رفتن به مطلب

راهنمایی در خرید بک لینک

پست های پیشنهاد شده

درود دوستان گرامی

می خواستم برای 3 وب سایت بک لینک بخرم که دوتاش مربوط به شرکت هاست یکیش برای خودم

وب سایت او در مورد مشاوره تلفنی برای دانشگاه هست

وب سایت دوم در مورد خدمات ساختمان و تخلیه چاه و فاضلاب

وب سایت سوم وب سایت خودم هست berroz.ir که در اون به نوعی ترکیبی از مطالب مختلف در اون هست.

ممنون میشم اساتید راهنمایی کنند.

لینک به ارسال

سلام و درود

یه راهنمای جامع در مورد بک لینک میزارم امیدوارم که استفاده بشه.

اول سعی کنید که بک لینک به مقدار زیاد نخرید.

تقلبی نخرید که اسپم میشید.

لیست سایت هایی که در اون ها قراره بک لینک براتون قرارداده بشه رو بگیرید و چک کنید که از قدرت دامنه ، قدرت صفحه و نمره ی اسپم خوبی برخوردار باشن.

نمره اسپم هرچی کمتر باشه بهتره!

لینک هایی که براتون قراره بزارن در یک صفحه ی پر از لینک نباشه! یعنی در کامنتا و امضاهای انجمن نباشه! در انجمن هایی که لینک های اون مخصوص اعضا نمایش داده میشه نباشه!

در وبسایت هایی که موضوعش با شما یکی نیست نباشه بهتره ( اگر باشه ضرر آنچنانی محسوب نمیشه ! )

سعی کنید بک لینک ها از سایت های ایرانی باشه

بک لینک ها ترجیحا فالو باشه مخصوصا شما که دارید خریداری می کنید.

موارد بیشتر از این تخصصی تر میشه مثل اینکه چگالی کلمه ی کلیدی شما رعایت بشه در اون صفحه ای که بک لینک شما هست.

اون سایت از نظر گوگل پنالتی نباشه و ....

تقریبا با رعایت کردن موارد بالا شما در حالت خیلی خیلی زیاد می تونید 30 لینک مفید بگیرید.بک لینک گیری خوبه اما به شرطی که همون قدر که بک لینک میگیرید لینک داخلی و لینک خروجی هم کار کرده باشید.

در نهایت توصیه می کنم رپورتاژ بگیرید.

لینک به ارسال

درود دوستان گرامی

ممنون میشم راهنمایی کنید که حداقل چطور یک سایت رو انتخاب کنم برای این موضوعات

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...