رفتن به مطلب

لینک به سایتهای دیگه، درست یا اشتباه!

پست های پیشنهاد شده

با سلام،
در یک سری مقالات گفته شده که دادن لینک به سایتهای دیگه باعث افت رتبه سایت میشه، از طرفی تو یکی دو مقاله هم خوندم که ندادن لینک هم خودش باعث صدمه دیدن رتبه میشه! ممکنه توضیح بدید لینک به سایتهای دیگه کار درستیه یا خیر؟! منظورم لینکهایی هست که در پستها ارسال میشه. من خودم گاهی اوقات بعضی مطالب رو از سایتهای دیگه کپی میکنم و در آخر اون مطلب آدرس منبع رو میزنم ولی به صورت لینک قرارش نمیدم. این کاری که میکنم درسته؟
یکی هم اینکه بعضی کاربرا که در نظرات لینک میذارن چطور؟ بعضیا تو قسمت آدرس سایت فرم نظرات لینک سایت خودشون رو میذارن بعضیا هم بین کامنتشون لینک سایت دیگه، اینا رو چی باید حذف کرد یا موندنشون آسیبی به رتبه سایت نمیزنه؟

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

اگر از مطالب دیگران استفاده میکنه حتی بخشی از اون مطالب باید لینک اون صفحه رو قرار بدید وگرنه گوگل به عنوان کپی کننده شناسایی میکنه سایت شما رو.

دادن لینک متفرقه به سایت‌های دیگه هم در صورتی که بصورت nofollow باشه و افراط نشه مشکلی ندارد.

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، MindMaster گفته است :

با سلام،
در یک سری مقالات گفته شده که دادن لینک به سایتهای دیگه باعث افت رتبه سایت میشه، از طرفی تو یکی دو مقاله هم خوندم که ندادن لینک هم خودش باعث صدمه دیدن رتبه میشه! ممکنه توضیح بدید لینک به سایتهای دیگه کار درستیه یا خیر؟! منظورم لینکهایی هست که در پستها ارسال میشه. من خودم گاهی اوقات بعضی مطالب رو از سایتهای دیگه کپی میکنم و در آخر اون مطلب آدرس منبع رو میزنم ولی به صورت لینک قرارش نمیدم. این کاری که میکنم درسته؟
یکی هم اینکه بعضی کاربرا که در نظرات لینک میذارن چطور؟ بعضیا تو قسمت آدرس سایت فرم نظرات لینک سایت خودشون رو میذارن بعضیا هم بین کامنتشون لینک سایت دیگه، اینا رو چی باید حذف کرد یا موندنشون آسیبی به رتبه سایت نمیزنه؟

با تشکر

سلام

دادن لینک به سایت های دیگه اشکالی نداره به شرطی که نوفالو باشه

کسانی که در نظرات لینک میدن در اصل به سایت خودشون دارن صدمه می زنن چون این نوع لینک ها اسپم هست

شما نظراتشون رو ویرایش کنید و لینک سایتشون رو بردارید و بهشون بگید سلام افای زرنگ!

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 4 ساعت قبل، farhad.in گفته است :

سلام

اگر از مطالب دیگران استفاده میکنه حتی بخشی از اون مطالب باید لینک اون صفحه رو قرار بدید وگرنه گوگل به عنوان کپی کننده شناسایی میکنه سایت شما رو.

دادن لینک متفرقه به سایت‌های دیگه هم در صورتی که بصورت nofollow باشه و افراط نشه مشکلی ندارد.

اگه لینک مطلب رو به صورت نوفالو بذاریم، گوگل به عنوان اشاره به منبع در نظر میگیره یا حتما باید به صورت لینک فالو باشه؟ ببخشید این نوفالو رو هم بپرسم تا مطمئن شم درکم از نوفالو درسته، نوفالو یعنی دارای لینک نیست و با کلیک روی آدرس به هیچ سایتی منتقل نمیشه درسته؟

ویرایش شده توسط MindMaster
لینک به ارسال
در 26 دقیقه قبل، MVahedi گفته است :

سلام

دادن لینک به سایت های دیگه اشکالی نداره به شرطی که نوفالو باشه

کسانی که در نظرات لینک میدن در اصل به سایت خودشون دارن صدمه می زنن چون این نوع لینک ها اسپم هست

شما نظراتشون رو ویرایش کنید و لینک سایتشون رو بردارید و بهشون بگید سلام افای زرنگ!

جدا لینک در بخش نظرات اسپم در نظر گرفته میشه؟! نمیدونستم!
من یه پلاگین برای کنترل لینکها نصب کردم، که همه لینکهای سایت رو میاره، حتی نظرات رو، با این پلاگین، لینک سایتشون رو میشکنم. :)

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، MindMaster گفته است :

اگه لینک مطلب رو به صورت نوفالو بذاریم، گوگل به عنوان اشاره به منبع در نظر میگیره یا حتما باید به صورت لینک فالو باشه؟ ببخشید این نوفالو رو هم بپرسم تا مطمئن شم درکم از نوفالو درسته، نوفالو یعنی دارای لینک نیست و با کلیک روی آدرس به هیچ سایتی منتقل نمیشه درسته؟

نوفالو یعنی این که شما به موتورهای جست و جوگر میگید که این لینک رو در محاسبه ی پچ رنک شما قرار ندهند و دنبال نکنند.

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، MVahedi گفته است :

نوفالو یعنی این که شما به موتورهای جست و جوگر میگید که این لینک رو در محاسبه ی پچ رنک شما قرار ندهند و دنبال نکنند.

آها یعنی میشه به صورت لینک هم قرار داد ولی باید اونا رو نوفالو بکنیم!
روش نوفالو کردن رو هم میشه بگید.

ممنون از شما و آقا فرهاد بابت راهنماییهای خوبتون

لینک به ارسال
در 53 دقیقه قبل، MindMaster گفته است :

آها یعنی میشه به صورت لینک هم قرار داد ولی باید اونا رو نوفالو بکنیم!
روش نوفالو کردن رو هم میشه بگید.

ممنون از شما و آقا فرهاد بابت راهنماییهای خوبتون

آره همینطور که لینک میزارید یه پروپرتی قرار بدید :

rel="nofollow"

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...