رفتن به مطلب

مشکل اضافه شدن نام سایت به آخر لینک مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام مشکل من اینه که وقتی توی سرچ کنسول گوگل خطاهای ۴۰۴ رو نگاه می کنم خطاهای ۴۰۴ زیادی با آدرس مشابه زیر برام پیش میاد

http://mysite.com/postlink/mysite.com

در حالی که من اصلا اینطور لینکی ایجاد نکردم ولی گوگل سرچ کنسول پیدا می کنه هر دفعه حدود ۲۰۰ خطای ۴۰۴ مشابه آدرس بالا دارم تا  قسمت لینک پست کاملا درسته اما نمی دونم چرا دوباره آدرس وبسایتم به آخرش اضافه می شه ممنون می شم اساتید راهنمایی کنند متشکر

لینک به ارسال

سلام

سایت مپ سایتتون رو بررسی کنید.

برای بررسی بیشتر آدرس سایتتون رو قرار بدهید.

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، the-master گفته است :

درود ممنون از پاسخگویی ،آدرس  سایت: probody.ir

بررسی کردم مشکلی وجود نداره الان ... احتمالا قبلا قالب دیگه‌ای نصب داشتید که مشکل داشت.

توصیه: در قسمت سایت مپ ابزار وبمستر گوگل روی دکمه resubmit کلیک کنید.

پ.ن: اگر قالب صحیفه رو خریداری نکردید نسبت به تعویض اون اقدام کنید چون در بین کدهای این قالب شل قرار دادند و ممکنه سایتتونو هک کنند.

ویرایش شده توسط farhad.in
لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

خیلی محبت کردید

بنده از افزونه yoast استفاده می کنم ولی سایت مپ داخل سرچ کنسول یافت نشد و به صورت دستی در سرچ کنسول سابمیت کردم آیا ممکنه علت اون باشه در ضمن برای هر پست هم یک فید داخل سرچ کنسوله و ارور 404 می ده اما وقتی تست می کنم این آدرس رو بدون مشکل نمایش می ده علت این رو هم متوجه نشدم.اگه افزونه خوبی برای سایت مپ سراغ دارید هم ممنون می شم معرفی بفرمایید

در مورد قالب هم همانطور که مستحضر هستید امکان خرید مستقیم قالب از سایت تم فارست ممکن نیست ،اگه راه حلی دارید ممنون می شم در این رابطه هم راهنمایی بفرمایید.پیشاپیش از جنابعالی تشکر می کنم

درضمن وبسایتتون هم بسیار عالی و کاربردی است 

ویرایش شده توسط the-master
لینک به ارسال

برای سایت مپ بهتره از افزونه yoast seo استفاده کنید.

افزونه‌ی اضافی که برای سایت مپ نصب کردید رو حذف کنید.

در مورد Rss پست‌ها هم قالب شما احتمالا همچین لینکی تولید میکرده (خود صحیفه لینک Rss رو دسته‌ها در سایت نشون میده).

با resubmit کردن سایت مپ در کنسول گوگل و همچنین ریدایرکت کردن لینک‌های ۴۰۴ به پست‌های مرتبط یا صفحه اول سایت میتونه سایتتون رو موقعیت نرمال قرار بده.

در مورد قالبتون هم آنتی شلر سرورها نمیتونه شل و کدهای مخرب بعضی قالب‌ها رو شناسایی کنه؛ توصیه من اینه که از قالب اورجینال استفاده کنید اگرم مجبور همیشه بک‌اپ تهیه کنید تا در صورت بروز مشکل بتونید اطلاعاتتون رو بازیابی کنید.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

درود

من هم همچین مشکلی برام پیش اومده و قالب اختصاصی هم برام نوشتن.دقیقا همین مشکلی که اینجا مطرح شده برای من اتفاق افتاده.تو تگ های ایندکس شده و حتی لینک های ایندکس شده آدرس سایت به آخرش اضافه میشه.همین قالبی که استفاده میکنم روی سایت دیگه هم استفاده میکنم و همچین مشکلی نداره.میخواستم بپرسم تونستید مشکل رو حل کنید؟

چون من موضوع رو مطرح کردم و هیچ کدام از دوستان نتونستند راهنمایی کنند.از افزونه yoast هم استفاده می کنم.ممنون میشم اعلام نتیجه بفرمائید و در صورتی که نتیجه گرفتید راه حل رو بگید.ممنون.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...