رفتن به مطلب

مشکل در ساختار آدرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز،

من یک ساختار آدرس مد نظر دارم به صورت زیر:
site.com/cat1/cat2/post یعنی فرضا به این صورت:
ارسال مورد نظر/فوتبال/ورزش/site.com

ولی عملا نمیتونم این ساختار رو طوری که میخوام در سایت پیاده کنم! تنظیمات ساختار رو به صورت /%category%/%postname%/ وارد کردم. پست به صورتی که میخوام یعنی با دو تا کتگوری قبلش، نمایش داده میشه و عالیه، فقط میخوام وقتی به ریشه میرم یعنی هر کدوم از کتگوریهای cat1 و cat2 میرم هم این پست در اونجا نمایش داده بشه (در پست مربوطه هر دو کتگوری رو در قسمت دسته ها تیک زدم و انتخاب کردم)
وقتی به cat1 میرم پست در اونجا نمایش داده میشه، ولی در cat2 نمایش داده نمیشه! یعنی مثلا در مثالی که بالا زدم وقتی به دسته ی "ورزش" میرم پست مورد در ردیف پستهای این بخش نمایش داده میشه ولی وقتی به دسته ی "فوتبال" میرم نمایش داده نمیشه و پیغام "صفحه پیدا نشد" رو میده!
میخواستم بدونم آیا در تنظیم ساختار آدرس از ساختار خاصی باید استفاده کنم و در کل راه حل چیه؟

ویرایش شده توسط MindMaster
لینک به ارسال

سلام تقریبا همچین مشکلی رو هم با وبلاگ خودم داشتم.

با حذف category از آدرس مشکلم حل شد ... 

https://farhad.in/blog/

https://farhad.in/blog/dayliy-post/

اگه لینک‌های بالا رو بررسی کنی میبینی پست‌های که در اون موضوع‌ها هست نمایش داده میشه.

از افزونه No Category Base (WPML) استفاده کردم.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط farhad.in
لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 21 دقیقه قبل، farhad.in گفته است :

سلام تقریبا همچین مشکلی رو هم با وبلاگ خودم داشتم.

با حذف category از آدرس مشکلم حل شد ... 

https://farhad.in/blog/

https://farhad.in/blog/dayliy-post/

اگه لینک‌های بالا رو بررسی کنی میبینی پست‌های که در اون موضوع‌ها هست نمایش داده میشه.

از افزونه No Category Base (WPML) استفاده کردم.

موفق باشید.

بله دقیقا به همین شکلی میخوام که شما انجامش دادید، خیلی ممنونم.

فقط گاهی به این هم فکر میکنم که واقعا این ساختاری که مدنظر دارم انجامش کار درستیه یا نه، چون بعضا مطالبی گفته میشه مبنی بر اینکه آدرس هرچقدر کوتاهتر باشه برای سئو و گوگل و اینطور مسائل بهتره، و مطمئن نیستم که فرضا استفاده از دو کتگوری قبل از پست کار درستی هست یا این بهتره که از یه کتگوری تو آدرس استفاده بشه! همینطور در مورد نوشتن عنوان پستها در آدرس به فارسی باشه یا انگلیسی به همین صورت مطمئن نیستم، نظر شما در این مورد چیه؟

ویرایش شده توسط MindMaster
لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، MindMaster گفته است :

فقط گاهی به این هم فکر میکنم که واقعا این ساختاری که مدنظر دارم انجامش کار درستیه یا نه، چون بعضا مطالبی گفته میشه مبنی بر اینکه آدرس هرچقدر کوتاهتر باشه برای سئو و گوگل و اینطور مسائل بهتره، و مطمئن نیستم که فرضا استفاده از دو کتگوری قبل از پست کار درستی هست یا این بهتره که از یه کتگوری تو آدرس استفاده بشه!

میشه گفت درصد تاثیرش کمه و اگر درست استفاده بشه ممکنه مفید هم واقع بشه؛ اولا کلمات کلیدی مطلب در آدرس هم ظاهر میشه دوما گوگل ساختار آدرس سلسله مراتبی رو بهتر درک میکنه.

به نظر شخصی من نشون دادن دسته مطلب در آدرس مفید تر از آدرس کوتاهه هر چند نباید افراط بشه.

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، farhad.in گفته است :

میشه گفت درصد تاثیرش کمه و اگر درست استفاده بشه ممکنه مفید هم واقع بشه؛ اولا کلمات کلیدی مطلب در آدرس هم ظاهر میشه دوما گوگل ساختار آدرس سلسله مراتبی رو بهتر درک میکنه.

به نظر شخصی من نشون دادن دسته مطلب در آدرس مفید تر از آدرس کوتاهه هر چند نباید افراط بشه.

ممنون،

نام پستها چی؟ به نظرتون فارسی باشه بهتره یا انگلیسی؟ چون گاها اینم گفته میشه که نام پستها وقتی انگلیسی باشه بهتر ایندکس میشن و تاثیر بهتری تو رتبه بندی مطلب داره.

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، MindMaster گفته است :

نام پستها چی؟ به نظرتون فارسی باشه بهتره یا انگلیسی؟ چون گاها اینم گفته میشه که نام پستها وقتی انگلیسی باشه بهتر ایندکس میشن و تاثیر بهتری تو رتبه بندی مطلب داره.

اگر منظورتون نامک پست‌ها باشه که تا جایی که می‌تونی ترجمه انگلیسی عنوان مطلب رو بزار چون باعث میشه آدرس خوانا بشه.
بازم میگم درصد تاثیر نوع آدرس به مراتب کمتر از فاکتورهای دیگه هست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...