2 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام و وقت بخیر

من میخوام یک صفحه قبل از صفحه اصلی قرار بدم به عبارتی یک صفحه اینترو قرار بدم که نحوه افزودن برگه صفحه سفارشی رو انجام دادم ولی میخوام استایل ها و اسکریپت مربوط به صفحه اینترو رو در اون صفحه اضافه کنم ممکنه منو راهنمایی کنید از توابع wp_enqueue_scripts()  و wp_enqueue_style()  در فایل function.php استفاده کردم ولی نتیجه نگرفتم .

سپاس از شما

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 1 ساعت قبل، engineerf گفته است :

با سلام و وقت بخیر

من میخوام یک صفحه قبل از صفحه اصلی قرار بدم به عبارتی یک صفحه اینترو قرار بدم که نحوه افزودن برگه صفحه سفارشی رو انجام دادم ولی میخوام استایل ها و اسکریپت مربوط به صفحه اینترو رو در اون صفحه اضافه کنم ممکنه منو راهنمایی کنید از توابع wp_enqueue_scripts()  و wp_enqueue_style()  در فایل function.php استفاده کردم ولی نتیجه نگرفتم .

سپاس از شما

باسلام 

1848 آی دی برگه هست که باید آی دی برگه خودتون رو جایگزین کنید و دقت کنید مسیر رو که باید مسیر css و js خودتون باشه. اگر مشکلی بود از طریق همین تایپیک ادامه بدید

function custom_styles() {
    wp_register_style( 'liv', get_template_directory_uri().'/name.css' );

wp_register_script( 'js-liv', get_template_directory_uri() . '/name.js', '', '', true );

if ( is_page('1848') ) {  
        wp_enqueue_style( 'liv' );

wp_enqueue_script( 'js-liv' );
    }
}
add_action( 'wp_enqueue_scripts', 'custom_styles' );
ویرایش شده در توسط nazanin123
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط yaali
      بنام خدا
      با سلام/ یک صفحه اینترو برای سایتهایی که رزرو بلیط هواپیما کار میکنند آماده کرده ایم که می توانید به صورت رایگان آن را دانلود نمائید.
      این صفحه تماما توسط گروه نرم افزاری قلم طراحی شده است.
      تصویری از صفحه

برای بررسی کامل قالب به همراه افکتها، آن را از لینک زیر دانلود نمائید
      قلم سافت
    • توسط koroush
      با سلام خدمت شما
      یه پوسته فرزند دارم و یه فایل avia-media.css موجود در پوسته والد که می خوام کد های اون رو از طریق پوسته فرزند تغییر بدم
      زمانی که در پوسته والد جستجو می کنم. نام فایل مورد نظر رو جستجو می کنم. به نتایج زیر میرسم.
      wp_enqueue_style( 'avia-media-style' , AviaBuilder::$path['assetsURL'].'css/avia-media.css');
      تا اونجایی که من می دونم فایل css مورد نظر از طریق php فراخوانی شده . که باید برای ایجاد تغییرات فایل تغییر یافته رو بهش معرفی کنم (ازطریق php فراخوانی کنیم ) اما چون از خط بالا سر در نمی یارم نمی دونم باید چیکار کنم.
      ممنون میشم راهنمایی نمایید.
      بااحترام