رفتن به مطلب

مشکل پایین بودن سرعت سایت خستم کرده

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت سروران ارجمند

بنده یک سایت وردپرسی طراحی کردم و مشکل افت سرعت دارم... هم پیشخوان .. هم سایت

و اما اطلاعات سایتم:

دامنه سایت

http://parsasecurity.com/

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوع هاست لینوکس ویژه پلن 500mb با قابلیت Gzip از سرور هاستیران

http://hostiran.net/

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تم خریداری شده

ipmpreza  

http://impreza.us-themes.com/

بررسی سایت در  gtmetix و همچنین افزونه ها رو در پایین ضمیمه کردم

لطفا راهنمایی کنید .. سپاس از شما

gtmetrix.JPG

plugin1.JPG

plugin2.JPG

ویرایش شده توسط parsasecurity
لینک به ارسال

سلام 

ریت pagespeed score , yslow score خوبی داره سایت.

البته زیاد روی load time فوکوس نکنید به این دلیل که نوسان داره این میشه گفت یجورایی دقیق نیست.

من الان سایت رو باز کردم تو مدت ۸ ثانیه بطور کامل لود شد.

برای برطرف کردن serve scaled images کافیه به منابع آموزشی که در گوگل موجود هست مراجعه کنید بطور کامل توضیح داده شده است. این عبارت رو سرچ کنید(آموزش جی تی متریکس)

----

بخش portfolio که گفته بودید لود نمیشه تو کدوم قسمت سایت هست؟ آیا تو افزونه autoptimize تنظیماتی برای فایل های js انجام دادید یا نه؟

لینک به ارسال

سوپرکش و auto optimizer رو غیر فعال کن دوباره تست بزن

الان TTFB براتون خیلی بالاس احتمالا همین باعثش شده

این دو تاره غیر فعال کنید تا تست مجدد انجام بگیره

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۶/۹/۱۴ ه‍.ش. at 18:38، m4xs051 گفته است :

سلام 

ریت pagespeed score , yslow score خوبی داره سایت.

البته زیاد روی load time فوکوس نکنید به این دلیل که نوسان داره این میشه گفت یجورایی دقیق نیست.

من الان سایت رو باز کردم تو مدت ۸ ثانیه بطور کامل لود شد.

برای برطرف کردن serve scaled images کافیه به منابع آموزشی که در گوگل موجود هست مراجعه کنید بطور کامل توضیح داده شده است. این عبارت رو سرچ کنید(آموزش جی تی متریکس)

----

بخش portfolio که گفته بودید لود نمیشه تو کدوم قسمت سایت هست؟ آیا تو افزونه autoptimize تنظیماتی برای فایل های js انجام دادید یا نه؟

سلام

pagespeed score , yslow score خوبه اما گاهی واقعا افت سرعت اذیت کنندس. ایده آلم اینه که سرعت سایتم زیر 4 ثانیه بشه .. برا این راهکاری دارید ؟!

portfolio تو صفحه اصلی سایت وسط صفحه همون پک هاست.. بله وقتی تیک تنطیمات js افزونه autoptimize رو برداشتم مشکل لود شندن  portfolio  برطرف شد و الان مشکلی ندارم اما خب تنظیمات js غیر فعاله..!

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۶/۹/۱۴ ه‍.ش. at 21:24، 4M!R گفته است :

سلام

ممنون از پاسخگویی شما

بعد از غیرفعال کردن این دو افزونه تست میکنم و نتیجه رو همینجا اعلام میکنم...

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، parsasecurity گفته است :

سلام

pagespeed score , yslow score خوبه اما گاهی واقعا افت سرعت اذیت کنندس. ایده آلم اینه که سرعت سایتم زیر 4 ثانیه بشه .. برا این راهکاری دارید ؟!

===> واسه سرعت لود زیر ۴ ثانیه باید روی تمامی پارامترهایی که جی تی بهتون میده کار کنید و همشون رو تا جایی که میتونید بهینه کنید. فعلا روی همین دو بخش کار کنید به احتمال زیاد این دو مورد رو فیکس کنید تا حد زیادی به چیزی که میخواید میرسید.

5a28f2ca4c9ec_ScreenShot2017-12-07at11_19_39.png.7a2d9307490cea31cf10a0eaae39fc82.png

portfolio تو صفحه اصلی سایت وسط صفحه همون پک هاست.. بله وقتی تیک تنطیمات js افزونه autoptimize رو برداشتم مشکل لود شندن  portfolio  برطرف شد و الان مشکلی ندارم اما خب تنظیمات js غیر فعاله..!

===>اسم این فایل ها رو با همین فرمت به بخش محروم کردن اسکریپت که در افزونه هست قرار بدید و سپس تخلیه کش و ذخیر کنید.

colpick.js, gmaps.min.js, jquery.isotope.js, jquery.royalslider.min.js, owl.carousel.min.js, select2.min.js, us.core.js, us.core.min.js, usof.js, widget_areas.js

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۶/۹/۱۴ ه‍.ش. at 21:24، 4M!R گفته است :

سلام دوست عزیز

فرمایشتون رو اجرا کردم و نتیجه این شد:

عکس ضمیمه 23 در حالت غیر فعال بودن autooptimize

عکس ضمیمه 24 در حالت فعال بودن auto optimize

چطور میشه  ttfb رو پایین اورد؟!

23.jpg

24.jpg

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۶/۹/۱۶ ه‍.ش. at 11:26، m4xs051 گفته است :

===>اسم این فایل ها رو با همین فرمت به بخش محروم کردن اسکریپت که در افزونه هست قرار بدید و سپس تخلیه کش و ذخیر کنید.

کد ارسالیتون رو در بخش محروم کردن جاوااسکریپت ها قراردادم و نتیجه مثبتی که حاصل شد این بود که defer parsing of javascript  روی عدد 92 قرار گرفت. ممنون از شما

در مورد پایین بودن گرید Serve scaled images  عرض کنم که در صفحه اصلی سایت بعد از اسلایدر ها 4 تا آیکون باکس ایجاد کردم که با کیفیت و اندازه نسبتا مطلوب و البته تصاویر بهینه شده اما خطای resized in HTML or CSS from 350x274 to 76x60  رو برای هر عکسی که در آیکون باکسم ایجاد کردم دارم دریافت میکنم .. حالا اومدم تغییر سایز هم دادم اما تصاویر هم کوچیک شد و هم بی کیفیت که راضی کننده هم نیست .. البته فکر میکنم که مبنای این مقایسه از نظر Gtmetrix سایز عکس قرار داده شده روی آیکون باکس با پیش فرض خود قالب هست..

باز کمی پایین تر توی قسمت بلاگ ها یا همون مقالات (از پایین دو بخش بالاتر از فوتر سایت) همین خطا وجود داره ..

زمانی که عکس کوچیک مقاله رو تغییر میدم (توی صفحه اصلی) در صفحه مقاله هم عکس عوض میشه جیتی متریکس فقط عکس مقاله رو تو صفحه اصلی (ضمیمه اول) در نظر میگیره و میگه سایز عکستو کوچیک کن ! ولی من میخوام عکس بزرگی که توی صفحه مقاله ام هست (ضمیمه دوم) با کیفیت باشه. 

اما این دو تصویر با هم تغییر میکنه

27.jpg

28.jpg

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...