• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
farza2535

نصب ویندوز جدید و ریکاوری وردپرس

8 پست در این موضوع قرار دارد

باسلام
من روی کامپیوترم وردپرس را روی لوکال هاست ومپ نصب کرده بودم و یک سایت با محتویات و افزونه ای مختلف طراحی کرده بودم. متاسفانه کامپیوترم مشکلدار شد و مجبور به تعویض ویندوز شدم.(ویندوز7) فقط یک فایل به نام ومپ روی درایو کپی دارم که  فایلهای سایتم هست. راهی هست بتونم سایت رو بازیابی کنم؟ دوباره روی لوکال جدید؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر این فایل رو دارید قطعا دیتابیس رو هم دارید

پس کافیه یه وردپرس نصب کنید و با همون دیتابیس قبلی که در phpmyadmin هست بالا بیاریدش

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سپاسگزار از پاسختون. من wamp server  را هم مجدد نصب کردم. دقیقا باید چه انجام بدم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1/7/2018 at 18:38، farza2535 گفته است :

سپاسگزار از پاسختون. من wamp server  را هم مجدد نصب کردم. دقیقا باید چه انجام بدم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

شما به phpmyadmin برید

و ببینید که اون دیتابیس مربوط به وبسایتی که مدنظرتون هست رو دارید یا خیر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

خب اگر دیتابیس قبلی حذف شده نیاز به نصب مجدد وردپرس هست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام. من وردپرس جدید هم نصب کردم. اما سایت قبلی رو نمیتوانم بالا بیارم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وردپرس جدید نصب کردید، افزونه ها، پوسته رو باید دوباره نصب و فعال کنید، تنظیمات وردپرس قبلی رو هم مجدد انجام بدید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط hatami73
      با سلام ظاهر گرافیکی سایت زیر نظر منو جلب کرده ... از کجا میتونم بفهمم این سایت وردپرسیه ؟ 
      لینک

• توسط aiinaz
      سلام دوستان ، من یک قالب با بوت استرپ طراحی کردم و حالا میخوام که به وردپرس انتقال بدم ولی نمید.نم که چطوری باید اینکار انجام بدم و از چه توابعی استفاده کنم؟!!
      کسی میتونه کمکم کنه ؟!! و یا اگر وبسایتی میشناسین که در این زمینه میتونه بهم کمک کنه معرفی کنید؟!!!
      ممنون از همه شما
    • توسط iman313
      سلام دوستان عزیز میخواستم یه راهنمایی بهم بدید درمورد استفاده از پوسته اختصاصی یا تجاری و تجربیاتی که دارین رو با من و دیگر کاربران به اشتراک بزارین . 
      میخوایم یه ui/ux خیلی خوب  برای سایتم داشته باشیم پیشنهاد شما چیه ؟      (برای سایت یک وبسایت آموزشی بیشتر نیاز دارم )
      - استفاده از پوسته های تجاری مثل enfold ...  
      - استفاده از پوسته تجاری اما تغیراتی که خودمون میخوایم رو درونش اعمال کنیم با کدنویسی شخصی و ... 
      - از صفر یه پوسته اختصاصی خومون کدش  رو بزنیم یا بدیم یه شرکت طراحی سایت تا کدشو بزنه 
      مرسی از وقتی که میزارید 
    • توسط TheRealDeal
      سلام خدمت تمامی کاربران و مدیران فروم
      بنده به تازگی از سایت خودم بک آپ گرفتم و آن را به هاست جدید منتقل نمودم
      بعد از انجام این کار با مشکلی مواجه شدم که در صفحه اصلی سایت و هنگام ایجاد تغییرات از طریق Edit with page builder نمی توانم آن تغییرات را Save & close کنم و فقط گزینه Save برای من کار می کند اما نمی توانم تغییرات را Publish کنم...
      بک آپ گرفتن (ساپورت هاست قبلی)  و انتقال بک آپ به هاست جدید (ساپورت هاست جدید) توسط خود ساپورت هر هاستینگ به صورت جدا انجام شده و نمی دانم کدام یک در انجام اینکار اشتباه کرده اند و یا مشکل از کجاست 
      ممنون میشم راهنمایی کنید | پیشاپیش عید نوروز هم بر شما مبارک

• توسط Andy Murray
      با سلام ، وقت دوستان وردپرسی بخیر ! 
      دوستانی که به دنبال نمایش ستاره دار مطالب در گوگل هستین، حتما میدونید که افزونه های زیادی در این رابطه هست . من از kk Star Ratings استفاده کردم اما برای بعضی سایت ها جواب میده و برای بعضی ها هم جواب نمیده ، کسی اطلاعات دقیق تری داره که دلیلش چی هست ؟ و مشکل کار کجاست ؟ 
      به عنوان مثال برای سایت دی کیو شاپ کار نمیکنه ولی برای سئو سایت ستاره دار نمایش داده میشه .