رفتن به مطلب

افزودن بخش فروشگاهی و آموزش ویدویی به یک سایت قدیمی

پست های پیشنهاد شده

با درود

دوستان من یک وبسایت دارم که توش مقاله های آموزشی می گذاشتم. الان تصمیم دارم که به همون سایت یک فروشگاه ( با ووکامرس ) و یک بخش آموزش‌های ویدویی بیافزایم

چند پرسش داشتم برای کار اصولی کردن از نظر سئو و ...

1- الان باید ووکامرس رو چجوری نصب کنم؟ یعنی یک ساب دامین درست کنم و وردپرس جداگانه روش نصب کنم؟ ( چون اصل وبسایت حالت وبلاگی داره و مطلب توش هست )

2- آموزش های ویدویی رو چند دقیقه ای تهیه کنم و با چه پسوندی باشه ویدیوها؟

3- ویدیوها رو به سادگی از طریق ویرایشگر وردپرس توی پست ها بزارم و آپلود کنم؟ آیا برای کار اصولی نیاز هست شیوه ی دیگری به کار ببرم یا اینکه سئو کردن ویدیو چه چیزهایی نیاز داره؟

ممنون می شم اگر مواردی رو مد نظر دارید در همین آغاز کار به من بگین

با سپاس

لینک به ارسال

درود

1- برای این سوال فرقی نمی کنه اگر محصول زیاد دارید و اگر ممکنه موضوعات متفاوتی رو به عنوان محصول در نظر داشته باشید بهتره که ساب دامین در نظر بگیرید که بعد ها میشه از ساب دامین به سایت اصلی یک بک لینک بدید و خب تاثیر خوبی ام داره

2- مدت زمان برمیگرده به مارکتینگ که خب توصیه می کنم بیشتر از 10 دقیقه نباشه چون اکثرا گوش نمی کنن و نمیبینن و همینطور حجم صرف نمی کنن اما با پسوند mp4 و ogg باید تهیه کنید که در تمام مرورگرها ساپورت بشه.

گوگل قادر به خزیدن فایل های ویدئویی نیست پس شما میتوانید با قرار دادن توضیحات مفید و مناسب حجم ترافیک وب سایت خود را بالا ببرید 

3- توصیه میشه که از طریق خود وردپرس آپلود کنید. اما یادتون باشه برای سئو کردن یک ویدیو لازمه که از HTML 5 استفاده کنید.

که یک نمونه کد رو در زیر می تونید مشاهده کنید.

<video width=”300″ height=”300″ poster=”main.jpg” controls>

<source src=”uploads/video.mp4″ type=”video/mp4″>

<source src= uploads/video.oggtype=”video/ogg”>

<video/>

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 7 ساعت قبل، MVahedi گفته است :

درود

1- برای این سوال فرقی نمی کنه اگر محصول زیاد دارید و اگر ممکنه موضوعات متفاوتی رو به عنوان محصول در نظر داشته باشید بهتره که ساب دامین در نظر بگیرید که بعد ها میشه از ساب دامین به سایت اصلی یک بک لینک بدید و خب تاثیر خوبی ام داره

2- مدت زمان برمیگرده به مارکتینگ که خب توصیه می کنم بیشتر از 10 دقیقه نباشه چون اکثرا گوش نمی کنن و نمیبینن و همینطور حجم صرف نمی کنن اما با پسوند mp4 و ogg باید تهیه کنید که در تمام مرورگرها ساپورت بشه.

گوگل قادر به خزیدن فایل های ویدئویی نیست پس شما میتوانید با قرار دادن توضیحات مفید و مناسب حجم ترافیک وب سایت خود را بالا ببرید 

3- توصیه میشه که از طریق خود وردپرس آپلود کنید. اما یادتون باشه برای سئو کردن یک ویدیو لازمه که از HTML 5 استفاده کنید.

که یک نمونه کد رو در زیر می تونید مشاهده کنید.

<video width=”300″ height=”300″ poster=”main.jpg” controls>

<source src=”uploads/video.mp4″ type=”video/mp4″>

<source src= uploads/video.oggtype=”video/ogg”>

<video/>

با سپاس فراوان

امکانش هست که یک پوسته فروشگاهی ووکامرس رایگان و حتی خیلی ساده به بنده معرفی کنید که از نظر سئو مشکلی نداشته باشه و تایید بشه؟

من حداکثر فعلا حدود 10 کالا دارم که می خواستم بزارم توی سایت

با سپاس

ویرایش شده توسط nasimparsi
لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، nasimparsi گفته است :

با سپاس فراوان

امکانش هست که یک پوسته فروشگاهی ووکامرس رایگان و حتی خیلی ساده به بنده معرفی کنید که از نظر سئو مشکلی نداشته باشه و تایید بشه؟

من حداکثر فعلا حدود 10 کالا دارم که می خواستم بزارم توی سایت

با سپاس

در این لینک می تونید پیدا کنید :

https://wordpress.org/themes/search/woocommerce/

لینک به ارسال

با سپاس من طبق راهنمایی پیش رفتم

ووکامرس رو نصب کردم- فعلا موتورهای جستجو رو بلاک کردم که پس از آشنایی کامل بتونم کارو شروع کنم

حالا می خواستم توی ووکامرس محصول وارد کنم. الان توی اون قالب پیش فرض فروشگاهی که نصب شده ( Storefront ) یک سری محصول به صورت پیش فرض وجود داره
اگر بخوام کالای جدید خودم رو وارد کنم بهتر هست همون کالاهای پیش فرض پوسته ی Storefront رو ویرایش کنم یااینکه همگی اونها رو پاک کنم و خودم جداگانه یک کالا و محصول وارد کنم؟

ار نظر سئو کدوم بهتر هست؟ ( چون طبیعیه که اون کالاهای پیش فرض رو باید در آینده پاک کنم و پاک کردنشون ارور 404 به وجود میاره )

با سپاس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...