رفتن به مطلب

راه حل ارور تکراری بودن تگ های تایتل

پست های پیشنهاد شده

باید هنگام ارسال مطلب تگ ها رو مدیریت کنید.

آموزشی جهت برطرف شدن مشکل شما در لینک زیر موجوده که می تونید کلیک کنید و مطالعه بفرمایید.

کلیک کنید

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، دیتا قارچ گفته است :

این صفحه که موجود نیست؟

اصلاح می کنم

روی لینک زیر کلیک کنید:

کلیک کنید

اگر جواب نداد روی لینک زیر کلیک کنید:

کلیک کنید

لینک به ارسال
در در 12/27/2017 at 17:14، tourkadeh گفته است :

مرسی منم این مشکل رو داشتم 

مقاله خوبی بود ولی یک سوال پیش ا.مد برام اقا من متوجه نشدم یعنی نباید ازیک برچسب در چندپست استفاده کنیم 

مثلا من دسته بندی ام به شکل زیر هست
ویدئو/ ویدئو های آموزشی 
و یک مقاله دارم که از این دو کلمه نه در متن استفاده کرم و نه در برچسب ولی ارور تکراری بودن تگ ها را دارم در سرچ کنسول مشکل از کجاست چطور حلش کنم
حدود ۳۹ تا ارور دارم و بین دسته بندی و برچسب ها هم مشابهتی وجود نداره
ایا نباید از یک تگ در چند پست استفاده کنیم یعنی یک برچسب را اگر در چند پست مختلف استفاده کنیم این ارور را می دهد

در در 12/29/2017 at 14:54، دیتا قارچ گفته است :

مقاله خوبی بود ولی یک سوال پیش ا.مد برام اقا من متوجه نشدم یعنی نباید ازیک برچسب در چندپست استفاده کنیم 

مثلا من دسته بندی ام به شکل زیر هست
ویدئو/ ویدئو های آموزشی 
و یک مقاله دارم که از این دو کلمه نه در متن استفاده کرم و نه در برچسب ولی ارور تکراری بودن تگ ها را دارم در سرچ کنسول مشکل از کجاست چطور حلش کنم
حدود ۳۹ تا ارور دارم و بین دسته بندی و برچسب ها هم مشابهتی وجود نداره
ایا نباید از یک تگ در چند پست استفاده کنیم یعنی یک برچسب را اگر در چند پست مختلف استفاده کنیم این ارور را می دهد

مثلادر این عکس گوگل به اعضای سایت همارور داده دلیلش چی هعست لطفا ببینید من باید چه کتری انجام بدهم؟؟

12.png

این عکس ها هم که ضمیمه هست مربوط به ارور تگ های تکراری هست علتش را هم نمی داتم و چی کارش باید کرد را هم نمی دانم 

در در 12/29/2017 at 15:32، دیتا قارچ گفته است :

مثلادر این عکس گوگل به اعضای سایت همارور داده دلیلش چی هعست لطفا ببینید من باید چه کتری انجام بدهم؟؟

12.png

13.png

14.png

ممنون میشم یکی از دوستان جواب بده 

در در 12/29/2017 at 15:39، دیتا قارچ گفته است :

این عکس ها هم که ضمیمه هست مربوط به ارور تگ های تکراری هست علتش را هم نمی داتم و چی کارش باید کرد را هم نمی دانم 

13.png

14.png

در در 12/29/2017 at 15:40، دیتا قارچ گفته است :

ممنون میشم یکی از دوستان جواب بده 

کسی  چیزی نمی دونه

منتظر نظر شما هستم

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...