رفتن به مطلب

حذف مشخصه type در تگ های style و script

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من قالبم رو در w3c بررسی کردم و برای مشخصه type در تگ های style , script از قالب ایراد میگیره. با وجود اینکه من از wp_enqueue استفاده میکنم در فایل functions.php چطوری میتونم این مشکل رو برطرف کنم.

ممنون

لینک به ارسال

باید قالبتون رو ببینم

در صورتی که w3c رو قبول ندارم کلا و ممکنه خطاهای بیخود و بی مورد زیاد بگیره

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، masoudch گفته است :

سلام دوستان

من قالبم رو در w3c بررسی کردم و برای مشخصه type در تگ های style , script از قالب ایراد میگیره. با وجود اینکه من از wp_enqueue استفاده میکنم در فایل functions.php چطوری میتونم این مشکل رو برطرف کنم.

ممنون

باسلام

خطاهای بیخود زیاد میگیره! هنوز نتونستن آنالیز رو به استاندارد برسونن 

لینک به ارسال

سلام دوستان

منظورم اینه که با استاندارد html5 دیگه از مشخصه type نباید در تگ های style و script استفاده کرد. این w3c هم درست میگه و البته فقط هشدار داده و خطا به حساب نیاورده. اما اگه فایل استاتیک باشه میتونم از مشخصه type در تگ هایی که گفتم استفاده نکنم ولی زمانی که با wp_enqueue استفاده میکنم دیگه نمیشه.

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

سلام و درود

تگ style رو چطوری با تابع wp_enqueue_style ایجاد میکنید؟

سلام

wp_enqueue_style('stylename', get_template_directory_uri() . '/assets/css/stylename.css', array(), '1.0.0');

لینک به ارسال
در هم اکنون، masoudch گفته است :

wp_enqueue_style('stylename', get_template_directory_uri() . '/assets/css/stylename.css', array(), '1.0.0');

درود مجدد

این تابع تگ link ایجاد میکنه و در تگ لینک هم اتریبیوت type مجاز هست.

صرفا برای تگ style و تگ script بدون src (اسکریپت اینلاین) اتریبیوت type مجاز نیست.

لینک به ارسال
در هم اکنون، mehran-b گفته است :

درود مجدد

این تابع تگ link ایجاد میکنه و در تگ لینک هم اتریبیوت type مجاز هست.

صرفا برای تگ style و تگ script بدون src (اسکریپت اینلاین) اتریبیوت type مجاز نیست.

سپاس

پس چیکار کنم از چه تابعی استفاده کنم که تگ استایل رو ایجاد کنم و بطور کلی این مشکل رو چطوری حل کنم. میخوام صد در صد ولید باشه قالبم.

لینک به ارسال
در هم اکنون، masoudch گفته است :

سپاس

پس چیکار کنم از چه تابعی استفاده کنم که تگ استایل رو ایجاد کنم و بطور کلی این مشکل رو چطوری حل کنم. میخوام صد در صد ولید باشه قالبم.

وردپرس در حال حاضر با توابع موجودش توانایی ایجاد تگ style و script این لاین رو نداره.

میتونید از اکشن wp_head در فایل functions.php قالبتون استفاده کنید:

add_action('wp_head', function() { ?>
	<style>Your Style</style>
	<script>Your Script</script>
<?php });

موفق باشید

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

میتونید از اکشن wp_head در فایل functions.php قالبتون استفاده کنید

یه پرسش دیگه هم دارم. اینکه وقتی من با استفاده از تابع wp_enqueue_style فایل های استایلم رو به قالب اضافه میکنم. و این تابع تگ link رو ایجاد میکنه. پس نباید توی قالب من اصلا تگ style وجود داشته باشه حتی تگ script چونکه فایل های اسکریپتی هم با همین تابع ایجاد میکنم. wp_enqueue_script ؟

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، masoudch گفته است :

یه پرسش دیگه هم دارم. اینکه وقتی من با استفاده از تابع wp_enqueue_style فایل های استایلم رو به قالب اضافه میکنم. و این تابع تگ link رو ایجاد میکنه. پس نباید توی قالب من اصلا تگ style وجود داشته باشه حتی تگ script چونکه فایل های اسکریپتی هم با همین تابع ایجاد میکنم. wp_enqueue_script ؟

تابع wp_enqueue_script تگ script دارای src ایجاد میکنه یعنی تگ script هست ولی این لاین نیست از یه سورسی لود میشه اسکریپتش که توی این حالت type براش مجازه.

در مورد تگ style هم ممکنه پلاگین ها به روشی که گفتم تگ style رو به اکشن wp_head قلاب کرده باشند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...