رفتن به مطلب

صفحه سفید وردپرس و بالا نیامدن سایت بدون هیچ علامتی

پست های پیشنهاد شده

سلام

دقیقا از دیشب سه تا سایت من با هم بالا نمیاد و وقتی واردش می شیم با صفحه سفید مواجه می شیم.

من فایل Error_Log رو که چک می کنم می بینم هیچ خطایی موجود نیست. پشتیبانی هاست می گه مشکل از سمت شماست، در صورتی که من شک دارم، چون اولا چرا هر سه تا سایت با هم و تو یک ساعت بالا نمیاد و دوما چرا تو فایل خطا اثری از هیچ اروری نیست. من راهکارهای موجود تو وب رو هم تست کردم، از جمله افزودن کد نمایش خطا تو wp-config ، تغییر نام پوشه پلاگین، تغییر نام پوشه تم، عوض کردن پوسته از دیتابیس به پیشفرض وردپرس و... اما هیچ کدوم تغییری تو وضعیت صفحه سفید نداد.

راه حل پیدا کردن خطا تو چنین مواقعی چی هست؟ چطوری باید ثابت کرد مشکل از سمت سروره یا خودمون؟

مرسی

لینک به ارسال
در 15 دقیقه قبل، Rangarang گفته است :

سلام

دقیقا از دیشب سه تا سایت من با هم بالا نمیاد و وقتی واردش می شیم با صفحه سفید مواجه می شیم.

من فایل Error_Log رو که چک می کنم می بینم هیچ خطایی موجود نیست. پشتیبانی هاست می گه مشکل از سمت شماست، در صورتی که من شک دارم، چون اولا چرا هر سه تا سایت با هم و تو یک ساعت بالا نمیاد و دوما چرا تو فایل خطا اثری از هیچ اروری نیست. من راهکارهای موجود تو وب رو هم تست کردم، از جمله افزودن کد نمایش خطا تو wp-config ، تغییر نام پوشه پلاگین، تغییر نام پوشه تم، عوض کردن پوسته از دیتابیس به پیشفرض وردپرس و... اما هیچ کدوم تغییری تو وضعیت صفحه سفید نداد.

راه حل پیدا کردن خطا تو چنین مواقعی چی هست؟ چطوری باید ثابت کرد مشکل از سمت سروره یا خودمون؟

مرسی

باسلام

در این مواقع تغییر نام پوشه پلاگین و نام تم کافیه.

توجهکنید شما نام themes رو نباید تغییر بدین ، باید وارد پوشه themes بشید و نام قالبی که دارید استفاده میکنید رو تغییر بدید. که برگرده به قالب پیش فرض وردپرس

مورد بعدی که بنظرم میرسه باتوجه به اینکه سه سایت در یک هاست دارید افزایش memory_limit هست . اگر بلد هستید و دسترسی دارید به php.ini مراجعه کنید و ببینید memory_limit چند هست روی 128 یا 256 تنظیم کنید . اگر بلد نیستین به پشتیبانی بگید براتون افزایش بدن

لینک به ارسال

در ۱ ساعت قبل، nazanin123 گفته است :

باسلام

در این مواقع تغییر نام پوشه پلاگین و نام تم کافیه.

توجهکنید شما نام themes رو نباید تغییر بدین ، باید وارد پوشه themes بشید و نام قالبی که دارید استفاده میکنید رو تغییر بدید. که برگرده به قالب پیش فرض وردپرس

مورد بعدی که بنظرم میرسه باتوجه به اینکه سه سایت در یک هاست دارید افزایش memory_limit هست . اگر بلد هستید و دسترسی دارید به php.ini مراجعه کنید و ببینید memory_limit چند هست روی 128 یا 256 تنظیم کنید . اگر بلد نیستین به پشتیبانی بگید براتون افزایش بدن

سلام، مرسی از پاسختون

نه من نام پوشه Theme رو تغییر ندادم، فقط نام قالب رو تغییر دادم. پلاگین هارو هم یک بار کلا نام پوشه رو و تو یک سایت دیگه نام خود پلاگین رو تغییر دادم امال کلا مشکل از این چیزها نیست، چون قبلا تجربه داشتم که با این راه حل ها درستش کنم.

ضمنا هر سه تا سایتم تو یک هاست نیست، نکته همین جاست دقیقا. سه سایت تو سه سرور مختلف یک شرکت، واسه همین تعجب کردم. از طرفی سایت ها همگی تازه هستن و اصلا حتی تو گوگل هم ثبت نشده که مثلا بگیم کمبود حافظه داریم. تو PHP.INI دو خط کد بیشتر نبود که مربوط به suhosin.post.max_vars هست. با این حال من دستور افزایش  میزان حافظه رو هم تو همین فایل و هم تو wp-config تست کردم اما بازم جواب نداد.

یک بار هم htaccess رو کلا پاک کردم اما درست نشد بازم و برش گردوندم به حالت قبل.

واقعا نمی دونم چی شده؟ |: هاست هم که میگه مشکل از سمت ما نیست...

لینک به ارسال
در 24 دقیقه قبل، Rangarang گفته است :

سلام، مرسی از پاسختون

نه من نام پوشه Theme رو تغییر ندادم، فقط نام قالب رو تغییر دادم. پلاگین هارو هم یک بار کلا نام پوشه رو و تو یک سایت دیگه نام خود پلاگین رو تغییر دادم امال کلا مشکل از این چیزها نیست، چون قبلا تجربه داشتم که با این راه حل ها درستش کنم.

ضمنا هر سه تا سایتم تو یک هاست نیست، نکته همین جاست دقیقا. سه سایت تو سه سرور مختلف یک شرکت، واسه همین تعجب کردم. از طرفی سایت ها همگی تازه هستن و اصلا حتی تو گوگل هم ثبت نشده که مثلا بگیم کمبود حافظه داریم. تو PHP.INI دو خط کد بیشتر نبود که مربوط به suhosin.post.max_vars هست. با این حال من دستور افزایش  میزان حافظه رو هم تو همین فایل و هم تو wp-config تست کردم اما بازم جواب نداد.

سلام الان یعنی شما تم های پیش فرض وردپرس هم فعال می کنید و بعد پیوند یکتارو یک بار ذخیره می کنید آیا باز هم چیزی نمایش نمیده 

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، Mirrajabi گفته است :

سلام الان یعنی شما تم های پیش فرض وردپرس هم فعال می کنید و بعد پیوند یکتارو یک بار ذخیره می کنید آیا باز هم چیزی نمایش نمیده 

ببینید من هیچ دسترسی ای به پنل مدیریتی و همچنین خود سایت ندارم تا پیوند یکتارو یک بار ذخیره کنم. فقط از طریق Cpanel می رم و تم پیشفرض رو فعال می کنم اما هیچ تغییری به وجود نمیاد. دو راه هست دیگه واسه این کار، اسم تم اصلی رو تغییر بدیم، پیش فرض می ره تم وردپرس رو انتخاب می کنه. راه دوم رو هم از دیتابیس انجام دادم اما جوابگو نیست.

من مطمئنم این مشکل نیست! مطمئنم، چون من تو 4 سایت جداگانه تو 4 تا سرور جداگانه 4 تا Theme جدا داشتم، چطوری می شه همگی تو یک شب با ارور صفحه سفید مواجه بشن؟ |: تو فایل Error_Log هم که هیچی نیست! مگه نباید همه مشکلات اون تو ثبت شه؟ واقعا نمی دونم باید چیکار کنم...

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Rangarang گفته است :

سلام، مرسی از پاسختون

باتوجه به تایپیک های مختلف شما پیشنهادم اینه از پشتیبانی هاستتون درخواست ریستور بکاپ کنید . بکاپ 48ساعت قبل رو 

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، nazanin123 گفته است :

باتوجه به تایپیک های مختلف شما پیشنهادم اینه از پشتیبانی هاستتون درخواست ریستور بکاپ کنید . بکاپ 48ساعت قبل رو 

مرسی، برگردوندند اما باز هم صفحه سفید بود.

واسه همین حدس من اینه که مشکل از خود سرور هست چون اون موقع سایت بالا می اومد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...