رفتن به مطلب

کمک در افزونه yoast افزودن لینک

akbar-pc

پست های پیشنهاد شده

خیلی واجب نیست که تمام معیار ها حتما سبز باشند.

معیار های سئوی گوگل تنها این چیزهایی نیست که داخل افزونه یاست امکان داره این افزونه توی بررسی مواقعی خطا کنه خیلی اعتنا نکنید !

لینک به ارسال
در در 12/3/2017 at 20:18، akbar-pc گفته است :

سلام من یه مشکل دارم می تونید کمکم کنید هر کاری میکنم یه قسمت سبز نمیشه عکس زیر رو ببینید

هرچقدر لینک میزارم سبز نمیشه

Capture.JPG

در در 12/4/2017 at 18:27، geeksesi گفته است :

خیلی واجب نیست که تمام معیار ها حتما سبز باشند.

معیار های سئوی گوگل تنها این چیزهایی نیست که داخل افزونه یاست امکان داره این افزونه توی بررسی مواقعی خطا کنه خیلی اعتنا نکنید !

در 15 ساعت قبل، mohen_124 گفته است :

مشکل منم هست :mellow:

برای حل مشکل هم لینک داخلی و هم لینک خارجی اضافه کنید. (منظور از لینک خارجی لینک سایت یا لینک مطالب مرتبط خارج از سایت شماست.)

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

سلام برای حل این مشکل باید چند لینک خارجی بدید مثلا یک ماتی مثل متن زیر بنویسید و به شبکه های اجتماعی خود لینک دهید این مشکل حل شده و تمام چراغ ها سبز میشود .

نمونه متن

با عضویت در کانال تلگرام میتوانید از تخفیف های ویژه، آموزش های کاربردی، اخبار روز وردپرس، قالب ویژه با اطلاع باشید. شما همچنین می توانید ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...