Ratinum

مشکل در افزونه Yoast SEO

3 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام، بنده یکی وب سایت در زمینه فروش دستگاه های تصفیه آب خانگی دارم. (ratinfilter.com) و از افزونه ی Yoast SEO استفاده می کنم. داخل کنترل پنل این افزونه خطای زیر ظاهر شده:

"ممکن است افزونه Google XML Sitemaps زمانی که همزمان با افزونه Yoast SEO فعال می شود مشکلاتی را بوجود آورد.

هر دوی Yoast SEO و Google XML Sitemaps می توانند نقشۀ سایت XML بسازند. داشتن دوتا نقشۀ سایت چندان مفید نیست و حتی می‌تواند سرعت سایت شما را پایین بیاورند."

زیرشم یه دکمه داره که نوشته " پیکر بندی Yoast SEO تنظیمات XML نقشه سایت"

وقتی روی دکمه کلیک می کنم خطای زیر ظاهر میشه:

" متاسفانه شما اجازه‌ی بازدید از این صفحه را ندارید. "

مشکل از کجاست، ممنون میشم راهنمایی کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، Ratinum گفته است :

با سلام، بنده یکی وب سایت در زمینه فروش دستگاه های تصفیه آب خانگی دارم. (ratinfilter.com) و از افزونه ی Yoast SEO استفاده می کنم. داخل کنترل پنل این افزونه خطای زیر ظاهر شده:

"ممکن است افزونه Google XML Sitemaps زمانی که همزمان با افزونه Yoast SEO فعال می شود مشکلاتی را بوجود آورد.

هر دوی Yoast SEO و Google XML Sitemaps می توانند نقشۀ سایت XML بسازند. داشتن دوتا نقشۀ سایت چندان مفید نیست و حتی می‌تواند سرعت سایت شما را پایین بیاورند."

زیرشم یه دکمه داره که نوشته " پیکر بندی Yoast SEO تنظیمات XML نقشه سایت"

وقتی روی دکمه کلیک می کنم خطای زیر ظاهر میشه:

" متاسفانه شما اجازه‌ی بازدید از این صفحه را ندارید. "

مشکل از کجاست، ممنون میشم راهنمایی کنید.

باسلام

اگر با اکانت اصلی ادمین وارد میشین افزونه google sitemap رو غیرفعال کنید ، سپس در یواست نقشه xml برید ،  تولید نقشه رو غیرفعال کنید که تولید نکنه ، بعد مجدد google sitemap رو فعال کنید . 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام افزونه google sitemap غیر فعال کن چون خود افزونه yoast این خاصیت داره که نقشه سایت معرفی کنه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Borzou
      سلام دوستان
      من حدود 1 ماهه که قالب سایتم رو تغییر دادم و این مشکل برام پیش اومده و عنوان سایتم هم در اول و هم در آخر جستجوهای گوگل نمایش داده میشه در صورتی که من عنوان سایت گذاشتم قسمت آخر.
      @Morteza
      @mehran-b
      چطور میشه این مسئله رو حل کرد؟  تنظیمات yoast  رو تنظیم کردم و مشکلی نداشت. تصویر پیوست شده.
      سایت First90day.ir
      تنظیمات نوشته ها و برگه ها هردو به صورت زیر تنظیم شده. اما مطابق تصویر ی که پیوست کردم نمایش میده.
      مشکل از کجاست؟

• توسط میلاد صادقی
      سلام دوستان
      یک سایت هست که حدودا دو ماه راه اندازی کردم (برای سئو سایت از yoast استفاده کردم) ولی  کلمات کلیدی که انتخاب کردم و در سایت گذاشتم گوگل اصلا نشون نمیده و حتی از سایت هایی که سئو سایت بررسی می کنن استفاده کردم چیزی نشون داده نمی شه .
      میخواستم بدونم مشکل از چی هست ؟

• توسط mrd
      با سلام و خسته نباشید.
      دوستان افزونه yoast من آنالیز سئوش از کار افتاده و هم در نوشتن مقاله ،هم در نوشتم محصول جدید،هم در ویرایش محصولات،ولی انالیز خونایی فعال میباشد.
      در ضمن در صفحه کل محصولات هم هنره خوانایی هست ولی آنالیز سئو نمرش وجود ندارد.
      لازم بذکر است این افزونه را پاک کردم و دوبازه هم نصب کردم بازهم اوکی نشده.ممنون میشم راهماییم کنید
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی من میخوام وب سایت من در نتایج جستجوی گوگل به شکل تصویر زیر نمایش داده بشه ولی نه میدونم چیه و نه میدونم چطور میتونم از این امکان گوگل استفاده کنم.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

• توسط sydvza
      باسلام من 9 خطا دارم در سایت مپم و ایندکسم رو 400 قفل کرده وبسایتم جهت مشاهده
      https://dackeh.com
      لطفا کمکم کنید.