رفتن به مطلب

تصویر شاخص

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز 
یک سوال داشتم اون هم اینکه من از یک هسات دانلود استفاده میکنم چون حجم هاست برای خریداری خیلی گرون بود. یک هسات دانلود خریدم .
میخواستم تصاویری که آپلود میکنم رو برای تصاویر شاخص قرار بدم. برای مثال پوسته من از 18 نوع تصویر کوچیک و بزرگ استفاده میکنه یعتی برای قسمت وبلاگ تصاویری با اندازه 260*150میخواد. ولی وقتی تصویر شاخصی میزارم فقط تصویر شاخص اصلی که ساز بزرگی داره رو قرار میده و نه کوچک رو که خود رسانه وردپرس ادازه بندی و برش داده و با این وجود حتی وقتی تصیری آپلود میکنم تصویر به 18 تا تصویر مختلف برش داده میشه ولی فقط یکش مورد استفاده قرار میگیره . میشه لطفا بگین باید چیکار کنم ؟

لطفا کمکم کنید خیلی لود سایتم پایین اومد

1.JPG

لینک به ارسال

اگه قالبو خریدی به پشتیبانش بگو راهنماییت میکنه

باید کدهای مربوط به تصاویر شاخص را ادیت کنی.

لینک به ارسال

سلام نه نخریدم میشه بهم یک راهنمایی کوچیک بکنی یا بگی چه عبارتی رو جستجو کنم یا یک منبع بهم بدی ؟

اگه میخوای کدهای فایل فانکشن رو براتون بفرستم؟

فایل functions.php رو اپلود کردم اگه میشه نگاه کنید و اگه فایل دیگه ای هم میخواد بگین بزارم

لینک به ارسال

۱) بررسی کنید در هاست دانلود شما ایا تصاویر با سایزهای مختلف ایجاد شده یا خیر.

۲) برای نشان دادن تصویر شاخص با سایر مناسب باید از هک‌های وردپرس استفاده کنید. بطوری که در کدهای functions.php سایز مد نظرتون رو با کش های وردپرس وارد میکنید و موقع آپلود تصویر یک نسخه از تصویر نیز با همان سایز ایجاد میشه و برای استفاده هم در مکان مناسب باید اسمی که به اون سایز دادید رو وارد کنید.

به کدهای زیر توجه کنید.

add_image_size( 'single-post-thumbnail', 100, 100, true );

کد برای ایجاد تصویر با سایز دلخواه...

single-post-thumbnail : اسمی هست که میتوانیم با آن تصویر مد نظرمون با سایز دلخواه در قالب لود کنیم.

برای استفاده در بخش دلخواه قالب هم از کد زیر استفاده میکنیم.

the_post_thumbnail("single-post-thumbnail", ['class' => 'img img-rounded img-responsive img-thumbnail', 'width' => '100px', 'height' => '100px' ]);

شما میتونی با کدهایی که در اختیارتون گذاشتم سایز مد نظرتون رو ایجاد کرده و در بخش مناسب نمایش دهید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

بله ایجاد شده

4.JPG

مشکل همینجاست همه کارها درست انجام میشه ولی فقط تصاویر نمایش داده نمیشه نه اینکه در جای خودش نباشه . منظورم اینه که تصاویر کوچیک شده اصلا نمایش داده نمیشن و فقط تصویر اصلی نمایش داده میشه 

در تصویر بالا حدود 15 تا تصویر هست که فقط همون تصویر اخر در همه نقاط مورد استفاده میشه bitxoin.jpg

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، akradim گفته است :

بله ایجاد شده

مشکل همینجاست همه کارها درست انجام میشه ولی فقط تصاویر نمایش داده نمیشه نه اینکه در جای خودش نباشه . منظورم اینه که تصاویر کوچیک شده اصلا نمایش داده نمیشن و فقط تصویر اصلی نمایش داده میشه 

در تصویر بالا حدود 15 تا تصویر هست که فقط همون تصویر اخر در همه نقاط مورد استفاده میشه bitxoin.jpg

باسلام

اول که ایجاد تایپیک های مختلف و اسپم مشکل شمارو حل نمیکنه ، بهتره همین تایپیک رو ادامه بدید.

من در تایپیک های قبلی به شما گفتم در قالبتون محتویات داخل index.php و یا home.php رو اینجا قرار بدین که من و دیگر دوستان راحتتر بتونیم کمک کنیم.

پی نوشت: مشکل شما کلی هست و مختص یک بخش خاص نیست ، پوسته ای که هجده تصویر رو add میکنه ، پوسته استانداردی نیست.

ویرایش شده توسط nazanin123
لینک به ارسال

functions.php

البته این مشکل با همه پوسته هایی که از تصاویر شاخص چندتایی استفاده میکنه هست. باز هم من کل پوسته رو اپلود کردم اگه میخواین ببینید. نمیدونم دیگه باید چیکار کنم

https://www.uplooder.net/files/da6d1caa48a5a21d0c2b72938cb866a3/salient-8.5.3.zip.html 

index.php

template-home-1.php

template-home-2.php

template-home-3.php

template-home-4.php

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...