پویه

بک لینک گذاری در سایت

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من میخوام داخل سایتم بک لینک بزارم و بفروشم، منظورم همون تبلیغات متنیه.

اما دو تا سوال دارم.

1- این بک لینک ها باید follow باشند یا nofollow؟

2- برای گذاشتن تبلیغات متنی باید از افزونه استفاده کنم یا از کد؟

لطفا زودتر جواب بدین....

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

سوال 1 : بهتره nofollow باشه ولی بعضی موارد دیدم این مورد بین تبلیغ دهنده و گیرنده توافق میشه که خوب قیمت را جا به جا میکنه. علتش هم می توانید با یک جست و جو ساده پیدا کنید.

سوال 2 : بستگی به کارتون داره. معمولا افزونه نیاز نداره ولی ممکنه یه نفر بلد نباشه که خوب مجبوره برای درج تبلیغات در محل مورد نظر از افزونه استفاده کنه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، poyehcom گفته است :

سلام

من میخوام داخل سایتم بک لینک بزارم و بفروشم، منظورم همون تبلیغات متنیه.

اما دو تا سوال دارم.

1- این بک لینک ها باید follow باشند یا nofollow؟

2- برای گذاشتن تبلیغات متنی باید از افزونه استفاده کنم یا از کد؟

لطفا زودتر جواب بدین....

ممنون

1- برای سایت خودتون بهتره نوفالو باشن ولی می تونید فالو رو با یه قیمت بیشتر بدید بهشون.

2- مشخصا مربوط به قالبتون میشه و کد خیلی راحت تره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط leotech
      سلام.
      من میخوام فرای فروشگاه اینترنتی لئوتک بک لینک های مفید تهیه کنم، لطفا دوستانی که تجربه دارن بگن بیشتر کدوم نوع سایت ها برای اینکار بهتره.
    • توسط dreamsss2011
      درود و ضمن خسته نباشید خدمت دوستان گرامی و متخصص در سئو.
      یک چیزی ذهنم رو درگیر کرده، امروز با دو شرکت برای بک لینک گرفتن برای وب سایت های berroz.ir  و caspian98.com صحبت کردم و در چند سایت معتبر مقالاتی رو خوندم ولی متوجه یک موضوع نشدم.
      یکسری سایت ها هستند مبلغی رو پرداخت می کنیم و به صورت دائم سایت رو در لیست سایت های خودشون که مثلا اتوریتی بالایی دارند ثبت می کنند. و یکسری سایت های دیگه هستند که ماهیانه مبلغ می گیرند و با پرداخت نشدن مطلب اون لینک ها حذف میشن.
      حالا سوالی پیش میاد اینکه اگر مثلا ما برای چندین بک لینک با کیفیت ماهیانه مبلغی رو پرداخت کنیم و اگر بعد از 3 یا 5 ماه که بصورت مداوم این فرایند ادامه داشته، اقدام به توقف در پرداخت کنیم چه بلایی سر سئو سایت و جایگاهی که در کلمات کلیدی داشته میاد ؟
      و این منو برای خرید بک لینک های ثابت و ماهیانه مردد کرده، هرچند که رپورتاژ آگهی بهتره ولی فعلا قصد خرید بک لینک هست.
      ممنون میشم راهنمایی کنید.
    • توسط amintoudehzaeim
      سلام دوستان امیدوارم حال خوبی داشته باشید
      تو گوگل بنویسی بک لینک انواع فروش بک لینک با پلن ها مختلف قیمت ها مختلف هست اما برخی میگویند نخرید وبسایتتون پنالتی میشه آنهایی که میفروشند میگویند خیر اصلا همچین چیزی نداریم! حالا سوالم از متخصصین سئو این است چه کسی راست میگوید؟
      وبسایت کنونی من در حال حاضر دو عدد بک لینک دارد که اصلا این دو لینک فکر نمیکنم تاثیری داشته باشند.
      یک سایت موزیک دارم و بفرض میخوام برای سه کلمه [ دانلود آهنگ بی کلام ] بک لینک بگیرم. سوالم اینه چکار کنم از کجا بک لینک بگیرم واقعا آنهایی که میفروشند یا به سایت های موزیک باید التماس کنم که لینک سایت مرا بگذارند در سایتشان؟ 
    • توسط s.koohfar
      سلام.
      میخوام بدونم کوتاه کننده لینک برای ایجاد بک لینک چه داخل سایت(yegheroon.com) چه برای بک لینک در صفحات اجتماعی و غیره تاثیر مثبت داره با منفی؟
    • توسط dreamsss2011
      درود به دوستان گرامی
      امیدوارم حالتون خوب باشه
      من میخواستم برای این وب سایت خدماتی بک لینک بگیرم » caspian98.com حالا بعد از بررسی کلمات کلیدی مهم به دوتا سایت رسیدم »
      rankarank. com و statgaga. com ... این دو به یک آدرس مشابه ریدایرکت میشن ... میخواستم بدونم چطوری میشه از اینا بک لینک گرفت ؟ و اینکه برای این سایت خدماتی شما چه سایت هایی رو می تونید پیشنهاد بدید.
      از پاسخگویی شما سپاسگذارم.