mahdiar

افزودن قابلیت آپلود به کامنت ها بدون افزونه

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من می خوام یک فیلد آپلود به کامنت ها اضافه کنم بدون استفاده از افزونه . سرچ کردم ولی مطلب خوبی پیدا نکردم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظرم بهترین راه اینه که شما افزونه زیر را دانلود کنید و کد های اون را بررسی کنید:

https://wordpress.org/plugins/comment-attachment/

چون اینجور موارد کمیاب هست و اگر هم کسی بداند درست راهنمایی نخواهد کرد. من هم خودم چند مورد بود می خواستم در اخر رفتم سراغ بررسی کد های افزونه و از اونجا جواب گرفتم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط M a H D i
      باسلام

برای اینکه فیلد سایت رو از قسمت کامنت گذاری برداریم چه افزونه ای پیشنهاد میشه؟
      اگر افزونه کاملی میشناسید که مثلا فیلدی رو برمیداره یا اضافه میکنه لطفا معرفی کنید.

یک افزونه پیدا کردم اما 2 سال از آپدیتش میگذره:
      https://wordpress.org/plugins/remove-fields/
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی برای اینکه بخش کامنت ها یا دیدگا ها برای هر پست در وردپرس رو به صورت دلخواه استایل بدیم چه روشی وجود داره؟
      با تشکر و سپاس

نمیخوام به حالت پیشفرض زیر باشه:

• توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی ، برای هر کدوم از پست ها سه تا دکمه تعریف کردم که در تصویر مشاهده میکنید. آیا تابعی وجود داره که این دکمه ها رو داینامیک کنه؟
      با تشکر و سپاس

• توسط abolfazl20000
      سلام
      بنده یه سایتی دارم که میخوام در بعضی قسمتاش فایل بفروشم. در بعضی قسمتاشم یه سری کاتالوگ میخوام واسه دانلود عموم بزارم. مشکلی که هست اینه که اگه بخوام اینو داخل هاست خودم مستقیم واسه دانلود بزارم زیاد میشه حجمش. آیا روشی هست که بشه جایی فضایی اختصاص داد که وقتی کسی دانلود رو میزنه به سایت دیگه ای مثل 4share و اینا نره و مستقیما دانلود شه.