• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
      بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
      بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
پویه

بک لینک گذاری در سایت

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من میخوام داخل سایتم بک لینک بزارم و بفروشم، منظورم همون تبلیغات متنیه.

اما دو تا سوال دارم.

1- این بک لینک ها باید follow باشند یا nofollow؟

2- برای گذاشتن تبلیغات متنی باید از افزونه استفاده کنم یا از کد؟

لطفا زودتر جواب بدین....

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

سوال 1 : بهتره nofollow باشه ولی بعضی موارد دیدم این مورد بین تبلیغ دهنده و گیرنده توافق میشه که خوب قیمت را جا به جا میکنه. علتش هم می توانید با یک جست و جو ساده پیدا کنید.

سوال 2 : بستگی به کارتون داره. معمولا افزونه نیاز نداره ولی ممکنه یه نفر بلد نباشه که خوب مجبوره برای درج تبلیغات در محل مورد نظر از افزونه استفاده کنه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، poyehcom گفته است :

سلام

من میخوام داخل سایتم بک لینک بزارم و بفروشم، منظورم همون تبلیغات متنیه.

اما دو تا سوال دارم.

1- این بک لینک ها باید follow باشند یا nofollow؟

2- برای گذاشتن تبلیغات متنی باید از افزونه استفاده کنم یا از کد؟

لطفا زودتر جواب بدین....

ممنون

1- برای سایت خودتون بهتره نوفالو باشن ولی می تونید فالو رو با یه قیمت بیشتر بدید بهشون.

2- مشخصا مربوط به قالبتون میشه و کد خیلی راحت تره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط s.koohfar
      سلام.
      میخوام بدونم کوتاه کننده لینک برای ایجاد بک لینک چه داخل سایت(yegheroon.com) چه برای بک لینک در صفحات اجتماعی و غیره تاثیر مثبت داره با منفی؟
    • توسط dreamsss2011
      درود به دوستان گرامی
      امیدوارم حالتون خوب باشه
      من میخواستم برای این وب سایت خدماتی بک لینک بگیرم » caspian98.com حالا بعد از بررسی کلمات کلیدی مهم به دوتا سایت رسیدم »
      rankarank. com و statgaga. com ... این دو به یک آدرس مشابه ریدایرکت میشن ... میخواستم بدونم چطوری میشه از اینا بک لینک گرفت ؟ و اینکه برای این سایت خدماتی شما چه سایت هایی رو می تونید پیشنهاد بدید.
      از پاسخگویی شما سپاسگذارم.
    • توسط kias
      با سلام نیاز مند یک بک لینک ساز هستیم که دوتا از سایت های رقبا رو بهش بدم دقیقا هرجا لینک گزاشتن اوناهم بزاره دقیقا همونجاها بدون تغییرات چیز اضافه هم نمیخواهم بک لینک هاشونم زیاده بالای هزار بک لینک هست دو سایت
      برای هر ۱۵۰ بک لینک قیمت بزارید زیر همین پست لطفا
      در ضمن هر بک لینکی و یا سایتی که عضو میشین برای ساخت بک لینک برای سه کلمه لینک میدین 
      یک کلمه ی ویزای شینگن
      دو کلمه ی وقت سفارت
      سه کلمه ی ویزای کانادا
      به عنوان مثال تو انجمن وردپرس فارسی عضو شدین که یک تاپیک بزنین و لینک بدین به سایتتون سه تاپیک باید بزنید و سه بار لینک بدین .
      لطفا زمان و قیمت را برای ۱۵۰ تا اول تایین کنید
      یعنی ۱۵۰ بک لینک اول  × (۳کلمه)   N قیمت  N زمان
    • توسط reza.th
      سلام دوستان یه سوال داشتم من حدودا ۳۰۰۰ تا بک لینک داشتم از دو سایت که زیره یه ماه اینا زدن پاکشون کردن 
      رو دو تا کلمه کلیدیم  امکان پنالتی داره ؟ چون دیگه در نتایج نمیاره 
      حالا اگه بک لینک مجدد از سایت های دیگه بگیرم برا اون دو کلمه درست میشه ؟ یا از پنالتی در نمیاد دیگه ؟؟‌

این بک لینک هامو من ۱ روز مونده قبل ایندکس سایت زدم اما کمتر از یه ماه پاک کردنشون 
      الان اکثر مطالب اینایی که زدم صفحه های ۱-۲-۳ هستن اما با دو تا کلمه کلیدیم اصلا نیستم کلا 
    • توسط دیتا قارچ
      من بک لینک های سایتم را از کنسول گوگل استخراج کردم خواستم بپرسم که با توجه به فایل ضمیمه 
      1)    تعداد بک لینک هایی که گوگل برای این سایت شناخته چند تاست عدد 17227 صحیح است یا فرم اکسل چون اکسل 4996  صفحه بود کدام درسته
      2)     طبق عکس های پیوست مثلا از سایت ملت وردپس حدود ۲۳۰۰ بک لینک زده (البته اگر درست متوجه شده باشم) ولی تو اکسلی دانلودکردم ۱۹۹ تا بود یعنی چرا آمار اکسل و صفحه ضمیمه باهم همخوانی ندارد؟
      3)     خیلی از صفحاتی که داخل اکسل هست مثلا همین سایت ملت وردپرس چنین صفحه هایی وجود نداره یعنی مثلا من حداکثر در ده تا بیست صفحه این سایت کامنت گذاشته باشم پس این بقیه صفحات چی هستند چطور اضافه شده اند به بک لینک ها در حالیکه اصلا این صفحات وجود ندارند؟
      4)     ایا بهتره کل دامین را disavow کنیم یا یکی یکی تک تک‌ صفحات را ببینیم یا از همان روش که شما فرمودید برویم من از روش شما اقدام کردم باشه

4996.xlsx