8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان چند تا سوال در مورد edd داشتم

1. چطوری میتونم از لینک دانلود ها محافظت بکنم و برای هر کاربر یه لینک محافظت شده نشون بده تا ندونه فایل دقیقا کجاست (البته با لینک مستقیم از هاست های دیگه میزارم)

2- میخوام فردی بیاد و برای خودش توی سایت کیف پول داشته باشه و یا با امتیاز فایل ها رو بخره

3- چطوری میتونم سبد خرید رو شخصی سازی بکنم

4- چطوری میتونم سئو محصولاتم رو بیشتر بکنم یعنی فروشگاهم رو توی گوگل زودتر ایندکس بکنه و آیا مثل بخش مطالب باید کار بکنم

5- هر کسی هم در مورد افزایش فروش چیزی میدونه در اینجا درج بکنه تا بقیه هم استفاده بکنند.

6- خلاصه هر کسی برای بهبود یه فروشگاه چیزی میدونه بگه ما هم استفاده بکنیم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 13 ساعت قبل، محمد حمزه گفته است :

سلام دوستان چند تا سوال در مورد edd داشتم

1. چطوری میتونم از لینک دانلود ها محافظت بکنم و برای هر کاربر یه لینک محافظت شده نشون بده تا ندونه فایل دقیقا کجاست (البته با لینک مستقیم از هاست های دیگه میزارم)

2- میخوام فردی بیاد و برای خودش توی سایت کیف پول داشته باشه و یا با امتیاز فایل ها رو بخره

3- چطوری میتونم سبد خرید رو شخصی سازی بکنم

4- چطوری میتونم سئو محصولاتم رو بیشتر بکنم یعنی فروشگاهم رو توی گوگل زودتر ایندکس بکنه و آیا مثل بخش مطالب باید کار بکنم

5- هر کسی هم در مورد افزایش فروش چیزی میدونه در اینجا درج بکنه تا بقیه هم استفاده بکنند.

6- خلاصه هر کسی برای بهبود یه فروشگاه چیزی میدونه بگه ما هم استفاده بکنیم

سلام

1- می تونید از لینک های یک بار مصرف استفاده کنید ( البته به نظر من این بهترین راهه )

2- پلاگین هایی وجود داره که تجاری هستند و نمیشه اسم برد در این مکان ازشون اما سرچ کنید پیدا می کنید.

3-بهترین راه براتون برنامه نویسی هست که می تونید انجام بدید. گرچه فکر می کنم پلاگین هایی موجود باشه براش ولی توصیه نمی کنم چون هیچ پلاگینی کامل نیست کد نویسی تنها راه اعمال شخصی سازی های شما روی وردپرس هست.

4- در یک تاپیک جدا مطرح بفرمایید لطفا ولی اصول سئو برای فروشگاه مقاله های زیادی داره و با سئو بلاگ و سایت تک صفحه کاملا متفاوت هست. و چون پاسخ های طولانی ای داره مستلزم یک تاپیک دیگر هست. ( توی انجمن سرچ کنید قبل از تاپیک زدن ممکنه موجود باشه مطلبی در این مورد )

5- باید رفتار کاربران رو تحلیل کنید و ببینید از چه چیزی خوششون میاد و روی اون مانور بدید.

6-  تحلیل رفتار کاربران | انجام سئو | پیاده سازی اصول مارکتینگ | شبکه های اجتماعی | برند سازی و ...

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنونم دوست عزیز از راهنماییتون

در 3 ساعت قبل، MVahedi گفته است :

1- می تونید از لینک های یک بار مصرف استفاده کنید ( البته به نظر من این بهترین راهه )

من می خوام بدونم چطوری میتونم این لینک های یکبار مصرف تولید بکنم و آفیا افزونه ای دارد ؟

2- پلاگین هایی وجود داره که تجاری هستند و نمیشه اسم برد در این مکان ازشون اما سرچ کنید پیدا می کنید.

اگه ممنکنه بهم توی پی ام توی خصوصی بفرستید.

5- باید رفتار کاربران رو تحلیل کنید و ببینید از چه چیزی خوششون میاد و روی اون مانور بدید.

این تحلیل رو چطوری انجام بدم افزونه ای میشناسید و یا روش خاصی هست برای این ؟

بازم از توجتون ممنونم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 14 ساعت قبل، محمد حمزه گفته است :

من می خوام بدونم چطوری میتونم این لینک های یکبار مصرف تولید بکنم و آفیا افزونه ای دارد ؟

این تحلیل رو چطوری انجام بدم افزونه ای میشناسید و یا روش خاصی هست برای این ؟

در مورد لینک های یه بار مصرف با routing php میشه اینکار رو کرد به صورتی که به هر کاربر یه لینک هش شده بدی ( مثلا اینجوری : site.ir/lkajsdhfaisudhfasjkfnalsdfj ) بعد بیایی با php بگی وقتی یه بار از این لینک استفاده شد از دیتابیس هش اش رو پاک کنه و دیگه قابل دانلود نباشه !

برای تحلیل هم خب راه های زیادی هست اگه حاضر به خرج کردن هستید گوگل دیتاهای عظیمی داره می تونید بگردید سایت‌ها و شرکت های داخلی که توی داده کاوی کار می کنن رو پیدا کنید و باهاشون توی این زمینه مشورت کنید یا نه می تونید با بررسی عملکرد مخاطباتون که توی چه صفحه هایی میرن و چه چیز هایی میخرن, محصولاتتون رو همگام با نیاز های اونا عرضه کنید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لینک های یک بار مصرف رو دوستمون گفتن و می تونید با سرچ به نتایج بیشتری ام برسید.

در مورد تحلیل هم می تونید از گوگل آنالیتیک استفاده کنید.

در مورد سوال دومتون هم براتون پیام خصوصی ارسال کردم.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، MVahedi گفته است :

در مورد سوال دومتون هم براتون پیام خصوصی ارسال کردم.

چیزی دریافت نکردم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان

یه مشکلی پیش اومده اونم اینه که وقتی از درون افزونه edd عکس آپلود میکنم نشون نمیده ولی وقتی از رسانه ها آپ میکنم نشون میده

اینو کجای دلم بزارم چند روزه درگیرشم تازه متوجه شدم از اینجاشه دوستان لطفت راهنمایی بفرمایید....

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید سئوی فروشگاهی با edd بیشتر است یا به صورت مطلب فرستاده بشه و دکمه خرید رو زیرش بزاریم که خریده بشه ؟

1. سئوی مطلب بیشتره یا فروشگاه ؟ (اگه هر دو مطالب و تگ و .... عین هم باشن کدومشون کشش بیشتره )
  2. کدوم بیشتر مد نظر موتور های جستجو هستش ؟
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط nazanin123
      سلام
       یک سایت خبری که روزانه صد پست میزنه خب بعد از مدتی تعداد پست ها بسیار بالا میره.
      میشه کاری کرد که بعد از مثلا 20 هزار پست یک جدول جدید در دیتابیس ایجاد بشه؟

• توسط nazanin123
      باسلام ، ی select option دارم
      من میخوام با jQuery ترجیحا ajax بتونم طبق انتخاب کاربر بخش مربوطه رو نمایش بدم
      کدهای منو ببینید 
      // صفحه اصلی index.php <script> jQuery(document).ready(function($) { jQuery('#select123').change(function() { jQuery('.content123').hide(); jQuery('#' + jQuery(this).val()).show(); }).trigger("change"); }); </script> <select id="select123">  <option value="content1" selected>content1</option> <option value="content2">content2</option> <option value="content3">content3</option> <option value="content4">content4</option> </select> * توجه: میخوام وقتی صفحه بالا ران میشه text defult show بطور پیش فرض نمایش داده بشه
      صفحه my-page.php
      //my-page.php <div id="content1" class="content123"> text defult show </div> <div id="content2" class="content123"> contentttttttt </div> <div id="content3" class="content123"> content3 </div> <div id="content4" class="content123"> content4 </div>  
    • توسط nazanin123
      سلام
      بنظرتون سرعت عمل اولی بیشتره یا دومی؟ البته دومی simpleHTMLdom یک کتابخانه داره
      چون چند جدول رو باید توو یک صفحه نمایش بدم، خیلی برام مهمه که سرعتش بالا باشه
      میخوام محتویات یک دیو کلاس خاص رو باهاش دریافت کنم (یک جدول قیمت )
      file_get_contents() simpleHTMLdom  
    • توسط pashabey
      سلام دوستان خسته نباشید
      ممنون میشم بزرگواری کنید تو این مورد راهنماییم کنید میخوام یه فرم جستوجو بزنم مثل این
      فرم جستوجو
      اما متاسفانه کدی که تونستم پیدا کنم فقط دسته بندی وردپرس رو نشون میده نه دسته بندی افزونه EDD رو .
      این تیکه کد هست :
      <form role="search" method="get" class="devmesearchbody" action="<?php echo home_url( '/' ); ?>"> <label> <input type="search" class="devmesearchinput" placeholder="کلمه کلیدی را وارد کنید..." value="<?php echo esc_attr( get_search_query() ); ?>" name="s" title="<?php echo esc_attr_x( 'جستجو بین مطالب', 'label' ); ?>" /> </label> <?php $swp_cat_dropdown_args = array( 'show_option_all' => __( 'همه' ), 'name' => 'swp_category_limiter', ); wp_dropdown_categories( $swp_cat_dropdown_args ); ?> <input type="submit" class="devmesbutton" value="بگرد" /> </form> فقط میخوام دسته بندی EDD رو نشون بده
      خیلی ممنونم
    • توسط 1id
      سلام اساتید
      ببخشید یه مقدار جداول دیتابیس برام گیج کننده هست منم زیاد از وردپرس سر رشته ای ندارم  و تو برنامه نویسی خیلی تازه کارم 
      از اونجایی که میخواستم یه قالب آموزشی داشته باشم و به ازای پرداخت وجه اون مطلب قابل پخش و دانلود باشه اومدم اینجا کمک بخوام
      افزونه edd بخوبی کار میکنه اما مشکلی که داره اینه که کاربر باید بره تاریخچه خرید هاش رو چک کنه
      ----------------------------------------
      اما من میخوام کاربر تو همون پست مربوطه به جای لینک خرید فایل خریداری شده را دانلود یا  تماشا کنه مثل سایت فرانش
      faranesh.com
      تا اونجایی که متوجه شدم جدول wp_edd_customers جدول خرید هاست
      و ستون payment_ids شماره های کلیه صورتحساب ها توش درج میشه اما نمیدونم به کدوم جدول ریلیشن شده یعنی چطوری متوجه بشیم این فایل رو خریداری کرده و اگر خرید اون پست با موفقیت بوده لینک دانلودش رو از کدوم جدول بگیرم
      راستی اگه لازم باشه مبلغی پرداخت کنم پرداخت میکنم فقط لطفا سریعتر کمک کنید