رفتن به مطلب

مشکل در حذف و ویرایش برگه ها و بلاگ ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام مدتیه وقتی در قسمت برگه ها یا نوشته ها میخوام المانی اضافه یا حذف کنم وقتی دکمه بروز رسانی میزنم هیچ چیزی اعمال نمیشه

و تغییرات هم ذخیره نمیشه .. و در نهایت بروز رسانی که میزنم به صفحه که برمیگردم بلاگ هنوز سر جاش هست...

ممنون میشم راهنماییم کنید

فیلم کوتاه از مشکلم:

video_2017-12-12_12-17-31.mp4

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، parsasecurity گفته است :

و تغییرات هم ذخیره نمیشه .. و در نهایت بروز رسانی که میزنم به صفحه که برمیگردم بلاگ هنوز سر جاش هست...

2 تا مورد ممکنه وجود داشته باشه

1- تنظیمات قبلی کش شده باشه. Ctrl+F5 بزنید ببینید درست میشه یا نه.

2- این مورد که قوی تر هست، اینه که تنظیمات برگه تون بر اساس تنظیمات پیش فرض قالب باشه که این رو باید تغییر بدین.

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، yaali گفته است :

2 تا مورد ممکنه وجود داشته باشه

1- تنظیمات قبلی کش شده باشه. Ctrl+F5 بزنید ببینید درست میشه یا نه.

2- این مورد که قوی تر هست، اینه که تنظیمات برگه تون بر اساس تنظیمات پیش فرض قالب باشه که این رو باید تغییر بدین.

ممنونم از شما

تقریبا یه هفته میشه این مشکل پیش اومده حتی سیستم رو هم خاموش میکنم و بعد روشن بازم همینه و حتا توی سیستم های دیگه. مورد دوم رو باید از کدوم قسمت تغییر بدم؟

لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، parsasecurity گفته است :

ممنونم از شما

تقریبا یه هفته میشه این مشکل پیش اومده حتی سیستم رو هم خاموش میکنم و بعد روشن بازم همینه و حتا توی سیستم های دیگه. مورد دوم رو باید از کدوم قسمت تغییر بدم؟

توی همون برگه که ویرایش میکنید احتمالا باید یه سری تنظیمات از سمت قالبتون باشه

اون گوشه کنارا ...

لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، yaali گفته است :

توی همون برگه که ویرایش میکنید احتمالا باید یه سری تنظیمات از سمت قالبتون باشه

اون گوشه کنارا ...

این قسمت هستش که تغییرش دادم بازم نتیجه ای حاصل نشد . قبلا هم روی پیشفرض بود.  ممکنه از افزونه ها باشه؟ مثلا کش و . ...

897.jpg

لینک به ارسال
در هم اکنون، parsasecurity گفته است :

این قسمت هستش که تغییرش دادم بازم نتیجه ای حاصل نشد . قبلا هم روی پیشفرض بود.  ممکنه از افزونه ها باشه؟ مثلا کش و . ...

فقط همینه؟

دیگه تنظیمات دیگه ای نداره پایین ترش؟

لینک به ارسال
در 30 دقیقه قبل، parsasecurity گفته است :

براتون پ خ کردم ممنونم

من مشکلی ندیدم.

یه آکاردیون به صفحه اصلیتون اضافه کردم.

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، yaali گفته است :

من مشکلی ندیدم.

یه آکاردیون به صفحه اصلیتون اضافه کردم.

مشکل از مرور گ فایر فاکسه...

الان با ie تست کردم مشکلی نداشتم! مساله اینه که من سه تا سیستم دارم با هر سه تاشم با فایر فاکس کار میکنم به خاطر المان ها و افزونه هاش... یعنی الان این مشکل قابل حل نیست برا من؟

لینک به ارسال
در هم اکنون، parsasecurity گفته است :

الان با ie تست کردم مشکلی نداشتم! مساله اینه که من سه تا سیستم دارم با هر سه تاشم با فایر فاکس کار میکنم به خاطر المان ها و افزونه هاش... یعنی الان این مشکل قابل حل نیست برا من؟

نمیدونم. کروم هم خوبه. من با کروم معمولا کار میکنم

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، yaali گفته است :

نمیدونم. کروم هم خوبه. من با کروم معمولا کار میکنم

ورود همزمان چند کاربر به وردپرس مشکل ایجاد میکنه؟ چند کاربر منظورم چند سیستمه. یعنی با همین یوزر و پسورد همزمان از چند سیستم وصل میشیم

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، parsasecurity گفته است :

ورود همزمان چند کاربر به وردپرس مشکل ایجاد میکنه؟ چند کاربر منظورم چند سیستمه. یعنی با همین یوزر و پسورد همزمان از چند سیستم وصل میشیم

نه، فکر نکنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...