logomaster

استخدام نویسنده (وبسایت لوگومستر)

5 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام 

دوستان ؛

بنده و مدیر وبسایت گاها پست منتشر میکنیم ، اما به یک نویسنده ثابت که حداقل در روز یک پست منتشر کنه نیاز داریم . (درحال حاضر برای دریافت بازخورد ، فقط یک نویسنده)

حقوق نویسنده :

به صورت ماهانه پرداخت میشود و به ازای هر پست با شرایط زیر (3000 تومان)

شرایط نویسنده :

1- فعالیت وبسایت در زمینه طراحی برند ، هویت بصری و گرافیک هست ، بنابراین برای کیفیت پست های ارسالی قاعدتا باید به طراحی و گرافیک تا حدودی تسلط داشته باشید

2- آشنایی کافی با نرم افزار فتوشاپ . (جهت ویرایش ساده و جزئی تصاویر پست ها) .

3- تسلط کافی به زبان انگلیسی (جهت ترجمه مطالب از وبسایت ها خارجی)

شرایط پست های ارسالی :

1- تعداد کلمات بین 350 تا 500 یا بیشتر . (از ، با ، در ، به ، جز کلمات محسوب نمی شود)

2- هرگز از بیان محاوره ای استفاده نشود . به عنوان مثال به جای (نظرتون در مورد این مطلب چیه ؟) از (نظر شما درمورد این مطلب چیست؟) استفاده شود.

3- تصویر شاخص پست ها رو خود ما بعد از انتشار اضافه میکنیم (ما بروزرسانی میکنیم). اما در ابتدای هر پست قبل از شروع مطلب ، باید از تصاویر مرتبط با موضوع پست استفاده کنید (تصاویر هرگز کپی نباشد و در زیر هر تصویر ترجیحا نام logomaster.ir قرار داده شود) . همچنین در بین پاراگراف ها در صورت امکان و ترجیحا از تصاویر مرتبط استفاده شود. یک نمونه از پست با کیفیت قابل قبول از نظر تصاویر و نگارش goo.gl/KteWjA

4- مطالب باید کاملا اختصاصی ، دارای محتوای خوب و مناسب باشد . حتی یک خط کپی برداری (پایان همکاری) .  

5- مطالب یا کاملا اختصاصی و از دانش شخصی شما باشد و یا ترجمه از وبسایت های خارجی

6- بیان روان و قابل فهم. (جمله بندی صحیح)

7- پاراگراف بندی مناسب که باعث خستگی چشم نشود 

8- حدود 70 پست در سایت منتشر شده که تقریبا 20 پست آن آموزشی ست . پست های ارسالی شما نباید مشابه پست های قبل باشد

9- برچسب ها باید کاملا مرتبط و حداکثر 7 برچسب برای هر پست باشد.

10- عناوین باید بصورت بولد (ضخیم) و با تگ h3 باشد

تصاویری که در پست ها استفاده میکنید نیاز به هیچ افکت و تغییر خاصی ندارد و فقط به یک تغییرات ساده و جزئی نیاز داره (مانند لینکی که در بالا میبینید) بنابراین کار سختی پیش رو ندارید و انتشار "یک پست" در روز نیز برای ما قابل پذیرش خواهد بود.

لطفا جهت همکاری فقط و فقط با اطلاعات تماس زیر در ارتباط باشید (نه پاسخ به این تیکت و ارسال پیام خصوصی)

ویرایش شده در توسط مهدی
حذف اطلاعات کاربری
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان برای هر پست با شرایط بالا مبلغ 6000 تومان درنظر گرفته میشه. لطفا اگر دوستی تمایل به همکاری داره ، تماس بگیره . ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام. دوست عزیز قیمتی که شما دادید خیلی پایین هستش و اگه شما محتوای باکیفیت بالا می خواهید که تمام اصول سئو رعایت بشه باید قیمتتون رو بیشتر کنید. 

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 7/28/2018 at 15:34، abolfazlbozorgi گفته است :

با سلام. دوست عزیز قیمتی که شما دادید خیلی پایین هستش و اگه شما محتوای باکیفیت بالا می خواهید که تمام اصول سئو رعایت بشه باید قیمتتون رو بیشتر کنید. 

دقیقا همین هست با این چیز هایی که میگید کمتر از 30هزار تومان ارزش همکاری ندارد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله درسته!!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mahor
      با سلام
      بنده یك سایت آموزشی فروشگاهی موسیقی دارم 
      Mahor.net
      در بعضی قسمت ها دچار مشكل هستم
      1.مثلا وسط اوردن فهرست
      2.یا لوگو قرار دادن برای بی بی پرس و تغییرات انجمن
      3.اوردن فروشگاه به صفحه اول و ...
      4.گرفتن ای نماد
      یا ...
      باید توی كد نویسی كاملا وارد باشه
      و هر مشكلی رو كه برطرف كنه به مقدار اهمیت از 15 تا 30 هزارتومان دریافت خواهد كرد .

به یك نویسنده هم نیاز داریم كه برای هر پست با كیفیت بدون كپی با سئو سبز با كلمات بیش از 350 كلمه و ... 8 هزارتومان دریافت خواهد كرد .
      البته مطلب تخصصی در مورد كلیات موسیقی (رفع استرس در اجرا ، اصطلاحات كاربردی موسیقی ، سازشناسی یا ...) یا مطالب ترجه ای در زمینه هارمونیكا (سازدهنی) نی انبان و ...

• توسط س4م4ن

استخدام برنامه نویس برای تکمیل سایتی مشابه ویدیو بلاگ. 
      شامل کتگوری و سابکتگوری هایی که در هر کدام ویدیوهای مربوط به آن بخش به نمایش در می آید.
      همچنین مدیریت نمایش آگهی مورد نیاز است.
      قالب های گرافیکی صفحه اول و صفحه هر کتگوری و صفحه نمایش ویدیو قبلا به طور کامل طراحی و ساخته شده و نیاز به طراحی گرافیکی نیست و فقط تبدیل به وردپرس مورد نیاز است.
      زمان کم است و باید سریع انجام بشه.
      در صورت تمایل به گفتگو درباره جزییات لطفا با من تماس بگیرید

با تشکر
    • توسط liam
      سلام به دوستان عزیز
      بنده مدیر وبسایت حبابیت هستم و به تازگی وبسایتی رو با موضوع مجله وردپرس و فروش محصولات دیجیتال طراحی کردم
      اما به تنهایی نمیتونم وبسایت رو به اون چیزی که میخوام برسونم و نیاز به یه تیم دارم که از شما تقاضا دارم در صورتی که با یکی از موارد زیر آشنا هستید درخواستتونو ارسال کنید
      1- کار با وردپرس و حل مشکلات وردپرسی
      2- فتوشاپ
      3- html5 & css3
      4- تولید محتوا
      استخدام مطمئنن شرایطی خواهد داشت که در صورت ثبت درخواست برای شما ارسال خواهد شد
      لطفا برای همکاری و تشکیل یک تیم موفق از طریق آدرس زیر درخواستتونو ارسال کنید ، ممنون 
      https://bit.ly/2ORJbWF
    • توسط kiancivil
      با سلام، 
      به دنبال نویسنده حرفه ای و با تجربه برای وبسایتم می گردم که در موضوع مربوط به رشته عمران و معماری فعالیت مطلب نویسی داشته است و می تونه پست هایی با آمارهای بالا برام بنویسه. در ازای پست های آمار دار، پول خوبی بهش می دم... اینم وبسایتم : www.kiancivil.com 
      کسانی که مایل به همکاری هستن، پیام بدن. یا در وبسایتم در قسمت نظرات بنویسند خودم باهاشون تماس بگیرم.