رفتن به مطلب

فاصله زیاد بین اسلاید و هدر سایت

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام خسته نباشید 
بنده باید چیکار کنم که حد فاصل اسلاید  تا هدر سایت رو که فاصلشون زیاده رو کم کنم در کجا و چطور باید انجام بدم. فقط این مشکل در نسخه موبایل اینجوریه ممنون میشم راهنماییم کنید متشکر

IMG_20171202_012728_517.jpg

لینک به ارسال

سلام 

تو حالت موبایل باید چک بکنید که دلیل ایجاد این فاصله چی هست و اون رو برطرف کنید. اگر آدرس سایت قرار میدادید بهتر میشد راهنمایی کرد.

ولی برای رفع این مشکل میتونید از media query های css استفاده کنید. و بگید که در صفحه موبایل فاصله اسلایدر تا هدر رو صفر کن. که معمولا یا margin  باید صفر بشه یا padding.

این یک نمونه از media query css برای حالت موبایل ویو:

@media screen and (max-width: 480px) {
    /* کدهای استایل دهی مربوط به اسلایدر رو در این قسمت قرار بدید تا 
	مشکل در موبایل ویو برطرف بشه */
}

برای اینکار لازم هست که مقداری به css آشنایی داشته باشید.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

سلام 

تو حالت موبایل باید چک بکنید که دلیل ایجاد این فاصله چی هست و اون رو برطرف کنید. اگر آدرس سایت قرار میدادید بهتر میشد راهنمایی کرد.

ولی برای رفع این مشکل میتونید از media query های css استفاده کنید. و بگید که در صفحه موبایل فاصله اسلایدر تا هدر رو صفر کن. که معمولا یا margin  باید صفر بشه یا padding.

این یک نمونه از media query css برای حالت موبایل ویو:

@media screen and (max-width: 480px) {
    /* کدهای استایل دهی مربوط به اسلایدر رو در این قسمت قرار بدید تا 
	مشکل در موبایل ویو برطرف بشه */
}

برای اینکار لازم هست که مقداری به css آشنایی داشته باشید.

سلام دوست عزیز ممنونم از شما 

آدرس سایت این هست 

7i7.ir

فاصله عمودی موبایل فاصله هاش نامناسب رویت کنید متوجه میشید

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، kamranpourmirza گفته است :

سلام دوست عزیز ممنونم از شما 

آدرس سایت این هست 

7i7.ir

فاصله عمودی موبایل فاصله هاش نامناسب رویت کنید متوجه میشید

خواهش میکنم.

این کد رو:

@media screen and (max-width: 1024px) { .tp-parallax-wrap { top: 0px !important; } }

به این فایل:

7i7.ir/wp-content/themes/storefront/style-rtl.css

اضافه کنید. سپس به استفاده از دکمه CTRL + F5 در صفحه مرورگر سایت رو reload کنید تا تغییرات را بخوبی مشاهده کنید.

نتیجه نهایی به این شکل خواهد شد:

5a228afc5c118_ScreenShot2017-12-02at14_43_17.png.d757dfeb456a65cc9d73abaf0fba4240.png

موفق باشید.

لینک به ارسال
در 30 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

خواهش میکنم.

این کد رو:

@media screen and (max-width: 1024px) { .tp-parallax-wrap { top: 0px !important; } }

به این فایل:

7i7.ir/wp-content/themes/storefront/style-rtl.css

اضافه کنید. سپس به استفاده از دکمه CTRL + F5 در صفحه مرورگر سایت رو reload کنید تا تغییرات را بخوبی مشاهده کنید.

5a228afc5c118_ScreenShot2017-12-02at14_43_17.png.d757dfeb456a65cc9d73abaf0fba4240.png

موفق باشید.

ممنونم بزرگوار با این کد نسخه موبایش هم درست میشه چون الان در نسخه ویندوز اوکی هست فقط در نسخه موبایل به صورت عمودی میزون نیست

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، kamranpourmirza گفته است :

ممنونم بزرگوار با این کد نسخه موبایش هم درست میشه چون الان در نسخه ویندوز اوکی هست فقط در نسخه موبایل به صورت عمودی میزون نیست

سایت تو ویو موبایل تبلت و صفحه نمایش هایی که عرض کوچکتر از ۱۰۲۴پیکسل داشتند همین مشکل رو داشت که با قرار دادن این کد این مشکل برطرف میشه.

این کد تغییری در  دیوایس هایی با صفحه نمایش بزرگتر از ۱۰۲۴ پیکسل اعمال نمیکند.

مشکل دیگه ای وجود داره ؟

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

سایت تو ویو موبایل تبلت و صفحه نمایش هایی که عرض کوچکتر از ۱۰۲۴پیکسل داشتند همین مشکل رو داشت که با قرار دادن این کد این مشکل برطرف میشه.

این کد تغییری در  دیوایس هایی با صفحه نمایش بزرگتر از ۱۰۲۴ پیکسل اعمال نمیکند.

مشکل دیگه ای وجود داره ؟

عزیز دستت درد نکنه کد رو قرار دادم همونی که میخواستم شد فقط یه چیز دیگه مونده اینه که الان فاصله بین محصول تا اسلاید یذره ازپلیین بیشتر شده فقط در نسخه موبایل اونم درحالت عمودی اینجوریه اینو باید چه کدی قرار بدم که میزون بشه ممنون

5a22e46711c06_Screenshot_-.thumb.png.96983113bfb35bedbcd4582b42b57d85.png

لینک به ارسال
در 49 دقیقه قبل، kamranpourmirza گفته است :

صفحه اصلی ظاهرا با ویژال کامپوسر ایجاد شده تو ویرایش صفحه اصلی چک کنید ببنید آیا از المانی چیزی استاده کردید که این همه فضای خالی تو صفحه ایجاد کرده. یه به بخشی از صفحه ارتفاع تنظیم کردید که اینطوری شده.

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

یسری داخل کامپوسر بود پاک کردم باز فاصله هاش هم از بالا و هم از پایین زیاد شد کدهای شما هم داخل اون قسمتی که ذکر کردید موجود هست ولی نمیدونم چرا باز اینجوری شد

لینک به ارسال
در 36 دقیقه قبل، kamranpourmirza گفته است :

یسری داخل کامپوسر بود پاک کردم باز فاصله هاش هم از بالا و هم از پایین زیاد شد کدهای شما هم داخل اون قسمتی که ذکر کردید موجود هست ولی نمیدونم چرا باز اینجوری شد

خب. ببینید زمانی که شما بخشی یا المانی رو تو ویژال ایجاد میکنید تب های برای تنطیمات داره مثلا دادن طول یا عرض به او بخش دادن خصوصیات padding , margin و...

لطفا اگر برای بخشی این خصوصیات رو اعمال کردید اونها رو برگردونید به حالت پیش فرض و همچنین قسمت های اضافی رو از ویژال حذف کنید بعد نتیجه رو اعلام کنید تا چک بشه

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

خب. ببینید زمانی که شما بخشی یا المانی رو تو ویژال ایجاد میکنید تب های برای تنطیمات داره مثلا دادن طول یا عرض به او بخش دادن خصوصیات padding , margin و...

لطفا اگر برای بخشی این خصوصیات رو اعمال کردید اونها رو برگردونید به حالت پیش فرض و همچنین قسمت های اضافی رو از ویژال حذف کنید بعد نتیجه رو اعلام کنید تا چک بشه

بزرگوار موارد کامپوسر رو ریستور کردم به حالت اولش بی زحمت مشاهده کنید متوجه میشید ممنون

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، kamranpourmirza گفته است :

بزرگوار موارد کامپوسر رو ریستور کردم به حالت اولش بی زحمت مشاهده کنید متوجه میشید ممنون

تصویر نهایی رو ضمیمه میکنم هم از پایین و هم از بالا فاصله داره 

Screenshot_۲۰۱۷۱۲۰۳-۰۹۱۵۰۰.png

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، kamranpourmirza گفته است :

این کد رو تست کنید:

@media screen and (max-width: 1024px) { .page-template-template-homepage:not(.has-post-thumbnail) .site-main { padding-top: 0px !important; } .page-template-template-homepage .type-page { padding-top: 0px !important; padding-bottom: 0px !important; height: 303px; } .hentry { margin: 0px !important;}  }

5a243027e71df_ScreenShot2017-12-03at20_39_41.png.7a797e5fd258837576d819fa3b095448.png

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

سلام عزیز متاسفانه من نتونستم اگه ممکنه براتون مغدور هست من اطلاعاتو براتون میفرستم اگه وقت داشتید درستش کنید ممنون میشم متشکر

لینک به ارسال
در 41 دقیقه قبل، kamranpourmirza گفته است :

سلام عزیز متاسفانه من نتونستم اگه ممکنه براتون مغدور هست من اطلاعاتو براتون میفرستم اگه وقت داشتید درستش کنید ممنون میشم متشکر

اصلاحات انجام شد.

موفق باشید...

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

اصلاحات انجام شد.

موفق باشید...

عزیز خیلی ممنونم از شما لطف کردید فقط این حالتی که قرار دادید شکله برخی از محصولات به این شکل در آمده استی عنی یسری از محصولات به بالا کشیده شده اند درست میشود یا کلا همینجوری باید باشد در حالت موبایل اینگونه است ممنون

Screenshot_۲۰۱۷۱۲۰۳-۲۲۴۴۱۰.png

Screenshot_۲۰۱۷۱۲۰۳-۲۲۴۳۵۹.png

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، kamranpourmirza گفته است :

عزیز خیلی ممنونم از شما لطف کردید فقط این حالتی که قرار دادید شکله برخی از محصولات به این شکل در آمده استی عنی یسری از محصولات به بالا کشیده شده اند درست میشود یا کلا همینجوری باید باشد در حالت موبایل اینگونه است ممنون

Screenshot_۲۰۱۷۱۲۰۳-۲۲۴۴۱۰.png

Screenshot_۲۰۱۷۱۲۰۳-۲۲۴۳۵۹.png

بعد تصویر اسلاید در موبایل بزرگتر وکشیده ار شده شده است

ویرایش شده توسط kamranpourmirza
بعد تصویر اسلایدر در موبایل کشیده تر و بزرگتر شده است
لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

باید تنظیمات اسلایدر رو بررسی کنید.

و عکس با ابعاد کوچک تر قرار بدید.

ممنون  یعنی کوچکتر قرار بدم اون محصولی که یذره به بالا رفته تنظیماتش اتومات درست میشه ؟

لینک به ارسال
در هم اکنون، kamranpourmirza گفته است :

ممنون  یعنی کوچکتر قرار بدم اون محصولی که یذره به بالا رفته تنظیماتش اتومات درست میشه ؟

اره عکس رو از لحاظ طول و عرض کوچکتر قرار بدید برای اسلایدتون و همچنین ارتفاع برای اسلایدر تعریف کنید تا اسلایدر کوچک تر شود.

چون شما قصد دارید تغییرات بر روی اسلایدر انجام بدید پس مشکلی در صفحه نخست و سایر قسمت ها ایجاد نمیکنه.

افزونه اسلایدر که مورد استفاده قرار داده به دلیل اینکه مخاطب زیادی داره قطعا آموزشی های براش وجود داره که میتونید در گوگل سرچ کنید و بیشتر با تنظیماتش آشنا بشید.

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

اره عکس رو از لحاظ طول و عرض کوچکتر قرار بدید برای اسلایدتون و همچنین ارتفاع برای اسلایدر تعریف کنید تا اسلایدر کوچک تر شود.

چون شما قصد دارید تغییرات بر روی اسلایدر انجام بدید پس مشکلی در صفحه نخست و سایر قسمت ها ایجاد نمیکنه.

افزونه اسلایدر که مورد استفاده قرار داده به دلیل اینکه مخاطب زیادی داره قطعا آموزشی های براش وجود داره که میتونید در گوگل سرچ کنید و بیشتر با تنظیماتش آشنا بشید.

بزرگوار خیلی ممنونم از لطف بی کران شما متشکر و ممنون

لینک به ارسال
  • 5 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...