sir1

حذف کد بالا برنده کاربر به بالای سایت

4 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

در سایت بالا برنده توسط قطعه کد زیر فراخوانی میشه. این کد را چطوری میتونم در بین فایل های قالبم پیدا کنم و حذف کنم؟؟

<a href="#top" title="رفتن به بالا" id="scroll-top-link" aria-hidden="true" data-av_icon="" data-av_iconfont="entypo-fontello" class="avia_pop_class"><span class="avia_hidden_link_text">رفتن به بالا</span></a>

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 13 دقیقه قبل، sir1 گفته است :

با سلام

در سایت بالا برنده توسط قطعه کد زیر فراخوانی میشه. این کد را چطوری میتونم در بین فایل های قالبم پیدا کنم و حذف کنم؟؟

<a href="#top" title="رفتن به بالا" id="scroll-top-link" aria-hidden="true" data-av_icon="" data-av_iconfont="entypo-fontello" class="avia_pop_class"><span class="avia_hidden_link_text">رفتن به بالا</span></a>

یا باید تنظیمات قالبتون داشته باشه، یا اینکه قالبتون رو اینجا قرار بدید تا بهتون بگم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، yaali گفته است :

یا باید تنظیمات قالبتون داشته باشه، یا اینکه قالبتون رو اینجا قرار بدید تا بهتون بگم

قالب انفولد است.

تویه تنظیمات چیزی نیست.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 17 دقیقه قبل، sir1 گفته است :

قالب انفولد است.

تویه تنظیمات چیزی نیست.

سلام 

برای حذف باید کد مربوطه رو از فایل های قالب پیدا کنید و پاکش کنید. که البته اگر نمیتونید اینکار رو انجام بدید به راحتی میشه با css این دکمه رو حذف کرد از صفحه.

همچنین از اونجایی که قالب انفولد یه قالب تجاری هست بهتره این مورد رو با بخش پشتیبانی سازنده یا فروشنده آن مطرح کنید.

و در پایان توصیه میکنم قوانین انجمن رو مطالعه کنید.

15- هرگونه پرسش و بحث درباره محصولهای تجاری در انجمن ممنوع است. پشتیبانی محصولهای تجاری به عهده سازنده/فروشنده آن است.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری