• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  

8 پست در این موضوع قرار دارد

من بک لینک های سایتم را از کنسول گوگل استخراج کردم خواستم بپرسم که با توجه به فایل ضمیمه 

1)    تعداد بک لینک هایی که گوگل برای این سایت شناخته چند تاست عدد 17227 صحیح است یا فرم اکسل چون اکسل 4996  صفحه بود کدام درسته

2)     طبق عکس های پیوست مثلا از سایت ملت وردپس حدود ۲۳۰۰ بک لینک زده (البته اگر درست متوجه شده باشم) ولی تو اکسلی دانلودکردم ۱۹۹ تا بود یعنی چرا آمار اکسل و صفحه ضمیمه باهم همخوانی ندارد؟

3)     خیلی از صفحاتی که داخل اکسل هست مثلا همین سایت ملت وردپرس چنین صفحه هایی وجود نداره یعنی مثلا من حداکثر در ده تا بیست صفحه این سایت کامنت گذاشته باشم پس این بقیه صفحات چی هستند چطور اضافه شده اند به بک لینک ها در حالیکه اصلا این صفحات وجود ندارند؟

4)     ایا بهتره کل دامین را disavow کنیم یا یکی یکی تک تک‌ صفحات را ببینیم یا از همان روش که شما فرمودید برویم من از روش شما اقدام کردم باشه

11.png

4996.xlsx

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر می کنم این مورد رو بهتر باشه از پشتیبانی خود گوگل سوال کنید :)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

در در 12/14/2017 at 12:49، دیتا قارچ گفته است :

من بک لینک های سایتم را از کنسول گوگل استخراج کردم خواستم بپرسم که با توجه به فایل ضمیمه 

1)    تعداد بک لینک هایی که گوگل برای این سایت شناخته چند تاست عدد 17227 صحیح است یا فرم اکسل چون اکسل 4996  صفحه بود کدام درسته

2)     طبق عکس های پیوست مثلا از سایت ملت وردپس حدود ۲۳۰۰ بک لینک زده (البته اگر درست متوجه شده باشم) ولی تو اکسلی دانلودکردم ۱۹۹ تا بود یعنی چرا آمار اکسل و صفحه ضمیمه باهم همخوانی ندارد؟

3)     خیلی از صفحاتی که داخل اکسل هست مثلا همین سایت ملت وردپرس چنین صفحه هایی وجود نداره یعنی مثلا من حداکثر در ده تا بیست صفحه این سایت کامنت گذاشته باشم پس این بقیه صفحات چی هستند چطور اضافه شده اند به بک لینک ها در حالیکه اصلا این صفحات وجود ندارند؟

4)     ایا بهتره کل دامین را disavow کنیم یا یکی یکی تک تک‌ صفحات را ببینیم یا از همان روش که شما فرمودید برویم من از روش شما اقدام کردم باشه

11.png

4996.xlsx

در در 12/14/2017 at 23:58، geeksesi گفته است :

فکر می کنم این مورد رو بهتر باشه از پشتیبانی خود گوگل سوال کنید :)

در جواب سوال اولتون هر صفخه یک لینک حساب میشه ، یعنی اگر در صفحه ای بدین صورت به شما لینک داده شد »:

example.ir

example.ir/ss

example.ir/cc

از نظر گوگل این 3 تا بک لینک محصوب میشه اما در فایل اکسلی که گوگل به شما میده اومده برای راحتی وبمستر ، به صورت یکجا همه رو در شاخه example.ir  قرار داده ، این کار رو برای دیساوو کردن لینک ها راحت تر میکنه. اما تو فایل اکسل هم اگر دقت کنید تعداد صفحاتش اومده یعنی اگر شما تعداد لینک هارو ضرب در عددشون بکنی باز هم همون عدد 17727 به دست میاد.

جواب سوال 2 :

تو فایل اکسلی که به شما میده 3 ردیف وجود داره ، و معانی هر ردیف رو هم براتون نوشتم ، احتمالا عدد 199 در قسمت Linked pages هست که به معنی اینه از 199 صفحه محتلف در دامنه mellatwp به شما لینک داده شده.

Domains

نام دامنه

Links

تعداد کل لینک های یک دامنه

Linked pages

تعداد صفحاتی که از یک دامنه به شما لینک دادند

جواب سوال 3 : اون دیگه به سئو سایت لینک دهنده بستگی داره ،مثلا اگر سایتی که مشکل دابلیکیت پیج داشته باشه ،و از تگ cononical استفاده نکرده باشه ،بک لینک هر صفحه از اون از نظر گوگل 2 لینک حساب  میشه ،  چون گوگل فکر میکنه 2 صفحه جدا از همه.
صد در صد سایت لینک گیرنده همچین مشکلی داره

جواب سوال 4 : بستگی به سایت لینک گیرنده داره ، اگر احساس میکنید کل سایت دارای محتوای اسپم هست ، کل دامنه رو دیساوو کنید ، ولی اگر دیدید از صفحه ای بیکیفیت در سایتی به شما لینک شده ، فقط صفحه مورد نظر رو دیساوو کنید.

سوالی بود در خدمتم.

موفق و پیروز باشید.

ویرایش شده در توسط farzinetemad
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 12/17/2017 at 11:54، farzinetemad گفته است :

در جواب سوال اولتون هر صفخه یک لینک حساب میشه ، یعنی اگر در صفحه ای بدین صورت به شما لینک داده شد »:

example.ir

example.ir/ss

example.ir/cc

از نظر گوگل این 3 تا بک لینک محصوب میشه اما در فایل اکسلی که گوگل به شما میده اومده برای راحتی وبمستر ، به صورت یکجا همه رو در شاخه example.ir  قرار داده ، این کار رو برای دیساوو کردن لینک ها راحت تر میکنه. اما تو فایل اکسل هم اگر دقت کنید تعداد صفحاتش اومده یعنی اگر شما تعداد لینک هارو ضرب در عددشون بکنی باز هم همون عدد 17727 به دست میاد.

جواب سوال 2 :

تو فایل اکسلی که به شما میده 3 ردیف وجود داره ، و معانی هر ردیف رو هم براتون نوشتم ، احتمالا عدد 199 در قسمت Linked pages هست که به معنی اینه از 199 صفحه محتلف در دامنه mellatwp به شما لینک داده شده.

Domains

نام دامنه

Links

تعداد کل لینک های یک دامنه

Linked pages

تعداد صفحاتی که از یک دامنه به شما لینک دادند

جواب سوال 3 : اون دیگه به سئو سایت لینک دهنده بستگی داره ،مثلا اگر سایتی که مشکل دابلیکیت پیج داشته باشه ،و از تگ cononical استفاده نکرده باشه ،بک لینک هر صفحه از اون از نظر گوگل 2 لینک حساب  میشه ،  چون گوگل فکر میکنه 2 صفحه جدا از همه.
صد در صد سایت لینک گیرنده همچین مشکلی داره

جواب سوال 4 : بستگی به سایت لینک گیرنده داره ، اگر احساس میکنید کل سایت دارای محتوای اسپم هست ، کل دامنه رو دیساوو کنید ، ولی اگر دیدید از صفحه ای بیکیفیت در سایتی به شما لینک شده ، فقط صفحه مورد نظر رو دیساوو کنید.

سوالی بود در خدمتم.

موفق و پیروز باشید.

خیلی کامل و عالی بود  به نظرم شما در این متخصص هستید 

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 12/19/2017 at 11:53، دیتا قارچ گفته است :

خیلی کامل و عالی بود  به نظرم شما در این متخصص هستید 

لطف شماست.
خوشحالم گره کار شما باز شده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 12/14/2017 at 12:49، دیتا قارچ گفته است :

11.png

4996.xlsx

منم همین مشکل رو داشتم برای این هست که لینک رو تو تمام صفحات پخش میکنن که واقعا چیز بیخودیه و برای من مشکل خیلی فاجعه تر از مال شماس موندمم چیکارش کنم 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من لینک های اسپم را دیساوو کردم منتظر نتیجه هستم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط kias
      با سلام نیاز مند یک بک لینک ساز هستیم که دوتا از سایت های رقبا رو بهش بدم دقیقا هرجا لینک گزاشتن اوناهم بزاره دقیقا همونجاها بدون تغییرات چیز اضافه هم نمیخواهم بک لینک هاشونم زیاده بالای هزار بک لینک هست دو سایت
      برای هر ۱۵۰ بک لینک قیمت بزارید زیر همین پست لطفا
      در ضمن هر بک لینکی و یا سایتی که عضو میشین برای ساخت بک لینک برای سه کلمه لینک میدین 
      یک کلمه ی ویزای شینگن
      دو کلمه ی وقت سفارت
      سه کلمه ی ویزای کانادا
      به عنوان مثال تو انجمن وردپرس فارسی عضو شدین که یک تاپیک بزنین و لینک بدین به سایتتون سه تاپیک باید بزنید و سه بار لینک بدین .
      لطفا زمان و قیمت را برای ۱۵۰ تا اول تایین کنید
      یعنی ۱۵۰ بک لینک اول  × (۳کلمه)   N قیمت  N زمان
    • توسط reza.th
      سلام دوستان یه سوال داشتم من حدودا ۳۰۰۰ تا بک لینک داشتم از دو سایت که زیره یه ماه اینا زدن پاکشون کردن 
      رو دو تا کلمه کلیدیم  امکان پنالتی داره ؟ چون دیگه در نتایج نمیاره 
      حالا اگه بک لینک مجدد از سایت های دیگه بگیرم برا اون دو کلمه درست میشه ؟ یا از پنالتی در نمیاد دیگه ؟؟‌

این بک لینک هامو من ۱ روز مونده قبل ایندکس سایت زدم اما کمتر از یه ماه پاک کردنشون 
      الان اکثر مطالب اینایی که زدم صفحه های ۱-۲-۳ هستن اما با دو تا کلمه کلیدیم اصلا نیستم کلا 
    • توسط poyehcom
      سلام
      من میخوام داخل سایتم بک لینک بزارم و بفروشم، منظورم همون تبلیغات متنیه.
      اما دو تا سوال دارم.
      1- این بک لینک ها باید follow باشند یا nofollow؟
      2- برای گذاشتن تبلیغات متنی باید از افزونه استفاده کنم یا از کد؟
      لطفا زودتر جواب بدین....
      ممنون
    • توسط tarhina
      سلام دوستان گرامی آیا بک لینک برای سایت مفید هست یا خیر و اگر مضر هست جایگزینی به غیر از  انتشار مطالب و مقاله هست که به سئو سایت کمک بکنه 
    • توسط Andy Murray

تا مدت ها پیش همه فکر می کردند که خرید بک لینک کار درست و حتی مهم ترین کار در ارتقا رتبه سایت در گوگل است؛ حتی مدیران سایت ها هم به محض ایجاد سایت شان از تبلیغاتی همچون خریدن بک لینک از سایت های رتبه ی چهار یا پنج استفاده می کردند. در واقع می توان گفت خرید بک لینک امری بسیار عادی و مثبت تلقی می شد. با این که گوگل همیشه اعلام می کرد که خرید و فروش بک لینک ممنوع است؛ اما باز هم افراد بسیاری از این روش استفاده می کردند و نتیجه ی مثبتی هم می گرفتند.
      تاثیر الگوریتم پاندا
      اما مدتی بعد گوگل الگوریتم پاندا را معرفی کرد و اکثر سایت های ایرانی از طریق وبمستر تولز ایمیلی حاوی دستور حذف لینک های خرید و فروش شده بود، را دریافت کردند. پس از آن سایت هایی که این کار را انجام داده بودند شروع به پنالایز شدن کردند؛ درنتیجه افراد سرمایه های زیادی را از دست دادند. در واقع می توان این اتفاق را بزرگ ترین اتفاق کل تاریخسئو نامید. زیرا سایت های بسیار دچار کاهش رتبه شدند و این مسئله به افول کسب و کارشان منجر شد.
      بک لینک چیست و چه نقشی در سئو دارد ؟
      در واقع بک لینک مانند اعتبار یک شخص در بازار است؛ زمانی که برای خرید محصولی پرس و جو می کنید، افراد اطراف شما معمولا بر اساس آشنایی یا احساس رضایت از خدمات فروشنده ای، کسی را به شما معرفی می کنند. در حقیقت می توان گفت که آن فرد به شخص فروشنده اعتماد دارد. پس اعتبار را نمی توان با پول خریداری کرد ، در حالی که تا چندی پیش این اعتبار را از سایت های بزرگ خریداری می کردند. گوگل تا وقتی که توسط سایتی لینک نشوید، رتبه ای به شما نمی دهد. زیرا در واقع افرادی باید شما را به عنوان سایتی معتبر و مفید پیشنهاد دهند.
      خرید بک لینک مفید است یا مضر ؟
      باید بدانید که گوگل مدت هاست که به برخی از لینک های خریداری شده اعتباری نمی دهد و ممکن است تاثیر منفی هم داشته باشند. البته هنوز هم سایت هایی مشاهده می شوند که با اینکه بک لینک خرید و فروش می کنند، رتبه ی خوبی در گوگل دارند. اما می توان گفت که این یکی از مشکلات باگ هایی ست که در الگوریتم گوگل وجود دارند. وب به قدری وسیع و بی نهایت است که گوگل نمی تواند به راحتی تمام این قوانین را بررسی کند. اما باز هم نباید تجهیزات و متخصصین گوگل را دست کم گرفت؛ زیرا با امکانات امروزه هر کاری ممکن است و گوگل همواره در تلاش است تا سایت های معتبر و بهتر را در صدر نتایج نمایش دهد و با ترفند و راهکارهای سئو بلک هت نمی توان کسب و کار و سایتی را توسعه داد.
      حرف آخر
      برای بهینه سازی و کسب رتبه در گوگل شما ابتدا نیاز به یک سایت بهینه سازی شده دارید ، سپس باید تولید محتوای مفید و ارزشمند انجام دهید. بدین ترتیب کاربران محتوای مفید شما را در شبکه های اجتماعی ، وبلاگ ها و سایتهای دیگر به اشتراک گذاشته و بک لینک طبیعی برای شما ایجاد خواهند کرد. در همین زمان شما می توانید از سایت های مرتبط با موضوع فعالیت خود به صورت طبیعی بک لینک تهیه کرده و سرعت رشد سایت را افزایش دهید. و به خاطر داشته باشید که این کار باید به صورت طبیعی باشد ، پس اعتدال را رعایت کنید و رضایت کاربر را اولویت کار خود قرار دهید.
      بهترین سایت های برای خرید بک لینک سایتهای قدیمی، مفید و مرتبط هستند. و بهترین روش برای گرفتن لینک، سفارش ریپورتاژ آگهی میباشد. و در پاسخ به اینکه ” خرید بک لینک مفید است یا مضر ؟ “  باید بگوییم که بستگی به تمام شرایطی که گفته شد دارد و می تواند در برخی مواقع مفید و در برخی موارد مضر باشد و خسارات جبران ناپذیری به سایت شما وارد کند.