رفتن به مطلب

حذف اینکس سایت از گوگل بطور ناگهانی

پست های پیشنهاد شده

سلام و وقت بخیر

سایت بنده دو روز پیش بطور ناگهانی از گوگل حذف شده البته یکم عجیبه

با چیز شکن که اسم سایتو سرچ میکنم ایندکس سایتو در صفحه اول نشون میده ولی وقتی چیز شکنو خاموش میکنم حذف میشه

اما با این حالت:

site:inn-arco.ir

تمامی لینکهای من موجوده غیر ایندکس سایت..

واقعا گیج شدم...مشکل از چی میتونه باشه!!!؟؟؟

لینک به ارسال
در 51 دقیقه قبل، iusce گفته است :

سلام و وقت بخیر

سایت بنده دو روز پیش بطور ناگهانی از گوگل حذف شده البته یکم عجیبه

با چیز شکن که اسم سایتو سرچ میکنم ایندکس سایتو در صفحه اول نشون میده ولی وقتی چیز شکنو خاموش میکنم حذف میشه

اما با این حالت:

site:inn-arco.ir

تمامی لینکهای من موجوده غیر ایندکس سایت..

واقعا گیج شدم...مشکل از چی میتونه باشه!!!؟؟؟

سلام 

سایت رو تو گوگل وب مسترتولز ثبت کنید و اررور هایی که بعد از بررسی سایتتون براتون گزارش میده رو بررسی و رفعشون کنید.

چنین تغییرات ناگهانی که یکباره برای سایت اتفاق میوفته از قبل معمولا تو پنل وب مسترتولز براتون مشخص میکنه.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

سلام 

سایت رو تو گوگل وب مسترتولز ثبت کنید و اررور هایی که بعد از بررسی سایتتون براتون گزارش میده رو بررسی و رفعشون کنید.

چنین تغییرات ناگهانی که یکباره برای سایت اتفاق میوفته از قبل معمولا تو پنل وب مسترتولز براتون مشخص میکنه.

داخل گوگل وبمستر هیچ خطایی موجود نیست...علت بیشتر گیج شدن بنده هم همین موضوعه...

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، iusce گفته است :

داخل گوگل وبمستر هیچ خطایی موجود نیست...علت بیشتر گیج شدن بنده هم همین موضوعه...

از چه پلاگینی برای seo  کردن محتوای مقالات و برگه ها در سایت استفاده می کنید؟

ممکنه دسترسی برای ربات های گوگل در صفحه ایندکس سایت بسته شده باشه. این مورد رو بررسی کردید ؟

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

از چه پلاگینی برای seo  کردن محتوای مقالات و برگه ها در سایت استفاده می کنید؟

ممکنه دسترسی برای ربات های گوگل در صفحه ایندکس سایت بسته شده باشه. این مورد رو بررسی کردید ؟

از پلاگین    Yoast SEo   استفاده میکنم

این فایل

http://inn-arco.ir/robots.txt

هست..غیر از این من هیچ تنظیماتی به روی سایت اعمال نکردم یعنی در اصل یکبار سایتو تنظیم کردم و دیگه هیچ موردیو دستکاری نکردم

شما این اسمو :" خلاقیت در معماری و عمران " توی گوگل سرچ کن یکبار بدون ف یلتر شکن یبار با ف یلتر شکن....نتایج جستجو در هر دو مورد متفاوته!!!

ممکنه از هاست باشه؟ ممکنه از سیستم کلودفلار باشه؟ چون چند روز بعد از اینکه هاستو تعویض کردم این اتفاق افتاده

ویرایش شده توسط iusce
لینک به ارسال

معیار های جستجوی گوگل کمی متفاوته.

مخصوصا این اواخر که با استفاده از دیتا های یه کاربر خاص به شما سایت هایی رو ممکنه پیشنهاد بده که به کس دیگه ای پیشنهاد نمی ده.

خیلی نگران نباشید.

لینک به ارسال
در 24 دقیقه قبل، geeksesi گفته است :

معیار های جستجوی گوگل کمی متفاوته.

مخصوصا این اواخر که با استفاده از دیتا های یه کاربر خاص به شما سایت هایی رو ممکنه پیشنهاد بده که به کس دیگه ای پیشنهاد نمی ده.

خیلی نگران نباشید.

این اتفاق ممکنه چند روز طول بکشه بنظر شما؟

احتیاج نیست من چیزیو دستکاری کنم یا تغییر بدم؟

لینک به ارسال

می گم اصلا اتفاقی نیافتاده که شما بخواهید کاری انجام بدید !

فقط سایتتون رو بروز نگه دارید تا توجه موتور های جتسجو بیشتر به سایت شما جلب شه .

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، iusce گفته است :

از پلاگین    Yoast SEo   استفاده میکنم

این فایل

http://inn-arco.ir/robots.txt

هست..غیر از این من هیچ تنظیماتی به روی سایت اعمال نکردم یعنی در اصل یکبار سایتو تنظیم کردم و دیگه هیچ موردیو دستکاری نکردم

شما این اسمو :" خلاقیت در معماری و عمران " توی گوگل سرچ کن یکبار بدون ف یلتر شکن یبار با ف یلتر شکن....نتایج جستجو در هر دو مورد متفاوته!!!

ممکنه از هاست باشه؟ ممکنه از سیستم کلودفلار باشه؟ چون چند روز بعد از اینکه هاستو تعویض کردم این اتفاق افتاده

تعویض هاست همیشه این تغییرات رو به دنبال داره. چیز خاصی نیست.

این تغییرات طبق تجربه ای که من داشتم ممکنه بعد از یکی دو هفته به حالت قبل برگرده اما بیشتر این بستگی به فعالیت سایت داره و ممکنه این زمان بیشتر طول بکشه یا کمتر.

اگه تغییر خاصی در seo سایت انجام ندادید و همچنین پیامی هم در گوگل وب مستر براتون ریپورت نشده بنظرم فعلا صبور باشید و به فعالیت خودتون ادامه بدید.

همچنین از اینکه سایت بدرستی در گوگل وب مستر ثبت شده است اطمینان حاصل نمایید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...