رفتن به مطلب

تغییر زبان ناگهانی وردپرس به انگلیسی و نشناختن پوسته و افزونه ها

پست های پیشنهاد شده

سلام

وقتی سایت رو باز می کنم صفحه سفید میاد اما می تونم از طریق http:www.Myste/wp-login.php به صفحه ورود دسترسی پیدا کنم، اما در کمال تعجب همه چز انگلیسی هست! تازه وقتی وارد محیط مدیریت می شم می گه قابلیت شناسایی پوسته و افزونه ها رو نداره. کلا نه سایت بالا میاد و نه چیزی شناسایی می شه، البته بخش Media رو می شه دید. این مشکل از کجاست؟ چرا یهویی اینطوری شده؟ ممنون می شم راهنمایی کنید.

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، -HADI- گفته است :

وردپرس رو بروزرسانی کردید؟

یکبار به روزرسانی دستی انجام بدید با اخرین نسخه وردپرس فارسی موجود

مرسی از پاسختون

نه، دقیقا نمی دونم باید چیکار کنم. ببینید سه تا سایتم تا جمعه سالم سالم بود، یهویی از یک ساعت مشخص با این علائم مواجه شدم:

1. سایت ها به هیچ عنوان بالا نمیان >> صفحه سفید بدون هیچ خطایی.

2. آدرس ورود به بخش مدیریت رو برای همه تغییر داده بودم ولی دیگه کار نمی کنه. فقط می شه از طریق www.Mysite.com/wp-login.php که پیشفرض وردپرس هست وارد شد.

3. وقتی آدرس ورود پیشفرض رو می زنیم، ناحیه ورود کاملا انگلیسی شده:

W_01.jpg

4. رمز و پسورد کار می کنن و می شه وارد شد اما تو محیط انگلیسی. صفحات و پست ها صحیح و سالم سر جاشون هستن اما هیچ کدوم از پوسته ها و افزونه ها شناسایی نمی شن.

W_02.jpg

W_03.jpg

5. وردپرس قابل آپدیت کردن نیست. می گه نمی تونم فایل ها رو بنویسم.

6. حتی وقتی درخواست برگردوندن بک آپ رو داشتم، دقیقا برگردوندن به زمانی که سایت هیچ مشکلی نداشت، تو Error_Log هم هیچی نبود اما وضعیت فعلی تغییری نکرده.

نمی دونم راه حل چیه واقعا؟ نمی دونم مشکل این سمت یا سمت سرور...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...