2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و عرض ادب خدمت تمامی وردپرسی های عزیز

از امروز قالب های تمام ایرانی آنلاینر را با 55 درصد تخفیف خدمت شما دوستان ارائه میدم در همین تاپیک تا اطلاعیه بعدی

دوستانی که تمایل به خرید دارن میتونن قالب رو انتخاب و با من در میون بگذارن ، قالب با 55 درصد تخفیف همراه با لایسنس و آپدیت و پشتیبانی خدمتشون ارائه میشه

شماره تماس بنده : 09359207485 پشتیبانی و سوال در تلگرام

دوستون دارم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام 

لطفا قوانین را مطالعه کنید!

11- ارائه شماره تماس و ایمیل جهت همکاری و یا خرید و فروش و یا هرگونه مورد دیگر بصورت عمومی در انجمن ممنوع است. جهت تبادل موارد ذکر شده از طریق پیام خصوصی اقدام کنید.

بایگانی شد.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط nima419
      سلام دوستان عزیز من قالب business-kit رو نصب کردم و خود قالب ظاهراا ی سری پلاگین مربوطه برای قسمت تیم ما و خدمات ما داره نصب کردم ولی در صفحه اصلی نشون نمیده 
      بنظرتون مشکل از چیه؟
    • توسط samen
      سلام به دوستان عزیز
      قصد راه اندازی سایت اشتراک ویدیو داریم اگه میشه راهنمایی بفرمایید.
      1- آیا میشه تو وردپرس کاری کرد که مطالب پیش فرض بصورت ویدیو ارسال بشه؟
      2- آیا میشه ارسال مطلب جدید (همون آپلود ویدیو) در وردپرس مثل سایت های اشتراک ویدیو باشه؟
      3 - بهترین قالب ویدیویی برای وردپرس که امکاناتی مثل آپارات داشته باشه چیه؟

پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم
    • توسط maryam1
      بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوستان, قیمت تغییر یک قالب ساده وبلاگی انگلیسی به فارسی چقدره؟ قیمت مناسب بگید ممکنه نیاز باشه تعدادی قالب معرفی کنم تا به فارسی ترجمه شده و راستچین بشن

با تشکر
    • توسط mazaheri
      با سلام و احترام،
      دوستان من دو تا قالب برای سایت فروشگاهی و شرکتی می خوام. اگه قالب خوبی میشناسید پیشنهاد بدین، ممنون میشم.
      یا اگر قالب هایی شبیه به این سایت ها می شناسید معرفی کنید:
      http://honareiranzamin.com/
      https://www.hoochin.ir

با تشکر
    • توسط ahmadbadboy2015
      سلام به همه دوستان عزیز انجمن وردپرس فارسی

یه سوال داشتم دوستان ، خیلی سایت های زیادی هستن که قالب وردپرس رو بصورت رایگان میزارن ، من خودم قصد شروع یادگیری وردپرس رو دارم ، میخواستم ببینم میتونم از این قالب ها استفاده کنم ؟
      مثلا یکی از سایت هایی که دیدم قالب های رایگان میزاره  سایت دیجی ام جی(digimg.net) هست ، آیا مشکلی نداره از نظر امنیتی ؟