رفتن به مطلب

پیشنهاد محصول به کاربر

arianemun

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب ، خسته نباشید ، افزونه ای هست که به کاربر قبل از پرداخت پیشنهاد محصول بده ؟ ( این افزونه هست ولی با شرایطی که من میخوام نیست ) ، شرایط میخوام بعد از انتخواب محصول به کاربر نسبت به محصول ای که انتخاب کرده پیشنهاد محصول بده که کاربر اگر خواست اون محصول پیشنهادی رو هم خریداری کنه .

ویرایش شده توسط arianemun
لینک به ارسال
در 39 دقیقه قبل، arianemun گفته است :

سلام و عرض ادب ، خسته نباشید ، افزونه ای هست که به کاربر قبل از پرداخت پیشنهاد محصول بده ؟ ( این افزونه هست ولی با شرایطی که من میخوام نیست ) ، شرایط میخوام بعد از انتخواب محصول به کاربر نسبت به محصول ای که انتخاب کرده پیشنهاد محصول بده که کاربر اگر خواست اون محصول پیشنهادی رو هم خریداری کنه .

این افزونه ای که گفتین کو؟ :huh:

لینک به ارسال
در 40 دقیقه قبل، yaali گفته است :

این افزونه ای که گفتین کو؟ :huh:

افزونه WOOCOMMERCE CART SUGGESTIONS این کار رو انجام میده ولی فقط میتونی بگی کاربر وقتی وارد سبد خرید شد زیر سبد خریدش از این دسته بندی این تعداد محصول رو به صورت پیشنهادی بهش پیشنهاد بده که شاید اصلا ربطی نداشته باشه به چیزی که کاربر داخل سبد خریدشه من یه همچین چیزی میخوام با این تفاوت که محتوای سبد خریدش رو بررسی کنه نسبت به محتوای سبد خریدش پیشنهاد بده مثلا اگر کاربر شلوار خریده بهش کمربند پیشنهاد بده به این صورت ...

ویرایش شده توسط arianemun
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

این چیزی که شما میخواین باید کدنویسی بشه

افزونه ای که اینکار رو بکن نیست و البته من که خیلی بعید میدونم

چون باید چک کنه چی خریده بعد یک محصول مکمل اون رو پیشنهاد بده...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...