصال هاست تصاویر آپلود میشن و حتی توی قسمت کنترل پنل و پیشخوان نمایش داده میشن ولی روی سایت چیزی نمایش داده نمیشه

حتی با شرکتی که ازش هاست میگیرم هم صحبت کردم اونها هم وارد اکانتم شدند و همه چیز رو اوکی کردند( چون قبلش ارتباط بین هاست دانلود و اصلی برقرار نمیشد) و در ظاهرا مشکل به لحاظ ارتباطی حل شده

من حتی همون لینک عکس رو که به هاست دانلود وصله از طریق ساب دامین , مستقیما در مرورگر وارد میکنم و تصویر نمایش داده میشه

اما الان مشکل نمایش عکس در سایت وجود داره , چکار باید کرد ؟

لینک به ارسال

سلام

احتمالا مشکل از URL های و مسیر دهی تصاویر هست ، دکمه Ctrl + U رو بزنید و مسیر تصاویر رو ببنید که به چه صورت هستن 

برای این کار پیشنهاد میکنم که از FTP استفاده کنید و به صورت مستقیم URL تصاویر رو وارد وردپرس کنید 

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، amirsenator گفته است :

سلام

احتمالا مشکل از URL های و مسیر دهی تصاویر هست ، دکمه Ctrl + U رو بزنید و مسیر تصاویر رو ببنید که به چه صورت هستن 

برای این کار پیشنهاد میکنم که از FTP استفاده کنید و به صورت مستقیم URL تصاویر رو وارد وردپرس کنید 

من بررسی کردم ظاهرا مشکل از قالب سایت هست

ینی قالب سایت برای هر پست اینطور تعریف کرده که عکسهارو از فلان مسیر بگیر

اما مشکل اینجاست که تقریبا بخش اعظمی از کد ها به زبان php نوشته شده

و من متاسفانه خیلی در این مورد متخصص نیستم

آیا کسی هست که بدونه دقیقا برای تغییر دادن مسیر url باید چه کدی رو دستکاری کنم ؟

<?php
/**
 * The template for displaying image attachments
 *
 * @package Bezel
 */

get_header(); ?>

<div class="container">
		<div class="row">

<section id="primary" class="content-area <?php bezel_layout_class( 'content' ); ?>">
				<main id="main" class="site-main">

<div id="post-wrapper" class="post-wrapper post-wrapper-single">
					<?php /* Start the Loop */ ?>
					<?php while ( have_posts() ) : the_post(); ?>

<?php get_template_part( 'template-parts/content', 'image-attachment' ); ?>

<nav id="image-navigation" class="navigation image-navigation">
							<div class="nav-links">
								<div class="previous-image nav-previous"><?php previous_image_link( false, esc_html__( 'Previous Image', 'bezel' ) ); ?></div>
								<div class="next-image nav-next"><?php next_image_link( false, esc_html__( 'Next Image', 'bezel' ) ); ?></div>
							</div><!-- .nav-links -->
						</nav><!-- #image-navigation -->

<?php
							// If comments are open or we have at least one comment, load up the comment template
							if ( comments_open() || '0' != get_comments_number() ) :
								comments_template();
							endif;
						?>

<?php endwhile; // end of the loop. ?>
					</div><!-- .post-wrapper -->

</main><!-- #main -->
			</section><!-- #primary -->

<?php get_sidebar(); ?>

</div><!-- .row -->
	</div><!-- .container -->

<?php get_footer(); ?>

این کد مربوط به بخش پوشه image.php هستش

لینک به ارسال
در 29 دقیقه قبل، amkz17 گفته است :

من بررسی کردم ظاهرا مشکل از قالب سایت هست

ینی قالب سایت برای هر پست اینطور تعریف کرده که عکسهارو از فلان مسیر بگیر

اما مشکل اینجاست که تقریبا بخش اعظمی از کد ها به زبان php نوشته شده

و من متاسفانه خیلی در این مورد متخصص نیستم

آیا کسی هست که بدونه دقیقا برای تغییر دادن مسیر url باید چه کدی رو دستکاری کنم ؟

این کد مربوط به بخش پوشه image.php هستش

باسلام ،

ارتباطی به این کدها نداره ، شما هم کدهارو دستکاری نکنید. لینک بدید از جایی که تصویر لود نمیشه تا سورس سایت بررسی بشه

درضمن افزونه ای که نصب کردید 4 سال هست که آپدیت نشده! پیشنهاد من به شما استفاده از افزونه Upload to ftp هست که آخرین آپدیت مربوط به دوهفته پیش هست. (خودم ازش استفاده میکنم)

ویرایش شده توسط nazanin123
لینک به ارسال
در 26 دقیقه قبل، nazanin123 گفته است :

باسلام ،

ارتباطی به این کدها نداره ، شما هم کدهارو دستکاری نکنید. لینک بدید از جایی که تصویر لود نمیشه تا سورس سایت بررسی بشه

درضمن افزونه ای که نصب کردید 4 سال هست که آپدیت نشده! پیشنهاد من به شما استفاده از افزونه Upload to ftp هست که آخرین آپدیت مربوط به دوهفته پیش هست. (خودم ازش استفاده میکنم)

افزونه رو عوض کردم 

ظاهرا مشکل حل شد

بسیار ممنونم از راهنماییتون

لینک به ارسال
  • 8 ماه بعد...

با سلام و عرض ادب من هم کامل با همین مشکل رو دارم ولی همین این مراحل رو رفتم اما باز تصاویر رو که آپلود میکنم با نمایش داده نمیشه میشه خواهش میکنم کمک کنید کلی سایت رو گذشتم سایت شما رو پیدا کردم 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...