رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

من بک لینک های سایتم را از کنسول گوگل استخراج کردم خواستم بپرسم که با توجه به فایل ضمیمه 

1)    تعداد بک لینک هایی که گوگل برای این سایت شناخته چند تاست عدد 17227 صحیح است یا فرم اکسل چون اکسل 4996  صفحه بود کدام درسته

2)     طبق عکس های پیوست مثلا از سایت ملت وردپس حدود ۲۳۰۰ بک لینک زده (البته اگر درست متوجه شده باشم) ولی تو اکسلی دانلودکردم ۱۹۹ تا بود یعنی چرا آمار اکسل و صفحه ضمیمه باهم همخوانی ندارد؟

3)     خیلی از صفحاتی که داخل اکسل هست مثلا همین سایت ملت وردپرس چنین صفحه هایی وجود نداره یعنی مثلا من حداکثر در ده تا بیست صفحه این سایت کامنت گذاشته باشم پس این بقیه صفحات چی هستند چطور اضافه شده اند به بک لینک ها در حالیکه اصلا این صفحات وجود ندارند؟

4)     ایا بهتره کل دامین را disavow کنیم یا یکی یکی تک تک‌ صفحات را ببینیم یا از همان روش که شما فرمودید برویم من از روش شما اقدام کردم باشه

11.png

4996.xlsx

لینک به ارسال
در در 12/14/2017 at 12:49، دیتا قارچ گفته است :

من بک لینک های سایتم را از کنسول گوگل استخراج کردم خواستم بپرسم که با توجه به فایل ضمیمه 

1)    تعداد بک لینک هایی که گوگل برای این سایت شناخته چند تاست عدد 17227 صحیح است یا فرم اکسل چون اکسل 4996  صفحه بود کدام درسته

2)     طبق عکس های پیوست مثلا از سایت ملت وردپس حدود ۲۳۰۰ بک لینک زده (البته اگر درست متوجه شده باشم) ولی تو اکسلی دانلودکردم ۱۹۹ تا بود یعنی چرا آمار اکسل و صفحه ضمیمه باهم همخوانی ندارد؟

3)     خیلی از صفحاتی که داخل اکسل هست مثلا همین سایت ملت وردپرس چنین صفحه هایی وجود نداره یعنی مثلا من حداکثر در ده تا بیست صفحه این سایت کامنت گذاشته باشم پس این بقیه صفحات چی هستند چطور اضافه شده اند به بک لینک ها در حالیکه اصلا این صفحات وجود ندارند؟

4)     ایا بهتره کل دامین را disavow کنیم یا یکی یکی تک تک‌ صفحات را ببینیم یا از همان روش که شما فرمودید برویم من از روش شما اقدام کردم باشه

11.png

4996.xlsx

در در 12/14/2017 at 23:58، geeksesi گفته است :

فکر می کنم این مورد رو بهتر باشه از پشتیبانی خود گوگل سوال کنید :)

در جواب سوال اولتون هر صفخه یک لینک حساب میشه ، یعنی اگر در صفحه ای بدین صورت به شما لینک داده شد »:

example.ir

example.ir/ss

example.ir/cc

از نظر گوگل این 3 تا بک لینک محصوب میشه اما در فایل اکسلی که گوگل به شما میده اومده برای راحتی وبمستر ، به صورت یکجا همه رو در شاخه example.ir  قرار داده ، این کار رو برای دیساوو کردن لینک ها راحت تر میکنه. اما تو فایل اکسل هم اگر دقت کنید تعداد صفحاتش اومده یعنی اگر شما تعداد لینک هارو ضرب در عددشون بکنی باز هم همون عدد 17727 به دست میاد.

جواب سوال 2 :

تو فایل اکسلی که به شما میده 3 ردیف وجود داره ، و معانی هر ردیف رو هم براتون نوشتم ، احتمالا عدد 199 در قسمت Linked pages هست که به معنی اینه از 199 صفحه محتلف در دامنه mellatwp به شما لینک داده شده.

Domains

نام دامنه

Links

تعداد کل لینک های یک دامنه

Linked pages

تعداد صفحاتی که از یک دامنه به شما لینک دادند

جواب سوال 3 : اون دیگه به سئو سایت لینک دهنده بستگی داره ،مثلا اگر سایتی که مشکل دابلیکیت پیج داشته باشه ،و از تگ cononical استفاده نکرده باشه ،بک لینک هر صفحه از اون از نظر گوگل 2 لینک حساب  میشه ،  چون گوگل فکر میکنه 2 صفحه جدا از همه.
صد در صد سایت لینک گیرنده همچین مشکلی داره

جواب سوال 4 : بستگی به سایت لینک گیرنده داره ، اگر احساس میکنید کل سایت دارای محتوای اسپم هست ، کل دامنه رو دیساوو کنید ، ولی اگر دیدید از صفحه ای بیکیفیت در سایتی به شما لینک شده ، فقط صفحه مورد نظر رو دیساوو کنید.

سوالی بود در خدمتم.

موفق و پیروز باشید.

ویرایش شده توسط farzinetemad
لینک به ارسال
در در 12/17/2017 at 11:54، farzinetemad گفته است :

در جواب سوال اولتون هر صفخه یک لینک حساب میشه ، یعنی اگر در صفحه ای بدین صورت به شما لینک داده شد »:

example.ir

example.ir/ss

example.ir/cc

از نظر گوگل این 3 تا بک لینک محصوب میشه اما در فایل اکسلی که گوگل به شما میده اومده برای راحتی وبمستر ، به صورت یکجا همه رو در شاخه example.ir  قرار داده ، این کار رو برای دیساوو کردن لینک ها راحت تر میکنه. اما تو فایل اکسل هم اگر دقت کنید تعداد صفحاتش اومده یعنی اگر شما تعداد لینک هارو ضرب در عددشون بکنی باز هم همون عدد 17727 به دست میاد.

جواب سوال 2 :

تو فایل اکسلی که به شما میده 3 ردیف وجود داره ، و معانی هر ردیف رو هم براتون نوشتم ، احتمالا عدد 199 در قسمت Linked pages هست که به معنی اینه از 199 صفحه محتلف در دامنه mellatwp به شما لینک داده شده.

Domains

نام دامنه

Links

تعداد کل لینک های یک دامنه

Linked pages

تعداد صفحاتی که از یک دامنه به شما لینک دادند

جواب سوال 3 : اون دیگه به سئو سایت لینک دهنده بستگی داره ،مثلا اگر سایتی که مشکل دابلیکیت پیج داشته باشه ،و از تگ cononical استفاده نکرده باشه ،بک لینک هر صفحه از اون از نظر گوگل 2 لینک حساب  میشه ،  چون گوگل فکر میکنه 2 صفحه جدا از همه.
صد در صد سایت لینک گیرنده همچین مشکلی داره

جواب سوال 4 : بستگی به سایت لینک گیرنده داره ، اگر احساس میکنید کل سایت دارای محتوای اسپم هست ، کل دامنه رو دیساوو کنید ، ولی اگر دیدید از صفحه ای بیکیفیت در سایتی به شما لینک شده ، فقط صفحه مورد نظر رو دیساوو کنید.

سوالی بود در خدمتم.

موفق و پیروز باشید.

خیلی کامل و عالی بود  به نظرم شما در این متخصص هستید 

لینک به ارسال
در در 12/19/2017 at 11:53، دیتا قارچ گفته است :

خیلی کامل و عالی بود  به نظرم شما در این متخصص هستید 

لطف شماست.
خوشحالم گره کار شما باز شده

لینک به ارسال
در در 12/14/2017 at 12:49، دیتا قارچ گفته است :

11.png

4996.xlsx

منم همین مشکل رو داشتم برای این هست که لینک رو تو تمام صفحات پخش میکنن که واقعا چیز بیخودیه و برای من مشکل خیلی فاجعه تر از مال شماس موندمم چیکارش کنم 

لینک به ارسال

این لینکها احمال داره که سئو منفی باشه

بهتره فایل اکسل بگیری و چک کنی تمام لینکهارو 

و اگه داخلشون سئو منفی مشاهده کردی حتما از لینک زیر DISALLOW کن

https://www.google.com/webmasters/tools/disavow-links-main

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...