dreamsss2011

راهنمایی در ایجاد فروشگاه با ووکامرس

3 پست در این موضوع قرار دارد

درود و ضمن خسته نباشید خدمت اساتید گرامی

می خواستم تازه یک فروشگاه به سایت اضافه کنم که با توجه به مطالعه ولی نیازمند راهنمایی هستم.

می خواستم بدونم چطوری دامنه shop.berroz.ir رو به ووکامرس معرفی کنم؟

قالب ووکامرس هم چند تا دانلود کردم ولی به محض فعال سازی قالب سایت که صحیفه هست از دسترس خارج میشه و چیزی نمایش داده نمیشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

اگر میخواهید فروشکاه شما در زیر دامنه باشد

باید یک ساب دامین ( shop.berroz.ir ) در هاست ایجاد کنید  و در ان وردپرس و ووکامرس جداگانه نصب کنید برای فروشگاه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سپاس از شما و راهنماییتون

من دیشب اینکار رو انجام دادم و روی ساب دامنه نصب کردم » https://shop.berroz.ir/

مشکلی که داشتم اینکه وقتی روی نمایش سایت می رفتم این آدرس رو نشون میداد » https://shop.berroz.ir

و وقتی روی نمایش فروشگاه می رفتم، این آدرس رو » https://shop.berroz.ir/shop نشون میدادکه من از تنظیمات وردپرس صفحه نخستین رو روی فروشگاه قرار دادم و این مشکل حل شد.

فقط میخواستم بدونم تا اینجا درست راه اندازی کردم ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط valinejad
      با سلام
      بنده یک در (ووکامرس) فروشگاه خودم محصولی دارم که می خواهم به شرح زیر قیمت گذاری کنم، ولی نمی دانم چگونه این کار را انجام دهم .
      حداقل 1000 تا
      1-از 1000 تا 5000 عدد دانه ای 750 تومن
      2-از 5000 تا 10هزار عدد دانه ای 730 تومن
      3-از 10 هزار تا 20 هزار عدد دانه ای 710 تومن
      4-از 20 هزار تا 50 هزار عدد دانه ای 690 تومن
      5-از 50هزار تا 100 هزار عدد دانه ای 670 تومن
      هزینه ثابت 400 هزار تومان برای محصولات 1000 تا 10هزارتایی (بند 1 و 2)

ضمنا جعبه هایی که موارد بالا در آن جاگذاری می شود:
      الف) 20 عددی
      1-100 جعبه ، 18000 تومن
      101 تا 200 جعبه، 16000 تومن
      ب) جعبه 40 عددی:
      1 تا 100 جعبه، 25000 تومن
      101 تا 200 جعبه، 23000 تومن  
      ابتدا تعداد تعیین می شود، مثلا 6000 عدد،( چون در بازه بند 2-از 5000 تا 10هزار عدد می باشد) دانه ای 730 تومن محاسبه می شود. سپس با انتخاب جعبه 40 عددی، بطور خودکار هزینه خرید 150 جعبه 40 تایی (6000 تقسیم بر 40) محاسبه شود یعنی:
      مجموع: 400هزار تومن هزینه ثابت+ 6000 عدد دانه ای 730 تومن (4,380,000تومن)+150 جعبه 40 تایی (3,450,000): 8,230,000 تومن

لطفا راهنمایی فرمایید.
    • توسط دکتر مهندس
      سلام
      من در سایت درمانگیاه www.darmangiah.com افزونه پست پیشتاز و سفارشی رو نصب کرده ام که طبیعتاً باید مطابق با آدرس سفارش دهنده، قیمت پستی رو محاسبه کنه.

اما این کار رو نمیکنه و برای همه استانها یک قیمت واحد رو در نظر میگیره.

کسب از دوستان افزونه بهتری برای این کار میشناسن که مثلاً بصورت دینامیک به سیستم پست وسط بشه و محاسبه کنه یا چنین چیزی؟

• توسط M-R
      سلام دوستان
      من یه محصول متغیر با ووکامرس ایجاد کردم که 79 تا متغیر مختلف داره، اومدم به 8 دسته 10 تایی تقسیم کردم. ولی برای انتخاب متغیر وقتی متغیر اولی رو انتخاب میکنم تو متغیر دومی همه متغیر ها رو نشون می ده و وقتی یک متغیری انتخاب میکنم که تعریف نکردم میگه: " با عرض پوزش، هیچ محصولی مطابق انتخاب شما یافت نشد. خواهشمندیمً ترکیب دیگری را انتخاب کنید. ".
      این مشکل برای 30 متغیر نبود.
      اگه راهنمایی دارید ممنون میشم.

• توسط farhadpotter
      با سلام
       مشکلی در فروشگاهم وجود داره که خرید مشتریان رو مختل کرده.
      من از قالب بیگ شاپ استفاده می کنم و فروشگاه ووکامرسی دارم.
      در صفحه مربوط به ورود اطلاعات مشتری قبل از پرداخت، آخرین گزینه قبول قوانین سایت هست که باید تیکش زده بشه.
      در همه مرورگرها به جز کروم، تیک پذیرش قوانین درجای درست نمایش داده میشه اما در مرورگر کروم این تیک بیرون صفحه قرار میگیره.
      با هیچ افزونه ای هم نتونستم درستش کنم و تصحیح کدش رو هم بلد نیستم انجام بدم.
      این هم آدرس فروشگاه:
      http://payamesalim.com
      لطفا راهنمایی کنید.
      با تشکر
    • توسط mohammad13
      سلام.
      میخواستم بپرسم افزونه ای هست برای ووکامرس که وقتی تعداد محصولات در سبد خرید مثلا بیشتر از ۵ تا میشود قیمت حمل و نقل را افزایش دهد.
      در صورت وجود چنین افزونه ای نام آن را ارسال کنید و در غیر اینصورت راهی برای اینکار معرفی نمایید. ممنون