2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان عزیز ، چطور میشه cart ajax ایجاد کرد برای ووکامرس ؟ من میخوام یه قسمتی از سایتم یک جایی درست کنم که کاربر هروقت محصولی اضافه کرن به سبد خرید به صورت ajax تغییر سبد خرید تغییر کنه محصولاتی که در سبد خریدش هست و جمع قیمت اون ها رو به کاربر نمایش بده .

مرسی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، arianemun گفته است :

سلام دوستان عزیز ، چطور میشه cart ajax ایجاد کرد برای ووکامرس ؟ من میخوام یه قسمتی از سایتم یک جایی درست کنم که کاربر هروقت محصولی اضافه کرن به سبد خرید به صورت ajax تغییر سبد خرید تغییر کنه محصولاتی که در سبد خریدش هست و جمع قیمت اون ها رو به کاربر نمایش بده .

مرسی

سلام

این افزونه ی خوبیه:

https://wordpress.org/plugins/side-cart-woocommerce/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط work4530
      سلام .. وقت همگی بخیر
      من روی لوکال سیستم ویندوزم وردپرس ووکامرس نصب کرد م...
      پوشه تمپلیت ووکامرس رو توی  پوشه قالب خودم  اوردمش و دیزاینش رو دارم تغییر میدم مطابق طرح داده شد ه  ...
      تا اینجا همه چی اوکی هست ...
      مشکلی که الان  برخوردم این هست که :
      وقتی تو قسمت مدیریت وردپرس یا روی لینک محصول روی سایت جهت نمایش "جزییات محصول " کلیک میکنم باید صفحه جزییات باز بشه  ... 
      ولی این اتفاق نمیفته....  url تغییر میکنه ولی صفحه ایندکس نمایش داده میشه  ..
      مثلا url  میشه http://localhost/myweb/product/mahsool1/     ولی صفحه  خانه نمایش داده میشه ..
      -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      پیوندهای یکتا  رو هم مدام رفرش میکنم  ولی هیچ فرقی بحالش نمیکنه 
    • توسط reza_yki
      سلام من نیاز به کسی دارم که بتونه یه صفحه ساز (page builder) برای قالب وردپرس از پایه طراحی کنه
      و کدها رو به صورت فیلم برام توضیح بده ( فیلم آموزشی ) و داخلش امکانات زیر قرار داده بشه:
      افزودن نامحدود لایه یا همون row و کاملا شبیه به کاری که کامپوزر میکنه با قابلیلت درگ کردن لایه ها، ویرایش، حذف و احتمالا امکان کپی و پیست از یه لایه برای استفاده در لایه دیگه. و کار بعدی اینه که یکی دوتا براش شورتکد (element) بزنید مثلا یکی این باشه که بشه ادیتور اضافه کنید بهش (ویرایشگر پیشفرض وردپرس).  یکی دیگشم نمایش یک دسته خاص با تنظیماتی مانند تعداد پست، رنگ عنوان و دسته مورد نظر برای فهمیدن نحوه ارتباط و غیره تا با توجه به اون من شورتکد های خودمو طراحی کنم توضیح کامل در انتها داده میشه. می خوام کاربر انتخاب کنه که از ویرایشگر خود وردپرس استفاده کنه یا از صفحه ساز ما همچنین امکان استفاده در page و post رو هم داشته باشه. امکان دیگه این که کاربر بتونه برای خودش تو این لایه ها یه widget area اضافه کنه تا از ابزارک ها پیشفرض یا غیره هم استفاده کنه.  
      منظور از شورت کد اینه که طرف بعد از ایجاد row المنت هایی که من طراحی کردم رو داخلش قرار بده می خوام این قسمت طوری آموزش داده بشه که بتونم المنت های خودمو براش توسعه بدم
      توضیح: دلیل این کار اینه که من می تونم با ویژال کامپوزر المنت های اختصاصی ام رو بهش اضافه کنم ولی سنگینی این افزونه باعث شده که منصرف بشم از این کار.

نکته: نمی خوام به صورت پلاگین باشه باید مستقیم به قالب وصل بشه و همچنین باید کاملا سبک باشه
      نکته 2: طوری طراحی بشه که اگر کاربر بعدا قالب رو حذف کرد محتوا از بین نره یا مخدوش نشون داده نشه
      نکته 3: ظاهر کار مهم نیست خودم اون قسمت رو درست میکنم

اگه پیشنهادی دارید خوشحال میشم بشنوم

ممنون
    • توسط masoudmosleh267
      سلام دوستان. دکمه افزودن به سبد خرید سایتم یهو از کار افتاده طوری که انگار لینکی نداره و روش میزنی هیچ اتفاقی  رخ نمیده. دلیلش چیه؟
    • توسط saeidmadadi
      سلام به همه دوستان و کمک کنندگان به اینجانب
      برای یک سایت چندفروشنده که با افزونه دکان ایجاد شده، تعدادی دسته و زیر دسته برای محصولات اضافه کردم.
      مشکلی که دارم اینه که الان توی قسمتی که فروشنده میخواد محصول اضافه کنه همه دسته ها رو با هم نشون میده یعنی مثل حالت زیر
      دسته اصلی دسته فرعی 1 دسته فرعی 2 دسته فرعی 3 دسته فرعی 4 دسته اصلی 2 در حالی که میخوام به این صورت نمایش بده که ابتدا همه دسته های اصلی رو نشون بده و کنار هر کدوم یک + باشه که با کلیک روی اون فقط زیر دسته های همون دسته رو در اضافه کردن محصول نشون بده و باز این زیر دسته ها هم اون حالت جمع و بازشو یا آکاردپونی رو داشته باشن.

خوشحال میشم اگه کسی کد یا افزونه ای میشناسه معرفی کنه.
      با تشکر از دوستان
    • توسط jistili1
      سلام دوستان.من از افزونه ajax search lite که برای جستجوی پیشرفته در سایت هست توی ومپ سرور استفاده میکنم.ولی نمیدونم چرا کار نمیکنه.عکسش رو براتون پیوست میکنم.طوری که دیدم باید هر متنی رو که میزنی به صورت live بگرده و نتایج رو زیرش لیست کنه.ولی اصلا اینکارو نمیکنه.ممنون میشم راهنمائیم کنید مشکلش رو حل کنم.
      الان توی عکس پیوست شده دقت کنید ، یه مطلب دارم به اسم interstellar.بعد وقتی توی نوار جستجو میزنم هیچ واکنشی نشون نمیده.تا جائی که میدونم حتی اگه چیزی هم پیدا نکرد باید بزنه که مطلبی پیدا نشد.