akradim

تصویر شاخص
متاسفم که هیچ ایرانی بلد نیست: نمایش تصاویر شاخص کوچک شده از هاست دانلود

1 پست در این موضوع قرار دارد

اولا این رو بگم که واقعا برای خودمون متاسف هستم که ما ایرانی ها فقط بلد هستیم که جواب هایی رو که مثل اب خوردن هستیم رو به همه بگیم لی اگه یک چیزی که مشکل همه هست رو که نمیدونیم رو به بحث نمیزاریم که بقیه نگن ما بلد نیستیم. من نمیدونم یک نفر توی این ایران خراب شده نیست که جواب بده؟ 15 هفته هست که در تمام سایت های فارسی این مطلب رو گذاشتم ولی هیچ کدوم جواب ندادن یا حرف های مذخرف زدن که اصلا با این مطلب مرتبط نبود نمیدونم دیگه چیکار کنم واقعا متاسفم باز هم میگم اگه کسی میدونه لطفا کمک کنه حتی اگه بلد نیست بگه چطور باید پیش رفت یا یک سورس بده تا دنبال کنم تا برای همه این مشکل رو رفع کنیم چون همه با این مشکل روبرو هستن.

سلام دوستان عزیز 
یک سوال داشتم اون هم اینکه من از یک هسات دانلود استفاده میکنم چون حجم هاست برای خریداری خیلی گرون بود. یک هسات دانلود خریدم .
میخواستم تصاویری که آپلود میکنم رو برای تصاویر شاخص قرار بدم. برای مثال پوسته من از 18 نوع تصویر کوچیک و بزرگ استفاده میکنه یعتی برای قسمت وبلاگ تصاویری با اندازه 260*150میخواد. ولی وقتی تصویر شاخصی میزارم فقط تصویر شاخص اصلی که ساز بزرگی داره رو قرار میده و نه کوچک رو که خود رسانه وردپرس ادازه بندی و برش داده و با این وجود حتی وقتی تصیری آپلود میکنم تصویر به 18 تا تصویر مختلف برش داده میشه ولی فقط یکش مورد استفاده قرار میگیره . میشه لطفا بگین باید چیکار کنم ؟

لطفا کمکم کنید خیلی لود سایتم پایین اومد

1.thumb.JPG.dbd44292a5a991bee093f4a926962040.JPG

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط amir90
      سلام
      در داخل پستهای سایتم ، تصویری با لینک به سایت دیگه هست حالا میخواستم اولین تصویر در هر پست، به عنوان تصویر شاخص انتخاب بشه ، اما اپلود نشه رو هاستم
      از افزونه Featured Image From URL استفاده کردم ولی اتوماتیک همه تصاویر شاخص از لینک درست نمیشه لطفا راهنمای کنید چطور همه لینکهای در داخل پست ، اتوماتیک به عنوان تصویر شاخص اون پست انتخاب بشه

• توسط parvizb7
      سلام دوستان.
      از پوسته وودمارت روی سایتم استفاده میکنم و یه مشکلی که دارم اینه که:
       نمیدونم که برای تصاویر شاخص مطالب سایت و فروشگاهم دقیقا چه سایزی قرار بدم که مناسب باشه و جی‌تی‌متریکس ایراد نگیره.
      این سایتمه: https://rasmyar.com/   و اینم فروشگاه ووکامرسی سایتم:  https://rasmyar.com/shop/
      ممنون میشم بررسی بفرمایید و راهنمایی کنید.

• توسط wp_web
      سلام
      مشکل عجیبی یک سایت وردپرسی داره!! تغییر سایز تصاویر شاخص
      تقریبا تمام تصاویر شاخص پستها سایزشون عوض شده ، بالای 90درصد تصاویر شاخص (356 * 200) شدن (سایز جدید ساخته نشده روی همون فایل اصلی جایگزین شده). تعدادی هم 350 * 200
      موضوع جالبتر برخی تصاویر حتی اسمشون هم عوض شده و اسم فایل از عنوان پست گرفته شده.
      چون نمایش تصاویر شاخص در سایز کوچیک بوده کسی متوجه این موضوع نشده. با تغییر صفحه اصلی و نوع نمایش پستها متوجه این موضوع شدم.
      یکی از پلاگینهایی که غیرفعال کردم wp super cashe بود. تمام قالب رو سرچ زدم سایز جدیدی برای قالب تعریف نشده بود (add_image_size)
      پلاگینهای دیگه هنوز بر روی سایت فعاله مثل Shortcodes Ultimate , TinyMCE Advanced و برخی پلاگینهای معمول که بعید میدونم از اونها باشه
      طی این دو هفته که سایت دست بنده است تغییری در سایز تصاویر رخ نداده.
      دوستان مجرب آیا تابحال با اینچین موضوعی برخورده بودید؟ 

• توسط unid_user
      درود
      دوستان گرامی من میخوام که آخرین پستم رو در قسمتس از صفحه سایت نمایش بدم. اما نمیدونم چرا تصویر شاخص این پست نمایش داده نمیشه؟!
      کدی که من استفاده میکنم:
      <?php $args = array( 'numberposts' => '1' ); $recent_posts = wp_get_recent_posts( $args ); foreach( $recent_posts as $recent ){ echo '<h2>' . $recent["post_title"].'</h2>'; echo '<p>' . $recent["post_excerpt"].'</p>'; echo $recent["the_post_thumbnail()"]; //مشکل من عدم نمایش تصویر شاخصه echo '<a class="btn" href="' . get_permalink($recent["ID"]) . '">' . "مطالعه بیشتر" . '</a>'; } wp_reset_query(); ?> این مشکل زمانی پیش اومد که در تنظیمات خواندن از صفحه های یکتا استفاده کردم. در حالی که اگه روی آخرین نوشته باشه کد به صورت زیر کاملا درست کار میکنه.
      <?php the_post_thumbnail(); ?>//اینجا تصویر شاخص رو نشون میده و مشکلی هم نداره <div> <?php $args = array( 'numberposts' => '1' ); $recent_posts = wp_get_recent_posts( $args ); foreach( $recent_posts as $recent ){ echo '<h2>' . $recent["post_title"].'</h2>'; echo '<p>' . $recent["post_excerpt"].'</p>'; echo '<a class="btn" href="' . get_permalink($recent["ID"]) . '">' . "مطالعه بیشتر" . '</a>'; } wp_reset_query(); ?> </div> سپاس از همه.
    • توسط cheeta
      با سلام خدمت عزیزان
      یک افزونه نیاز دارم تا بتونم به جای تصویر شاخص ویدیو اپلود کنم، میخوام ویدیو در بالای مطالب و همونجایی که تصویر شاخص هست نمایش داده بشه.
      افزونه Featured Video Plus رو نصب کردم کار نکرد. افزونه مشابه یا کدی اگر هست ممنون میشم کمک کنید