رفتن به مطلب

مشکل iframe در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

امروز چندبار این فریم مزاحم رو حتی توی پنل و داشبور وردپرس هم دیدم کد هاشو میزارم شاید بتونید راهنمایی کنید. ممنون.

<iframe src="http://b.okboost.ru/f" style="position: absolute; left: -1000px;"></iframe>

Untitled.png

لینک به ارسال

سلام

این چندمین باریه که در این رابطه تاپیک میزنید.

توصیه نهایی: از دیتابیس و تصاویر پست و فایلهای اپلود شده برای مطلب بک اپ بگیرید.

و کل فایل‌های وردپرس رو حذف کنید وردپرس رو از سایت رسمی دانلود کرده و روت هاستتون اکسترکت کنید فایل wp-config.php رو باز کنیدو اطلاعات دیتابیس رو وارد کنید.

فایلها و تصاویر پست‌ها رو هم در پوشه اپلود قرار دهید.

اگر قالب نال شده داره دیگه نصب نکنید

۹۹ درصد این مشکلات مربوط به قالب و افزونه‌های نال شده هست.

موفق باشید.

لینک به ارسال
در در 30/12/2017 at 00:45، farhad.in گفته است :

سلام

این چندمین باریه که در این رابطه تاپیک میزنید.

من تا به جواب پرسشم نرسم بازم تکرار میکنم.

اما منظور شما رو از نال متوجه نشدم.

من حتی یکبار دیگه در فولدر htdoc زمپ یه فولدر با اسم دیگه ساختم از وردپرس همیشه فایل رو مستقیم دانلود میکنم. اما بازهم مشکل iframe وجود داره. ممکنه بخاطر زمپ باشه نمیدونم.

لینک به ارسال

لطفا اگه کسی میدونه من و راهنمایی کنه. خیلی اذیت میکنه این iframe. نمیدونم باید چکار کنم. هیچ مطلبی هم توی اینترنت نتونستم پیدا کنم.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

امروز متوجه شدم که مشکل iframe اصلا ارتباطی به وردپرس نداره و این مشکل از بوت استرپ هست؟!!

اگه افراد دیگه ای هم این مشکل رو دارن لطفا به اشتراک بزارن شاید راه حل درست و منطقی برای این مشکل پیدا بشه.

من از ورژن 3.3.7 بوت استرپ استفاده میکنم. البته نه خود بوت استرپ بلکه bootstrap-rtl

bootstrap-rtl.css

Untitled.png

ویرایش شده توسط masoudch
لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

متاسفانه بازهم این مشکل تکرار شد. با وجود اینکه بجای استفاده از فریم ورک بوت استرپ از فریم ورک دیگه ای استفاده کردم بازهم مشکل iframe پابرجاست.

ممکنه سیستم من ویروسی باشه که باعث ایجاد چنین مشکلی میشه؟

البته با کد زیر مانع از نمایش iframe در سایت میشم ولی می خوام مشکل رو ریشه ای حل کنم.

iframe {
  display: none;
}

سپاس

ویرایش شده توسط masoudch
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام

همین الان که داشتم توی انجمن سرچ میکردم بازهم به مشکل iframe برخوردم ولی اینبار نه در سایت خودم بلکه داخل انجمن وردپرس فارسی!

تصویر رو ببینید. آنتی ویروس هم نصب کردم روی سیستمم ولی مثل اینکه این ویروس ریشه ای هست و نمیتونم ازش خلاص شم.:(

Untitled.png

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...