رفتن به مطلب

تغییر تنظیمات وردپرس از بدون www به www

پست های پیشنهاد شده

درود

من موقع نصب وردپرس آدرس سایت رو بدون www زدم و الان تو تنظیمات که میرم هر دو کادر ادرس بدون www هست و این مشکلی پیش میاره اونم این هست که موقع fetch as google  با مشکل ریدایرکت مواجه میشم و میرم تنطیمات و آدرس رو با www وارد می کنم و تنظیمات رو ذخیره میکنم مشکلی ریدایرکت حل میشه.میخواستم از دوستان بپرسم اگر تو تنظیمات آدرس رو با www وارد کنم ، بعد از خروج از پنل مدیریت هنگام ورود با مشکل مواجه نخواهم شد؟الان هم کلی مطلب روی سایت هست نمیخوام با مشکلی مواجه بشم.

چون تو بعضی جاها خوندم که ایجاد مشکل میکنه این مورد.ممنون میشم دوستانی که در این زمینه تجربه دارند راهنمایی کنند.

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، cloner1390 گفته است :

درود

من موقع نصب وردپرس آدرس سایت رو بدون www زدم و الان تو تنظیمات که میرم هر دو کادر ادرس بدون www هست و این مشکلی پیش میاره اونم این هست که موقع fetch as google  با مشکل ریدایرکت مواجه میشم و میرم تنطیمات و آدرس رو با www وارد می کنم و تنظیمات رو ذخیره میکنم مشکلی ریدایرکت حل میشه.میخواستم از دوستان بپرسم اگر تو تنظیمات آدرس رو با www وارد کنم ، بعد از خروج از پنل مدیریت هنگام ورود با مشکل مواجه نخواهم شد؟الان هم کلی مطلب روی سایت هست نمیخوام با مشکلی مواجه بشم.

چون تو بعضی جاها خوندم که ایجاد مشکل میکنه این مورد.ممنون میشم دوستانی که در این زمینه تجربه دارند راهنمایی کنند.

باسلام

کجا چنین چیزی خوندین! خیر هیچ مشکلی پیش نمیاد و صفحه ورود شما با آدرس قبلی در دسترس خواهد بود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...