رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام و وقت بخیر

من میخوام یک صفحه قبل از صفحه اصلی قرار بدم به عبارتی یک صفحه اینترو قرار بدم که نحوه افزودن برگه صفحه سفارشی رو انجام دادم ولی میخوام استایل ها و اسکریپت مربوط به صفحه اینترو رو در اون صفحه اضافه کنم ممکنه منو راهنمایی کنید از توابع wp_enqueue_scripts()  و wp_enqueue_style()  در فایل function.php استفاده کردم ولی نتیجه نگرفتم .

سپاس از شما

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، engineerf گفته است :

با سلام و وقت بخیر

من میخوام یک صفحه قبل از صفحه اصلی قرار بدم به عبارتی یک صفحه اینترو قرار بدم که نحوه افزودن برگه صفحه سفارشی رو انجام دادم ولی میخوام استایل ها و اسکریپت مربوط به صفحه اینترو رو در اون صفحه اضافه کنم ممکنه منو راهنمایی کنید از توابع wp_enqueue_scripts()  و wp_enqueue_style()  در فایل function.php استفاده کردم ولی نتیجه نگرفتم .

سپاس از شما

باسلام 

1848 آی دی برگه هست که باید آی دی برگه خودتون رو جایگزین کنید و دقت کنید مسیر رو که باید مسیر css و js خودتون باشه. اگر مشکلی بود از طریق همین تایپیک ادامه بدید

function custom_styles() {
    wp_register_style( 'liv', get_template_directory_uri().'/name.css' );

wp_register_script( 'js-liv', get_template_directory_uri() . '/name.js', '', '', true );

if ( is_page('1848') ) {  
        wp_enqueue_style( 'liv' );

wp_enqueue_script( 'js-liv' );
    }
}
add_action( 'wp_enqueue_scripts', 'custom_styles' );
ویرایش شده توسط nazanin123
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...