رفتن به مطلب

خطر بک لینک مضرر

tourkadeh

پست های پیشنهاد شده

ما یه بک لینک گرفتیم ولی این خیلی بک لینک ایجاد کرده یعنی تو تمامی صفحه های اون سایت برای ما لینک ایجاد کرده الان دو ماه هست ولی من خیلی نگرانم که این تاثیر منفی داشته باشه. حدودا 3003000 تا شده:((((((

یه ماه دیگه هم هست بنظرتون بزاریم بمونه؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، tourkadeh گفته است :

کاش جوابمو بدید چون خیلی نگرانم واسه اون کیبردی که براش بک لینک گرفتیم

قطعا خطری نداره !

نمیدونم چطور دوستان جواب میدن بهتون!!!

از لحاظ Spam Score که نمره ی صفحات این سایت 0 هست.

و همچنین تبلیغ شما به صورت تبلیغ متنی بوده احتمالا که در تمام صفحات این سایت پربازدید با صفحه ی خبری زیاد تکرار میشه

ضرری نداره! اگر سایت سئوروز رو هم چک کنید میبینید بارها لینکش در صفحات مختلف این سایت تکرار میشه که بخاطر این هست که در کنار این سایت تبلیغات متنی داشته.

ضرری نداره دوست من. شمرده میشه براتون ولی محاسبه نمیشه و اسپم نیست.

حتی اگر آدرس سایتتون رو بدید می تونم بررسی بیشتری کنم براتون.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، tourkadeh گفته است :

ما یه بک لینک گرفتیم ولی این خیلی بک لینک ایجاد کرده یعنی تو تمامی صفحه های اون سایت برای ما لینک ایجاد کرده الان دو ماه هست ولی من خیلی نگرانم که این تاثیر منفی داشته باشه. حدودا 3003000 تا شده:((((((

سلام.

یه چندتا نکته خیلی خوبه بدونی بنظرم میتونه خیلی بهت کمک توی تصمیم های بعدی که برای سایتت میگیری:

• "یه بک لینک گرفتم". با ریپورتاژ اشنایی داری ؟ ببین ریپورتاژ، یه نوع پست و مطلب هست که تو سایتی که میخوای، گذاشته میشه. موضوع این پست رو میتونی تعیین کنی. عموما به معرفی کسب وکار یا سایت شون میپردازن ولی خوب بهتره برای تاثیر گذاری بیشتر، یه مطلب اموزشی باشه. ببین پست مهمان هم یه جورایی حالت ریپورتاژ رو داره که البته الان کم رنگ تر شده. اگه بک لینکی که میخوای بگیری، توی یه پست از سایت باشه، این خوب تکرار نمیشه و اتفاقا خیلی هم مفیده. اما وقتی توی مثلا ستون های کنار یا فوتر یه سایت باشه، جدا از اینکه تکرار میشه، خوب بعد از مدتی هم برداشته میشه که این خیلی به سئو و رتبه ات ضرر میزنه.(ریپورتاژ و پست مهمان دیگه برداشته که نمیشه! دائمی هست.)
  • بعد ببین سایت هایی که لینک ات توشون تکرار شده، به موضوع سایتت نزدیک هستن؟ این موضوع سایت تاثیر داره. دقت هم بکن ببین لینکی که کپی میشه، nofollow هست یا follow.
  • برای اینکه بعضی لینک هاتو حذف کنی، از طریق گوگل وبمستر میتونی اقدام کنی. اگه اشنایی نداری بگو بیشتر بهت توضیح بدم.
لینک به ارسال
در در 12/27/2017 at 16:50، tourkadeh گفته است :

سریعا آدرس سایت مورد نظر رو توی وبمسترتولزتون دیساوو کنید وگرنه جریمه میشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...