6 پست در این موضوع قرار دارد

photo_2017-12-09_21-02-48.jpg.000f1e79a7eb9f04a4ddfbc531e8bbd4.jpg

این موارد در سایتهای راست چین و سایتهای مشابه هم دیده شده.
#خیانت_به_جامعه_وردپرسی

در طی این سالها از این موارد زیاد مشاهده کردم و زیاد گزارش دریافت کردم/هیچ وقت در این رابطه بصورت باز صحبتی  نکردم اما باید سکوت رو شکست،این ارائه های ناقص از قالبهای خارجی یعنی #خیانت به جامعه وردپرسی،خیانت به پول و زمان و آبروی کاربر.

↗️ متاسفانه در این باره باید به موارد زیر اشاره کرد:
➖ در گوگل سایت شما با حروف چینی نمایش داده می شود
➖ برای کاربرانتان فقط در موبایل تبلیغات هرز نمایش داده می شود
➖ سایت شما همیشه کند خواهد بود
➖ از هاستینگ هشدار در رابطه با مصرف زیاد دریافت خواهید کرد
➖ بعد از مدتی سایت شما به یکباره متوقف خواهد شد
➖ علاوه بر هزینه قالب باید هزینه تعمیر خرابکری و اعتبار از دست رفته خود را نیز بدهید
➖ کدهای مخرب سایت شما رو به بنگاه تبلیغاتی خودشان تبدیل خواهند کرد
و...
در تمامی این موارد این که ناشی از کدهای مخرب در قالب های ارائه شده در این سایتها می باشد،#مترجم های #ناشی پولشون رو گرفتن و این شمایید که باید دردسر و هزینه های بیشتری بکنید تا سایت رو به حالت طبیعی برگردونید.
دانلود از سایتهای نال فروش و فارسی سازی و راست چین سازی ناقص از هر وردپرس کار تازه کاری بر میاد....

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

چند نکته رو من اضافه میکنم:
۱) شاید تقصیر خود وب مستران هست که محصولات رو از سایت توسعه دهندگان یا شرکت‌ها نمیخرند و رو به سایت‌های واسط میزنند.

۲) خرید هر گونه قالب یا افزونه خارجی اشتباهه! چرا ؟ چون ۹۹ درصد این افزونه ها و قالب ها نال شده هست و سودجویان اقدام به فارسی سازی اینها می‌کنند ولی نمیتونند کدهای مخرب نال کننده ها رو تشخیص و حذف کنند. بعضی دیگر که افزونه رو میخرند (طبق قوانین ژاکت) یکبار افزونه خارجی رو میخرند و با فارسی سازی اون، اون رو به هزاران نفر میفروشند این یک دزدی بزرگ است.

۳) اگر میخواهید قالب یا افزونه‌ی خارجی تهیه کنید مستقیما از سایت خارجی خریداری کنید (برای حل مشکل پرداخت می‌تونید از سایت‌های واسط پرداخت استفاده کنید).

نکته پایانی؛ هیچ گربه‌ای محض رضای خدا موش نمیگیره؛ تمامی قالب و افزونه‌های نال شده دارای اشکالات و کدهای مخرب هستند!...

ویرایش شده در توسط farhad.in
4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این یه مشکل اساسی است که بعد از گرون شدن دلار و تحریم ها خریدها از سایت های منبع با مشکل مواجه شده

در جواب فرهان به این نکته توجه کنید اگر محصولی از سایت منبع (توسعه دهنده)  مثل تم فارست خرید شود در کوتاه ترین زمان پروفایل خریدار مسدود خواهد شد چون متوجه می شوند کاربر ایرانی است!

در پاسخ به هادی هم باید بگم دور از انصافه شما اسکرین شات از تخلف سایت ژاکت بذارید و به سایت راست چین تهمت بزنید! دوست عزیز بنده برنامه نویس هستم و محصول طراحی میکنم نه فارسی سازی و تنها جایی که میتونم محصولاتم را در یک بازار رقابتی استاندارد عرضه کنم راست چین است! ده ها نفر دیگر هم با بنده موافقند که راست چین تونسته بازار بسیار خوبی برای محصولات ایرانی پدید بیاره ، هرچند حتی در مورد محصولات ترجمه شده هم کنترل اصالت محصولات در راست چین وجود داره

با آرزوی رشد جامعه وب فارسی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با درود خدمت دوستان عزیز و مدیران وردپرس پارسی عزیز، در رابطه با این تاپیک میخواستم بگم که ازین علی حاجی محمدی چه انتظاری دارید که دارید ازش شکایت میکنید؟ همه میشناسنش دیگه توی دنیای وب که کارش چیه و چه بلایی سر برنامه نویسای ایرانی و خارج از ایران داره میاره با کپی کاری هاش. این که حتی میگه از سایت های خارجی هم میخریم برنامه های وردپرس رو و ترجمه می کنیم هم دروغه طبق این صوتی که در زیر براتون ضمیمه کردم. درسته که resell هم جریمه سنگین و محکومیت بین المللی و نقض حقوق کپی رایت داره در سطح جهانی ولی این سایت ژاکت حتی این پول اولیه همون خرید اولیه برنامه از سایت تم فارست و انواتو رو هم نمیده که بعدش بیاد غیر قانونی روی سایت خودش با اسم خودش بفروشه و طبق صحبت های خود علی حاجی محمدی یا همین نال شده ها رو میارن میذارن توی سایتشون و یا طبق این آموزش کرکی که داره میده به شاگردهای کلاس های یادگیری هک و کرکش، میان و گروهی کرک میکنن برنامه های این سایت های خارجی بدبخت بیچاره رو و بازارشونو در ایران به کل نابود و ریشه کن میکنن و فایل ترایل و آزمایشی برنامه هارو تیم هکرشون میاره کرک میکنه و بعدم یک قسمت هاییشم فارسی میکنه بعد میاد میگه محصول اختصاصی سایت ژاکت هست توسط برنامه نویسان ژاکت نوشته شده و مال خودمون هست و به قیمت های گزاف به مردم ایران که هیچی ازین قضایای پشت پردشون نمیدونن میفروشن!!!! خرید از سایت ژاکت و علی حاجی محمدی در یک کلام یعنی نابود کردن بازارهای بین المللی برنامه نویسان چه ایرانی که دارن توی تم فارست کار میکنن چه برنامه نویسهای خارج از ایران. این صوت زیر رو گوش کنید از سایت ژاکت هست علی حاجی محمدی داره درباره کرک کردن برنامه های سایت های خارجی توسط تیم هک و کرک ژاکت توضیح میده که چجور دارن این سایت های خارجی رو بدبخت میکنن و میذارن برنامه هاشونو بدون اجازه روی سایت ژاکت و میفروشن.

Zhaket_Program_cracking_AliHajiMohammadi.mp3

صوت ضبط شده از صحبت های علی حاجی محمدی مدیر سایت ژاکت درباره روش های کرک و هک برنامه های سایت های خارجی مثل انواتو و تم فارست توسط تیم هکر سایت ژاکت

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 12/10/2017 at 14:45، فرهاد حسن پور گفته است :

چند نکته رو من اضافه میکنم:
۱) شاید تقصیر خود وب مستران هست که محصولات رو از سایت توسعه دهندگان یا شرکت‌ها نمیخرند و رو به سایت‌های واسط میزنند.

۲) خرید هر گونه قالب یا افزونه خارجی اشتباهه! چرا ؟ چون ۹۹ درصد این افزونه ها و قالب ها نال شده هست و سودجویان اقدام به فارسی سازی اینها می‌کنند ولی نمیتونند کدهای مخرب نال کننده ها رو تشخیص و حذف کنند. بعضی دیگر که افزونه رو میخرند (طبق قوانین ژاکت) یکبار افزونه خارجی رو میخرند و با فارسی سازی اون، اون رو به هزاران نفر میفروشند این یک دزدی بزرگ است.

۳) اگر میخواهید قالب یا افزونه‌ی خارجی تهیه کنید مستقیما از سایت خارجی خریداری کنید (برای حل مشکل پرداخت می‌تونید از سایت‌های واسط پرداخت استفاده کنید).

نکته پایانی؛ هیچ گربه‌ای محض رضای خدا موش نمیگیره؛ تمامی قالب و افزونه‌های نال شده دارای اشکالات و کدهای مخرب هستند!...

خب اوکی
ولی پشتیبانی چی؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 20 ساعت قبل، Mohammad Bazli گفته است :

خب اوکی
ولی پشتیبانی چی؟

پشتیبانی هم توسط فروشنده (سازنده) انجام میشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Mohammad Data

درود

من میخواستم وقتی یوزر وارد سایت میشه ، یک صفحه ی پاپ آپ کوچک باز شه که از اون بخواد ایمیلش رو وارد کنه تا عضو خبرنامه بشه

حالا 2 تا افزونه پیدا کردم ولی نتونستم تنظیماتشون رو انجام بدم

YITH Newsletter Popup

و

Ninja Popups

سیستم خبرنامه با google feedburner هست

دوستان اگه کسی کامل یاد داره که چجوری تنظیماتش رو با فید برنر ست کنم ، آموزش بده

سپاس