• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک

9 پست در این موضوع قرار دارد

سلام .

آقایون 2 تا سوال فنی مهم برام پیش اومده :

1 : تگ H1 را میشه توی فوتر قرار داد به جای هیدر ؟؟

2 : وقتی از قابلیت سربرگ ساز وردپرس استفاده میکنی توی فانکشن #headimg h1 را داریم یعنی به تصویر تگ h1 داده ولی وقتی سایت را آمالیز میکنیم تگ h1 پیدا نمیکنه ... باید جداگانه مجدد از تگ h1 استفاده کرد یا خیر ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام .

آقایون 2 تا سوال فنی مهم برام پیش اومده :

1 : تگ H1 را میشه توی فوتر قرار داد به جای هیدر ؟؟

2 : وقتی از قابلیت سربرگ ساز وردپرس استفاده میکنی توی فانکشن #headimg h1 را داریم یعنی به تصویر تگ h1 داده ولی وقتی سایت را آمالیز میکنیم تگ h1 پیدا نمیکنه ... باید جداگانه مجدد از تگ h1 استفاده کرد یا خیر ؟

سلام

1- تگ h1 بالاترین ارزش در مطلب شما را دارد و در هر صفحه باید فقط 1بار از آن استفاده کنید تا موتورهای جستجو با آن مشکل پیدا نکنند و معمولاً عنوان و توضیحات سایت را در این تگ قرار میدهند.

در موتورهای جستجو عنوان تاثیر بیشتری داره و استفاده کردن تگ h1 در انتهای صفحه طراحی درستی نیست!

2- چطوری آنالیز میکنید؟

View-source را از مرورگرتون بزنید و جستجو کنید اگر h1 وجود داشت نیازی نیست در غیر اینصورت در هدر باید از این تگ استفاده کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیر View-source که گرفتم h1 نبود .

توی سایت های آنالیز سایت وقتی کد های سایت را برسی میکنند h1 موجود نیست .

فقط چند تا سوال کوچیک دیگه :

1 : برای h1 از <?php bloginfo('name'); ?> استفاده کنم یا از <?php bloginfo('description'); ?>

2 : به h1 باید لینک داد یا نه ( یعنی این که لینک خود سایت را بدم یا لینک همون مطلب را یا اصلآ نیاز به لینک نداره ؟

خیلی ممنون از توضیحات شما .

ویرایش شده در توسط webbarg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما باید این تگ رو توی کدهای پوسته داشته باشید مثلا بصورت:

<h1>عنوان موردنظر</h1>

حالا برای اون متن شما میتونید از <?php bloginfo('description'); ?> یا هر چیز دیگه ایی استفاده کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چطور باید بفهمم H1 دارم یا نه ؟

View-source چطور باید بگیرم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من دقيق نخوندم مطالب بالا رو !‌ ولي رو صفحه كليك راست كنيد توي مرورگرتون ي گزينه هست view page sorce اين بزنيد سورس صفحه نشونتون ميده

حالا ctrl + f بزنيد تا جستجو بياد h1 داخلش سرچ كنيد ...... !‌

در مورد گفته دوستمون كه توي فوتر بزارن درستش نيست ولي نه مشكلي نداره ! البته تا قبل html 5 ! چون از html5 به بعد با خاصيت اضافه شد مث

<header> <footer> و ...... جستجو گر ها ديگه ميتونن تشخيص بدن اين كد در كجا سايت قرار داره ! اما تا قبل hmtl 5 قدرت تشخيص نداشتن !‌

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سلام 1- تگ h1 بالاترین ارزش در مطلب شما را دارد و در هر صفحه باید فقط 1بار از آن استفاده کنید تا موتورهای جستجو با آن مشکل پیدا نکنند و معمولاً عنوان و توضیحات سایت را در این تگ قرار میدهند. در موتورهای جستجو عنوان تاثیر بیشتری داره و استفاده کردن تگ h1 در انتهای صفحه طراحی درستی نیست! 2- چطوری آنالیز میکنید؟ View-source را از مرورگرتون بزنید و جستجو کنید اگر h1 وجود داشت نیازی نیست در غیر اینصورت در هدر باید از این تگ استفاده کنید.

در طراحی وب بایدی وجود نداره :دی ... تگ H1 با قاعده جدید طراحی وب "HTML5 و CSS3 " میتوانید هزار تا هم بزاری در صفحه اول بدون هیچ مشکلی ....

تگ جدید مانند " Section " در HTML5 بهت این امکان میده که سایتت رو بخش بندی کنی و داخل این تگ میتونی از تگ Article استفاده کنی ، خوب داخل این تگ می تونی سه بخش به عنوان های Header و Body و Footer داشته باشی .... و طبق دستور عمل جدید در هر قسمت Header میتوانید از یک تگ H1 استفاده کنید ...و همچنین به صورت مجزا و بدون استفاده از تگ Article هم میتوانی داخل تگ Section و در قسمت Header از تگ H1 استفاده کنید .

یه جورایی تکنیک استفاده از HTML5 و به کار گیری صحیح اون باعث میشه که سایت شما از نظر سئو و همچنین تمیزی کار به مشکلی نخوره ....

برای درک بهتر مطالب از لینک های زیر هم میتونی استفاده کنی ::

http://www.writingforseo.org/how-many-h1-tags-can-you-have-on-a-page/

<section>
<h1>WWF</h1>
<p>The World Wide Fund for Nature (WWF) is....</p>
</section>

اما درباره ابزارهای مورد نیاز برای چک کردن آنلاین اینکه چه تعداد سایت از H1 یا h2 و یا .... استفاده کرده و در کل آنالیز های کامل سایت می تونی از سایت های معروفی همچون :

http://www.woorank.com

http://www.seositecheckup.com/

استفاده کنید ....

موفق باشید .

مهدی ;)

ویرایش شده در توسط M3hdi

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در طراحی وب بایدی وجود نداره :دی ... تگ H1 با قاعده جدید طراحی وب "HTML5 و CSS3 " میتوانید هزار تا هم بزاری در صفحه اول بدون هیچ مشکلی ....

اگر قوانین کدنویسی و سئو رو رعایت نکنین براتون بایدی وجود نداره اما اگر بخوایین رعایت کنین همش میشه باید و یکی از قدیمی ترین قوانین اینه که از یک عدد h1 استفاده بشه در هر صفحه و برای عنوان مطالب باید از h2 استفاده بشه ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بنده صحبت بالای خودم پس میگیرم .... الان داشتم همین عنوان تو گوگل جستجو می کردم و همچنین ساختار تگهای Section و H1 و ... که به این نتیجه رسیدم حق با شماست .... فقط یک H1 در یک صفحه { آدم پیروز کسی که اشتباه خودش بپزیره :دی }

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط MahTV
      سلام دوستان و اساتید عزیز
      اگه بخوایم به صورت شرطی (کوچک بودن صفحه نمایش ) تو موبایل یک باکس رو (مثل باکس دانلود) به کاربر در حالت چرخش صفحه نشون بدیم 
      و به کاربر بگیم که برا دیدن لینک ها باید گوشی موبایلت رو بچرخونی باید چیکار کنیم ؟

من این کد رو از سایتی برداشتم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم 
      <div class="alerta"><b class="icon-screen-rotation"></b><p style="text-align: center;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">برای دیدن لینکهای دانلود ، موبایل خود را بچرخانید . دقت کنید گزینه اسکرین روتیشن یا چرخش صفحه در دستگاه شما روشن باشد </span></p></div>  

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط armakcell
      سلام ، بنده یک مشکل خیلی بزرگ دارم اگر به بنده کمک کنید واقعا مدیون شما میشم
      بنده افزونه سئو را در وردپرس نصب کرده ام و اما هویت گوگل وقتی کد را میفرستد و بنده میزنم میگوید نمایه وجود ندارد
      فایلی را آپلود میکنم ببینید متوجه مشکل بنده میشید
    • توسط yasmohamadi
      سلام
      دوستان یه صفحه مستقل می خوام بسازم توی وردپرس که بتونه دسترسی به دیتا بیس رو هم براش فراهم کنم . اما وقتی تمام این موارد رو که توی عکس هست رعایت می کنم قالب رو برام نمی آره که بتونم انتخابش کنم .