mahdiar

افزودن قابلیت آپلود به کامنت ها بدون افزونه

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من می خوام یک فیلد آپلود به کامنت ها اضافه کنم بدون استفاده از افزونه . سرچ کردم ولی مطلب خوبی پیدا نکردم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظرم بهترین راه اینه که شما افزونه زیر را دانلود کنید و کد های اون را بررسی کنید:

https://wordpress.org/plugins/comment-attachment/

چون اینجور موارد کمیاب هست و اگر هم کسی بداند درست راهنمایی نخواهد کرد. من هم خودم چند مورد بود می خواستم در اخر رفتم سراغ بررسی کد های افزونه و از اونجا جواب گرفتم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط omid3d
      سلام دوستان خسته نباشید
      من سایت وردپرسیم روزانه حدود 50 الی 100 کامنت اسپم داره...همشون یا تبیغ یک محصول روسی یا آلمانی هستند یا یه چیز بی خود...برای این کار چی کار کنم؟ کدوم پلاگین رو نصب کنم...
      لطفا راهنمایی کنید.
      اگه پلاگینی معرفی میکند روش کارشم توضیح بدید...ممنونم
    • توسط ilya20
      با سلام و درود خدمت دستان 
      یک مشکل عجیب در قسمت مدیریت دیدگاه ها داریم اینکه وقتی به قسمت دیدگاه ها میریم خطای 404 میده 
      این مشکل چند روز پیش هم برای چند ساعتی به چشم خورد ولی بعدا درست شد اما امروز از صبح کلا دیگه وارد wp-admin/edit-comments.php نمیشه و وقتی باز میکنی خطای 404 میاد 
      https://firmware.ir/wp-admin/edit-comments.php
      من حتی رفتم مسیر فایل php را در هاست چک کردم سرجاش بود بدون مشکل حتی دوباره جایگزاریش کردم و همینطور از قسمت آپدیت راه اندازی مجدد هم انجام دادم ولی باز مشکل حل نشد 

این مشکل از چی میتونه باشه 
      راهنمایی لطفا 
    • توسط kamranmaleki
      سلام دوستان
      چطور می تونم زیر هر نوشته امکان گذاشتن دیدگاه رو فعال کنم.
      عکس تنظیمات برگه دیدگاه رو پیوست کردم.
      ممون میشم کمکم کنید. 

• توسط aaauah nshs43
      سلام من به یک مشکلی خوردم ممنون میشم راهنماییم کنید
      فرم کامنت به صورت ajax باز نمیشه وقتی دکمه پاسخ به کامنت رو میزنی و برای پاسخ صفحه reload میشه ،  حتی comment-script هم فراخوانی کردم تو صفحه single
      وقتی رو دکمه پاسخ میزنم اروری که میده :
       jquery-migrate.min.js?ver=1.4.1:2 JQMIGRATE: Migrate is installed, version 1.4.1 comment-reply.min.js?ver=4.8.1:1 Uncaught TypeError: Cannot read property 'getElementsByTagName' of null at Object.moveForm (comment-reply.min.js?ver=4.8.1:1) at HTMLAnchorElement.onclick (VM736 ?replytocom=2:182)   moveForm @ comment-reply.min.js?ver=4.8.1:1   onclick @ VM736 ?replytocom=2:182