8 پست در این موضوع قرار دارد

من بک لینک های سایتم را از کنسول گوگل استخراج کردم خواستم بپرسم که با توجه به فایل ضمیمه 

1)    تعداد بک لینک هایی که گوگل برای این سایت شناخته چند تاست عدد 17227 صحیح است یا فرم اکسل چون اکسل 4996  صفحه بود کدام درسته

2)     طبق عکس های پیوست مثلا از سایت ملت وردپس حدود ۲۳۰۰ بک لینک زده (البته اگر درست متوجه شده باشم) ولی تو اکسلی دانلودکردم ۱۹۹ تا بود یعنی چرا آمار اکسل و صفحه ضمیمه باهم همخوانی ندارد؟

3)     خیلی از صفحاتی که داخل اکسل هست مثلا همین سایت ملت وردپرس چنین صفحه هایی وجود نداره یعنی مثلا من حداکثر در ده تا بیست صفحه این سایت کامنت گذاشته باشم پس این بقیه صفحات چی هستند چطور اضافه شده اند به بک لینک ها در حالیکه اصلا این صفحات وجود ندارند؟

4)     ایا بهتره کل دامین را disavow کنیم یا یکی یکی تک تک‌ صفحات را ببینیم یا از همان روش که شما فرمودید برویم من از روش شما اقدام کردم باشه

11.png

4996.xlsx

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر می کنم این مورد رو بهتر باشه از پشتیبانی خود گوگل سوال کنید :)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

در در 12/14/2017 at 12:49، دیتا قارچ گفته است :

من بک لینک های سایتم را از کنسول گوگل استخراج کردم خواستم بپرسم که با توجه به فایل ضمیمه 

1)    تعداد بک لینک هایی که گوگل برای این سایت شناخته چند تاست عدد 17227 صحیح است یا فرم اکسل چون اکسل 4996  صفحه بود کدام درسته

2)     طبق عکس های پیوست مثلا از سایت ملت وردپس حدود ۲۳۰۰ بک لینک زده (البته اگر درست متوجه شده باشم) ولی تو اکسلی دانلودکردم ۱۹۹ تا بود یعنی چرا آمار اکسل و صفحه ضمیمه باهم همخوانی ندارد؟

3)     خیلی از صفحاتی که داخل اکسل هست مثلا همین سایت ملت وردپرس چنین صفحه هایی وجود نداره یعنی مثلا من حداکثر در ده تا بیست صفحه این سایت کامنت گذاشته باشم پس این بقیه صفحات چی هستند چطور اضافه شده اند به بک لینک ها در حالیکه اصلا این صفحات وجود ندارند؟

4)     ایا بهتره کل دامین را disavow کنیم یا یکی یکی تک تک‌ صفحات را ببینیم یا از همان روش که شما فرمودید برویم من از روش شما اقدام کردم باشه

11.png

4996.xlsx

در در 12/14/2017 at 23:58، geeksesi گفته است :

فکر می کنم این مورد رو بهتر باشه از پشتیبانی خود گوگل سوال کنید :)

در جواب سوال اولتون هر صفخه یک لینک حساب میشه ، یعنی اگر در صفحه ای بدین صورت به شما لینک داده شد »:

example.ir

example.ir/ss

example.ir/cc

از نظر گوگل این 3 تا بک لینک محصوب میشه اما در فایل اکسلی که گوگل به شما میده اومده برای راحتی وبمستر ، به صورت یکجا همه رو در شاخه example.ir  قرار داده ، این کار رو برای دیساوو کردن لینک ها راحت تر میکنه. اما تو فایل اکسل هم اگر دقت کنید تعداد صفحاتش اومده یعنی اگر شما تعداد لینک هارو ضرب در عددشون بکنی باز هم همون عدد 17727 به دست میاد.

جواب سوال 2 :

تو فایل اکسلی که به شما میده 3 ردیف وجود داره ، و معانی هر ردیف رو هم براتون نوشتم ، احتمالا عدد 199 در قسمت Linked pages هست که به معنی اینه از 199 صفحه محتلف در دامنه mellatwp به شما لینک داده شده.

Domains

نام دامنه

Links

تعداد کل لینک های یک دامنه

Linked pages

تعداد صفحاتی که از یک دامنه به شما لینک دادند

جواب سوال 3 : اون دیگه به سئو سایت لینک دهنده بستگی داره ،مثلا اگر سایتی که مشکل دابلیکیت پیج داشته باشه ،و از تگ cononical استفاده نکرده باشه ،بک لینک هر صفحه از اون از نظر گوگل 2 لینک حساب  میشه ،  چون گوگل فکر میکنه 2 صفحه جدا از همه.
صد در صد سایت لینک گیرنده همچین مشکلی داره

جواب سوال 4 : بستگی به سایت لینک گیرنده داره ، اگر احساس میکنید کل سایت دارای محتوای اسپم هست ، کل دامنه رو دیساوو کنید ، ولی اگر دیدید از صفحه ای بیکیفیت در سایتی به شما لینک شده ، فقط صفحه مورد نظر رو دیساوو کنید.

سوالی بود در خدمتم.

موفق و پیروز باشید.

ویرایش شده در توسط farzinetemad
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 12/17/2017 at 11:54، farzinetemad گفته است :

در جواب سوال اولتون هر صفخه یک لینک حساب میشه ، یعنی اگر در صفحه ای بدین صورت به شما لینک داده شد »:

example.ir

example.ir/ss

example.ir/cc

از نظر گوگل این 3 تا بک لینک محصوب میشه اما در فایل اکسلی که گوگل به شما میده اومده برای راحتی وبمستر ، به صورت یکجا همه رو در شاخه example.ir  قرار داده ، این کار رو برای دیساوو کردن لینک ها راحت تر میکنه. اما تو فایل اکسل هم اگر دقت کنید تعداد صفحاتش اومده یعنی اگر شما تعداد لینک هارو ضرب در عددشون بکنی باز هم همون عدد 17727 به دست میاد.

جواب سوال 2 :

تو فایل اکسلی که به شما میده 3 ردیف وجود داره ، و معانی هر ردیف رو هم براتون نوشتم ، احتمالا عدد 199 در قسمت Linked pages هست که به معنی اینه از 199 صفحه محتلف در دامنه mellatwp به شما لینک داده شده.

Domains

نام دامنه

Links

تعداد کل لینک های یک دامنه

Linked pages

تعداد صفحاتی که از یک دامنه به شما لینک دادند

جواب سوال 3 : اون دیگه به سئو سایت لینک دهنده بستگی داره ،مثلا اگر سایتی که مشکل دابلیکیت پیج داشته باشه ،و از تگ cononical استفاده نکرده باشه ،بک لینک هر صفحه از اون از نظر گوگل 2 لینک حساب  میشه ،  چون گوگل فکر میکنه 2 صفحه جدا از همه.
صد در صد سایت لینک گیرنده همچین مشکلی داره

جواب سوال 4 : بستگی به سایت لینک گیرنده داره ، اگر احساس میکنید کل سایت دارای محتوای اسپم هست ، کل دامنه رو دیساوو کنید ، ولی اگر دیدید از صفحه ای بیکیفیت در سایتی به شما لینک شده ، فقط صفحه مورد نظر رو دیساوو کنید.

سوالی بود در خدمتم.

موفق و پیروز باشید.

خیلی کامل و عالی بود  به نظرم شما در این متخصص هستید 

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 12/19/2017 at 11:53، دیتا قارچ گفته است :

خیلی کامل و عالی بود  به نظرم شما در این متخصص هستید 

لطف شماست.
خوشحالم گره کار شما باز شده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 12/14/2017 at 12:49، دیتا قارچ گفته است :

11.png

4996.xlsx

منم همین مشکل رو داشتم برای این هست که لینک رو تو تمام صفحات پخش میکنن که واقعا چیز بیخودیه و برای من مشکل خیلی فاجعه تر از مال شماس موندمم چیکارش کنم 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من لینک های اسپم را دیساوو کردم منتظر نتیجه هستم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mahor
      سلام
      اغلب دوستانی که میان توی انجمن سایت هاشون تقریبا در یک رنج رنکینگ هست
      برای مثال اغلب بین 100 تا 500 ورودی در روز دارن
      داشتم فکر می کردم که چه خوب میشه اگه رایگان بصورت تبلیغ متنی یک لینک به هم بدن
      اونوقت هرکسی می تونه ده ها بلکینگ رایگان داشته باشه .

سایت ما یک سایت تخصصی هست که روزانه حداقل 100 بازدید کننده واقعی داره و حدود 250 بازدید
      بصورت رایگان تبادل لینک می کنیم
      یک لینکدونی کنار صفحه اول هست دوستان لینک همدیگه رو بزارن و اطلاع بدن هر کسی مایل بود
      این پست رو ویرایش می کنیم
      و اسم سایتشو اینجا اضافه می کنیم و در صورت لینک نکردن بقیه یا داون شدن طولانی مدت از لیست حذف میشه  ...
      هر کسی مایله سایت های لیست رو لینک کنه و اسم و نام سایت خودشو کامنت کنه
      هر کسی مایل هست شروع کنه :

آموزش رایگان سازدهنی (www.Mahor.net)

• توسط leotech
      سلام.
      من میخوام فرای فروشگاه اینترنتی لئوتک بک لینک های مفید تهیه کنم، لطفا دوستانی که تجربه دارن بگن بیشتر کدوم نوع سایت ها برای اینکار بهتره.
    • توسط dreamsss2011
      درود و ضمن خسته نباشید خدمت دوستان گرامی و متخصص در سئو.
      یک چیزی ذهنم رو درگیر کرده، امروز با دو شرکت برای بک لینک گرفتن برای وب سایت های berroz.ir  و caspian98.com صحبت کردم و در چند سایت معتبر مقالاتی رو خوندم ولی متوجه یک موضوع نشدم.
      یکسری سایت ها هستند مبلغی رو پرداخت می کنیم و به صورت دائم سایت رو در لیست سایت های خودشون که مثلا اتوریتی بالایی دارند ثبت می کنند. و یکسری سایت های دیگه هستند که ماهیانه مبلغ می گیرند و با پرداخت نشدن مطلب اون لینک ها حذف میشن.
      حالا سوالی پیش میاد اینکه اگر مثلا ما برای چندین بک لینک با کیفیت ماهیانه مبلغی رو پرداخت کنیم و اگر بعد از 3 یا 5 ماه که بصورت مداوم این فرایند ادامه داشته، اقدام به توقف در پرداخت کنیم چه بلایی سر سئو سایت و جایگاهی که در کلمات کلیدی داشته میاد ؟
      و این منو برای خرید بک لینک های ثابت و ماهیانه مردد کرده، هرچند که رپورتاژ آگهی بهتره ولی فعلا قصد خرید بک لینک هست.
      ممنون میشم راهنمایی کنید.
    • توسط amintoudehzaeim
      سلام دوستان امیدوارم حال خوبی داشته باشید
      تو گوگل بنویسی بک لینک انواع فروش بک لینک با پلن ها مختلف قیمت ها مختلف هست اما برخی میگویند نخرید وبسایتتون پنالتی میشه آنهایی که میفروشند میگویند خیر اصلا همچین چیزی نداریم! حالا سوالم از متخصصین سئو این است چه کسی راست میگوید؟
      وبسایت کنونی من در حال حاضر دو عدد بک لینک دارد که اصلا این دو لینک فکر نمیکنم تاثیری داشته باشند.
      یک سایت موزیک دارم و بفرض میخوام برای سه کلمه [ دانلود آهنگ بی کلام ] بک لینک بگیرم. سوالم اینه چکار کنم از کجا بک لینک بگیرم واقعا آنهایی که میفروشند یا به سایت های موزیک باید التماس کنم که لینک سایت مرا بگذارند در سایتشان؟ 
    • توسط s.koohfar
      سلام.
      میخوام بدونم کوتاه کننده لینک برای ایجاد بک لینک چه داخل سایت(yegheroon.com) چه برای بک لینک در صفحات اجتماعی و غیره تاثیر مثبت داره با منفی؟