رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد یک نکته php

پست های پیشنهاد شده

سلام.از اونجایی که من زیاد php بلد نیستم.(تازه دارم راه میرم و وقت زیاد برای یادگیری ندارم)

ی هسوال داشتم خدمت دوستان.

توی برخی قالب های وردپرسی، توی تنظیمات قالب یه قسمتی قرار میدن به عنوان quote.حالا این پوسته توی این قسمت فقط میشه متن رو وارد کرد و اجازه وارد کردن کد کوتاه رو نمیده.یعنی کد کوتاه رو که واردش می کنی،توی مرورگر اون چیزی که باید نشون بده رو نمیده،فقط کد رو نشون میده.حالا می خوام بدونم چه کار می شه کرد که بتون کد کوتاه رو هم بخونه.یعنی یه جورایی مثل ادیتور بشه.

توی کدهاش که نگاه میکردم،برای این قسمت نوشته "type" => "text"

حالا توی یه قالب که من دیدم،میشد کد کوتاه هم وارد کرد و کدش اینجوری بود:"type" => "editor"

آیا به اینا هم ربط داره؟

ممنون میشم کمکم کنید

لینک به ارسال

اون بخش یک textarea هست. شما تست کنید ببینید html رو اجرا میکنه؟

لینک به ارسال

خو حالا باید چیکار کرد؟

من یه مقدار دستکاری کردم و تونستم ویرایشگری مثل همون ویرایشگر متن رو بیارم(از کد های قالب های دیگه کپی کردم).ولی خوب باز هم نمایش نداد. :D

اگه فهمیدین باید چیکار کرد ممنون میشم

لینک به ارسال

ممکنه در خروجی اون تکست فیلتر گذاشته باشن.

اما توجه کنید که بعضی شورت کدها فقط در ادیتور کار میکنن.

لینک به ارسال

کلا ویرایش کد فریمورکها کار زمانبری هست. شما باید کدهای بخش رو پیدا کنید و با ازمون و خطا باید مشکل رو پیدا کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...