رفتن به مطلب

لود نشدن portfolio و blog پس از نصب افزونه کش

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان. من تازه عضو این انجمن شدم و خوشحالم که در کنار شما هستم.

مشکلی که دیروز برای من پیش اومد این بود که من یه افزونه کش به نام autooptimize  رو نصب داشتم و فعال بود ولی به دلیل کندی سرعت سایتم خواستم افزونه wp-super-cach رو هم امتحان کنم. زمانی که نصب و فعالش کردم دیدم پورت فولیو و بلاگی که روی سایتم گذاشته بودم به حالت لودینگ درومد. افزونه رو غیر فعال کردم اما مشکلم حل نشد. یه مشکل دیگه هم که پیش اومد این بود که تغییرات در backend وردپرسم ذخیره نمیشه و بروز رسانی نمیشه در واقع صفحاتم. کسی میتونه بهم کمک کنه ممنون میشم. آدرس سایتم www.psscctv.ir

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، parsasecurity گفته است :

سلام دوستان. من تازه عضو این انجمن شدم و خوشحالم که در کنار شما هستم.

مشکلی که دیروز برای من پیش اومد این بود که من یه افزونه کش به نام autooptimize  رو نصب داشتم و فعال بود ولی به دلیل کندی سرعت سایتم خواستم افزونه wp-super-cach رو هم امتحان کنم. زمانی که نصب و فعالش کردم دیدم پورت فولیو و بلاگی که روی سایتم گذاشته بودم به حالت لودینگ درومد. افزونه رو غیر فعال کردم اما مشکلم حل نشد. یه مشکل دیگه هم که پیش اومد این بود که تغییرات در backend وردپرسم ذخیره نمیشه و بروز رسانی نمیشه در واقع صفحاتم. کسی میتونه بهم کمک کنه ممنون میشم. آدرس سایتم www.psscctv.ir

سلام 

پلاگین Autoptimize رو زمانی که راه اندازی میکنید ممکن هست یه سری از فایل هایی که خیلی برای قالب حیاطی هستن از دسترس خارج بشن. برای رفع این مشکل باید اسم اون فایل هایی که قالب مثلا در زمان لود کردن portfolio یا هر بخش دیگری مورد نیاز داره رو exclude کنید. داخل تنظیمات افزونه بخشی به اسم: محروم کردن اسکریپت ها از Autoptimize هست که میتونید فایل های جاوااسکریپتی که ضروری هستن برای قالب رو بگید که نادیده گرفته بشن توسط پلاگین.

زمانی که پلاگین رو غیرفعال کردید فکر میکنم برای اینکه مشکلی پیش نیاد باید قبلش تخلیه کش رو میزدید. 

همچنین باید همیشه بیاد داشته باشید که دو افزونه کشینگ رو با هم نباید روی یک سایت نصب و فعال باشند به این دلیل که قطعا مشکل ساز خواهند شد.

پلاگینی که غیرفعال کردید قبلش تخلیه کش بزنید و بعدش کلا پاکش کنید از سایت. و مراحلی که گفتم رو برای پلاگین Autoptimize تست کنید.

اینکار رو انجام بدید به احتمال زیاد مشکل برطرف خواهد شد.

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

سلام 

پلاگین Autoptimize رو زمانی که راه اندازی میکنید ممکن هست یه سری از فایل هایی که خیلی برای قالب حیاطی هستن از دسترس خارج بشن. برای رفع این مشکل باید اسم اون فایل هایی که قالب مثلا در زمان لود کردن portfolio یا هر بخش دیگری مورد نیاز داره رو exclude کنید. داخل تنظیمات افزونه بخشی به اسم: محروم کردن اسکریپت ها از Autoptimize هست که میتونید فایل های جاوااسکریپتی که ضروری هستن برای قالب رو بگید که نادیده گرفته بشن توسط پلاگین.

زمانی که پلاگین رو غیرفعال کردید فکر میکنم برای اینکه مشکلی پیش نیاد باید قبلش تخلیه کش رو میزدید. 

همچنین باید همیشه بیاد داشته باشید که دو افزونه کشینگ رو با هم نباید روی یک سایت نصب و فعال باشند به این دلیل که قطعا مشکل ساز خواهند شد.

پلاگینی که غیرفعال کردید قبلش تخلیه کش بزنید و بعدش کلا پاکش کنید از سایت. و مراحلی که گفتم رو برای پلاگین Autoptimize تست کنید.

اینکار رو انجام بدید به احتمال زیاد مشکل برطرف خواهد شد.

درود به شما و ممنون بابت پاسخگویی تون

من دیروز در تنظیمات جاوااسکریپت افزونه کش بهینه سازی کد جاوااسکریپت رو غیرفعال کردم و دیدم که portfolio درست شد

حالا چجوری میتونم فایل جاوا اسکریپت portfolio  رو پیدا کنم و بذارم تو قسمت محروم کردن تا مجبور نباشم فقط بخاطر portfolio از بهینه سازی کد های جاوا اسکریپت صرف نظر کنم

سوال بعدیم هم اینه که افزونه  autooptimize بهتره یا super cashe ؟؟؟

ممنون از لطف شما

ویرایش شده توسط parsasecurity
لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، parsasecurity گفته است :

درود به شما و ممنون بابت پاسخگویی تون

من دیروز در تنظیمات جاوااسکریپت افزونه کش بهینه سازی کد جاوااسکریپت رو غیرفعال کردم و دیدم که portfolio درست شد

حالا چجوری میتونم فایل جاوا اسکریپت portfolio  رو پیدا کنم و بذارم تو قسمت محروم کردن تا مجبور نباشم فقط بخاطر portfolio از بهینه سازی کد های جاوا اسکریپت صرف نظر کنم

سوال بعدیم هم اینه که افزونه  autooptimize بهتره یا super cashe ؟؟؟

ممنون از لطف شما

خواهش میکنم.

افزونه autoptimize رو من بهتون پیشنهاد میدم..

اسم قالبون چی هست؟ اگه ممکنه آدرس سایت رو پیوست کنید تا بررسی بشه.

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

خواهش میکنم.

افزونه autoptimize رو من بهتون پیشنهاد میدم..

اسم قالبون چی هست؟ اگه ممکنه آدرس سایت رو پیوست کنید تا بررسی بشه.

برای مشکل سرعت سایت تاپیک زدم اطلاعات سایتم تو آدرس بالا درج شده

ممنون از حضرتعالی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...